3 horoskopa zīmes, kurām šī ir lieliska nedēļa

tautaruna.lv 31.augusts, 10:30
 
pexels.com
Astroloģe Rūbija Miranda nosaukusi trīs horoskopa zīmes, kurām nedēļa no 30. augusta būs īpaši izdevusies, raksta "Your Tango".

Auns

Šonedēļ Auni jutīsies prātīgi un mērķtiecīgi. Viņi zinās, ko un kad teikt, kas ir apsveicami, jo ne vienmēr šīs horoskopa zīmes pārstāvji vispirms apdomā ko saka. Auni šonedēļ sapratīs, cik lieliski ir būt godīgiem un autentiskiem.

Dvīņi

Dvīņus šonedēļ pārsteigs jauns skats un savām cerībām un vēlmēm. Līdz šim viņiem nereti bijuši nepiepildāmi sapņi un plāni. Taču mainot perspektīvu, Dvīņi sapratīs, ka var tos tomēr piepildīt arī citādi.

Mežāzis

Mežāži vienmēr ir spējuši pārvarēt šķēršļus un ir ļoti profesionāli, taču šī nedēļa ritēs bez sarežģījumiem. Mežāži šonedēļ gūs panākumus un viss, ko viņi darīs, izdosies viegli. Šonedēļ Mežāžiem viss ritēs pēc plāna, kas ir šo zīmju pārstāvju labsajūtas pamatā.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Ūdensvīriem tātad nē, ja..?

31.augusts, 15:42 Atbildēt

Rādās, ka ūdensvīriem nekad nē un zivīm arī nē... 😭

31.augusts, 20:46 Atbildēt

1. Laikā no 8. augusta līdz 7. septembrim būs iespēja izpausties vairāk kā citās reizēs ar augssirdību, iznesīgumu un pašcieņu. Labāk sapratīsiet, kurš ir draugs, kurš nedraugs. Draugiem centīsieties palīdzēt, no nedraugiem attālināties. Iespēja tieksties pēc augstiem mērķiem ar lielu mērķtiecību. Tajā pašā laikā gribēsies reizēm steigties nevietā. Galva var strādāt ar tādu jaudu, ka dažreiz grūti izsekot savai domu gaitai. Vīrieši tieksies uz pašizaugsmi. Jāsargās no neapdomības lēkmēm, kas var sagādāt dzīvi ar pacēlumiem un kritumiem. Patiks stipras sievietes, kaut pašiem pakļauties negribēsies. Sievietes labāk iekļausies dzīves patiesībās un likumos. Apmierinātību sniegs pilnīga notiekošā uzraudzība un pārraudzība. Tas gan var radīt attālināšanos starp cilvēkiem kopumā un sievietēm īpaši. Jāapslēpē iespējamā tieksme uzkundzēties.Par naudu norūpējušies ļaudis varēs vairāk cerēt uz peļņu. Augstsirdība un atsaucība nesīs labus augļus agri vai vēlu.

2. Laikā 8. septebra līdz 7. oktobrim pieaugs ļaužu lepnums un strādīgums. Pieaugs vadoņa spējas, kārtīgums un rūpīgums, vēlme vērot, sekot līdz savas dzīves apstākļiem. Savu draugu pulkā ļaudis tieksies būt mierīgi un labsirdīgi, bet nepiederošo klātbūtne var izraisīt vaļības un neapdomību. Kopumā ļaudis tieksies būt sabiedriski, pieklājīgi un pievilcīgi, bet arī diezgan jūtīgi un kautrīgi. Svarīgs būs citu viedoklis par sevi, kļūsim tāpēc viegli ievainojami. Uzbrukuma gadījumā tiks izrādīts spēcīgs pretspars un kaujinieciskums. Pāriecīgs jūtīgums būs sabiedrības vājā vieta. Ļaudis šajā laikā mazāk nodos un būs mērķtiecīgāki. Pieaugs pievēršanās gara nodarbēm un politikai. Sievietes vairāk dos priekšroku tiem vīriešiem, kas viņām nodrošinās veiksmi un drošību, nevis tikai mīlestību. Tādu atradusi viņas palīdzēs vīrietim lai arī viņam veiktos. Vīrieši vairāk tieksies būt ārpus mājas, kur uzvedīsies izsmalcinātāk kā citkārt. Vīriešiem būs svarīga citu sapratne un aizinība. Labi veiksies izaugsme darbos un mantas pieaudzēšana. Esot pārāk jūtīgi ievērojiet arī citus ļaudis, kuriem arī ir savas jūtas un vajadzības.

-------------Līdzīgi ir arī šajos laiku posmos dzimušie cilvēki.;)

1.septembris, 22:42 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Vakar, 23:50

Jaunākās diskusijas