Purvciema iedzīvotāji ierauga baisu skatu - mājas 8. stāvā pakāries cilvēks

tautaruna.lv 25.mar
 
Ekrānšāviņš no video
Naktī uz otrdienu, 24. martu, kādā daudzdzīvokļu mājas balkonā pakāries kāds vīrietis. Līķi agrā rīta stundā karājamies astotā stāva balkonā pamanīja vietējie iedzīvotāji, vēstīja raidījums "Degpunktā".

Sieviete vārdā Lolita stāsta, ka viņa pavērās pa logu un pēkšņi pamanīja pavisam baisu ainu, kas lika sastingt šausmās.

“Tā kā logi pretim tai mājai, es ieraudzīju vīrieša siluetu starp septīto un astoto stāvu. Es izsaucu policiju, viņi ātri atbrauca,” stāsta Lolita.

Sieviete turpināja pa logu vērot turpmāko glābšanas operācijas gaitu. Viņa atceras, ka kopā ar patruļpolicijas ekipāžu pie mājas piestāja arī neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta ārsti, bet līdz ar viņiem glābšanas dienesta vīri. Pie ēkas piebrauca ar autokāpnēm.

Striķi vai jostu vīrietis bija aptinis ap kaklu un otru galu piesējis pie balkona margām. Pēc lēciena upuris palika karājoties astoņu stāvu augstumā. Nav zināms laiks, kad tieši vīrietis izdomāja padarīt sev galu.

Avots

Komentē 2

 
Anonīms
 

Tas tikai sākums, diemžēl. Aizvien vairāk cilvēku sasjaras ar tādām domām, kad no laimes nevar savulkt kopā galus. Es arī par to biežāk domāju

2.aprīlis Atbildēt

Robert, vai tas ir to vērts? Apdomā labi,..... ir vēl arī labi cilvēki, kas var palīdzēt gan morāli, gan ar padomu, gan piedāvājot darbu, protams, ka šiki nedzīvosi, bet, daudz maz ciešami gan, tā, ka negribēsi laist galvā tādas nelabas domas.

2.aprīlis Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 9:02

Jaunākās diskusijas