Vīrietis, kas nevēlas ievērot pašizolāciju, sarīko traci Rīgas centrā

Viktorija Gabrjuna 25.mar
 
Dāvis Ūlands/F64
Kāds vīrietis svētdien nevēlējās pakļauties likumiem, kas ierobežo viņa iecerētos plānus. Par spīti automašīnas riteņu bloķētājiem un pašizolācijas prasībai, atgriežoties no ārvalstīm, rīdzinieks ar slimības simptomiem iesēdās auto un centās doties prom, vēstīja raidījums "Degpunktā".

Rīgā, Matīsa ielā, pretim ”Bērnu pasaulei”, gaišā dienas laikā kāds vīrietis uz ielas sacēla pamatīgu traci. Viņš bija gribējis iesēsties savā automašīnā un doties dienas gaitās, taču ignorēja faktu, ka uz viņa transportlīdzekļa riteņiem uzlikti bloķētāji. To laušanas troksni dzirdēja arī kāda vietējās iestādes darbiniece.

“Viņš nemaksā par stāvvietu,” stāsta pārdevēja.

Bloķētājus neatkabinājis, viņš apsēdās pie ”Volkswagen” stūres un uzsāka braukšanu. Pāris metrus vēlāk viņu apturēja policija. Izrādās, braucējs bija ignorējis vēl kādu būtisku aspektu, kas viņam liedz vispār atrasties uz ielas.

“Sarunas gaitā viņš deva mājienus, lai viņam pārāk netuvojas, jo viņš esot nesen atgriezies no Lietuvas, un viņam ir, pēc paša teiktā, kaut kādas saslimšanas pazīmes,” raidījuma atklāj Rīgas pašvaldības policijas pārstāvis Toms Sadovskis.

Par pašizolācijas neievērošanu policija ir uzsākusi administratīvo lietvedību. Ņemot vērā, ka sarunas gaitā vīruss varēja tikt pārnests arī uz likumsargiem, konkrētie inspektori uz darbu pagaidām neies. Policistiem noteikta pašizolācija un darba dīkstāve.

Avots

Komentē 3

 
Anonīms
 

Tadam pa kaklu kārtīgi vajaga

25.marts Atbildēt

Vai tad policijai kas strādā ar šādiem nevajag maskas un cimdus. Te nav ko auklēties rokas dzelžus virsū un uz centrālcietumu, lai sēž vieninieka kamerā, kamēr atveseļosies vai atdos galus. kas tā par policiju vienu "sūdu", kas apdraud simtus nevar savaldīt. Vispār taču tiem pārkāpējiem, vajag atvēlēt kādu speciālu kazarmu, tik daudz tukšas būves visos Latvijas novados.

26.marts Atbildēt

Jums piemīt psihopātu pazīmes.Tādiem kā Jūs steidzīgi jāgriežas pie psihologa un jāsāk jūs sodīt par panikas celšanu!Staigājiet maskās un lieciet cilvēkiem miera!Normāliem cilvēkiem dzīve nav apstājusies.Visiem jābaro ģimenes,jo valsts par dīkstāvi naudu nemaksās.

27.marts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 3:11

Jaunākās diskusijas