Piedāvā iespēju bez maksas tikt uz Venēciju un atpakaļ! Kas tam nepieciešams?

Portāls nra.lv 17.apr
 
Reuters / Scanpix
Rakstniece Luīze Pastore sociālajos tīklos piedāvā iespēju bez maksas doties vienu no skaistākajām Itālijas pilsētām - Venēciju.
Tiesa, ir kāds āķis, ko Pastore pati norāda savā sociālā tīkla Facebook publikācijā: ''Tikai jābūt autovadītājam un jādala ceļš ar vēl vienu vadītāju.''

''Izbraukšana 1. maijā, ja grib tikt arī atpakaļ: 14. maijs,'' norāda rakstniece.

Interesenti aicināti sazināties ar viņu personiski.

Komentē 1

 
Anonīms
 

Sen jau visiem ir skaidrs, ka strādājot 8-17 algotu darbu, vai tas būtu Latvijā, vai starptautiskā uzņēmumā, neko nenopelnīsi, knapi sanāks dzīvošanai - samaksāsi par īri, nopirksi pārtiku un atkal gaidi algu, varbūt starplaikā atļaujoties kādu mazu prieciņu. Ne visi var atļauties, maksājot uzreiz, nopirkt salonā jaunu telefonu, datoru, auto, uzturēt sev krāšņu sievieti. Pievienojies cilvēkiem, kas pārvalda savu dzīvi! Nauda, protams, nevar kalpot kā pilnīgi visu problēmu risinājums. Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā pilnpiedziņas Audi kā ar nanoūdeni mazgātā trolejbusā. Aizpildi savu Laimīgo loto biļeti un sāc Jaunu dzīvi, kura pārspēj tavus pat vispārdrošākos sapņus. Starp citu, vai zini, ka nākošajā EuroMillions izlozē, kura notiks jau šonedēļ, Džekpots ir prātam neaptverami 138 miljoni euro? Es jau atkal nopirku pāris desmitu biļešu ar skaitļu variantiem un, kā ierasts, paķēru klāt vēl desmit PowerBall biļešu, kur Džekpots ir vēl iespaidīgāks – 158 miljoni. Pamēģini satikt savu veiksmi arī tu! goo.gl/X17csF Un neaizmirsti izmantot loto brokera īpašo piedāvājumu!

Šodien, 6:30 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 8:16

Jaunākās diskusijas