Neticama veiksme! Rīdzinieks tiek pie vairāk nekā pusmiljona eiro

tautaruna.lv 28.maijs 2023, 14:05
 
F64
Loterijas Keno vakarā izlozē, uzminot 10 skaitļus, kāds rīdzinieks laimējis 600 000 eiro, vēsta "latloto.lv".

Laimētājs atklāj, ka ir skaitļu loteriju cienītājs. “Iemesls, kāpēc vienreiz nedēļā izmēģinu veiksmi kādā skaitļu loterijā, ir laimesta lielums, ko varu laimēt. Iepriekš arī biju piedzīvojis veiksmi Keno - divas reizes laimējot 550 eiro,” stāsta vīrietis.

“Kuponā vienmēr pats atzīmēju skaitļus, lai arī tiem nav nekādas īpašas nozīmes manā dzīvē, arī šī reize nebija izņēmums.”

Rīdzinieks par 600 000 eiro laimestu uzzinājis vien sestdien no rīta. “Sestdien bija jādodas uz darbu, ārā bija auksti, tāpēc iedarbināju automašīnu un, gaidot, kad tā sasils, nolēmu apskatīt Keno izlozes rezultātus,” ar smaidu atklāj laimētājs, “pamanīju, ka ir sakrituši pieci skaitļi. Pārbaudu tālāk, seši, septiņi, astoņi, nodomāju, cik lieliski - laimēti 550 eiro, un tad pamanīju, ka ir sakritis arī devītais un desmitais skaitlis. Emocijas bija neaprakstāmas. Skaitļus pārbaudīju vismaz piecas reizes.”

“Uzreiz nosūtīju laimīgās kvīts bildi sievai, lai viņa apstiprina, ka manas acis nemelo un ka ir uzminēti 10 skaitļi. Esmu tiešām laimējis vai man tikai tam gribas ticēt?,” smejas veiksminieks.

Brīvdienas laimētājs pavadījis pacilātā garastāvoklī, sieva esot apsveikusi un saukusi par bagātnieku. “Man un sievai vajadzēja laiku, lai aprastu ar lielo 600 000 eiro laimestu, un, kad tas bija noticis - sākām domāt un plānot, ko varam īstenot.”

Laimestu tērēšot savā un ģimenes attīstībā, labklājībā. “Es ļoti daudz strādāju, lai sasniegtu savus mērķus, lai ģimenei nekā netrūkstu. Lai arī biju gatavs sasniegt mērķus arī bez lielā loterijas laimesta, par laimestu biju sapņojis. Taču mūsu dzīve krasi nemainīsies, jo mēs turpināsim mērķtiecīgi strādāt, piepildīt savus mērķus un, protams, sapņot.”

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 2:22

Jaunākās diskusijas