Globa atklāj, kurām horoskopa zīmēm vasarā paveiksies

tautaruna.lv 16.jūnijs, 14:30
 
Elmārs Rudzītis/F64
Populārais astrologs Pāvels Globa atklāj, ka veiksme šovasar uzsmaidīs trim zodiaka zīmēm. Būs iespējams aizmirst visas pagātnes problēmas un sākt dzīvi no nulles, raksta "rsute.ru".
Šovasar Auni piedzīvos neticami spēcīgu enerģijas plūsmu. Tajā pašā laikā ir svarīgi to virzīt pareizajā virzienā.

Citiem vārdiem sakot, ir pilnīgi iespējams, piemēram, sākt savu biznesu vai aktīvi sākt virzīties pa karjeras kāpnēm. Astrologs iesaka visu savu spēku un enerģiju veltīt labām lietām un darbiem. Un līdz vasaras beigām jau būs iespējams radikāli mainīt dzīvi. Turklāt to būs iespējams izdarīt vislabākajā iespējamajā veidā.

Sākt kaut ko no nulles Vēžiem nav tik vienkārši. Bet vasarā situācija attīstīsies tā, ka dzīvē būs daudz jāpārskata, jāpārdomā un jāanalizē. Ir svarīgi atrast spēku sākt dzīvi no jauna, izmēģināt un nebaidīties no jaunumiem. Galu galā veiksme sāk uzsmaidīt, un ir svarīgi to izmantot. Piemēram, var reģistrēties dažos kursos un apgūt jaunas zināšanas, praktizēt prasmes un tās uzlabot. Turklāt dzīve jāsāk no nulles ne tikai attiecībā uz profesionālo darbību, bet arī uz attiecībām. Tātad, ja nav otrās puses, tā aktīvi jāmeklē un no tā nav jābaidās. Liktenis šovasar ir gatavs dāvāt Vēžiem mīļoto cilvēku. Turklāt Pāvels Globa uzsver, ka nevajadzētu turēties pie tām attiecībām, kas nerada laimi, prieku un gandarījumu.

Šovasar Ūdensvīri būs savā komforta zonā. Globa ļoti iesaka nebaidīties eksperimentēt, piedāvāt citiem pat visdrosmīgākās idejas un izmēģināt jaunas lietas. Pateicoties veiksmei, būs iespēja radīt kaut ko ļoti unikālu un galu galā nopelnīt daudz naudas no sava izgudrojuma.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Ūdensvīriem visu laiku ir komforts.

17.jūnijs, 22:02 Atbildēt

Bullsit...

18.jūnijs, 14:40 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:47

Jaunākās diskusijas