Vairāki pasaules astrologi paredz, kad beigsies Covid-19 pandēmija

tautaruna.lv 29.maijs, 11:30
 
ZUMAPRESS.com/Scanpix/Leta
Lai gan šobrīd pasaulē notiek aktīva vakacinācija pret Covid-19, pavasarī daudzviet manāms saslimušo skaita pieaugums. Portāls "Deccan Herald" apkopojis vairāku pasaulslavenu astrologu prognozes, lai noskaidrotu, vai jaunā koronavīrusa pandēmija beigsies 2021. gadā.

Kamēr cilvēki visā pasaulē cenšas sadzīvot ar esošo situāciju, astrologi izteikuši savus paredzējumus, kad pandēmija varētu beigties.

Populārā krievu astroloģe Tatjana Borša jau brīdināja, ka šogad īpaši bija jāuzmanās gada sākumā no janvāra līdz martam, kas būšot izaicinošs laiks. "Otrs kritiskais periods būs maijā un jūlija pirmajā pusē, tāpat arī no decembra līdz 2022. gada janvārim," norāda Borša, piemetinot, ka saskarsimies ar vecām problēmām jaunā veidolā.

Astrologs Mahama Hopadija Pandits paredzējis, ka pandēmija beigsies 2021. gadā.

Savukārt astrologs Narašima Rao līdzīgi kā Borša paredzējis, ka šogad gaidāms vēl viens Covid-19 vilnis. Viņš paredz, ka pēc vīrusa gadījumu skaita pieauguma maija sākumā, līdz 24. jūnijam būs manāms saslimstības rādītāju samazinājums.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Lai pasaka,cik maksās pudele šņabja uz Jāņiem vietējā Top

29.maijs, 19:29 Atbildēt

Zelta Vārdi

29.maijs, 22:32 Atbildēt

debīlisms- tad jau var arī noprognozēt kad beigsies gripa u.c. epidēmijas. 'Šarlatānu un nekam nederīgu dīkdieņu bars ir šie astrologi. Pasaulei būs jāsadzīvo ar šo jauno vīrusa veidu, ar pasākumiem tā apkarošanā un tā ierobežošanā līdz pat brīdim kad nāks jauni vīrusi. Un ne jau jaunais vīruss kaut ko aizvietos , tas būs atkal jauns izaicinājums cilvēcei.

29.maijs, 21:25 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 16:15

Jaunākās diskusijas