Katy Tindemark atklāj, kā iepazinusies ar miljonāru

tautaruna.lv 22.februāris, 20:30
 
Ekrānuzņēmums/1188.lv
Vijolniece un šova “Slavenības. Bez filtra” zvaigzne Katy Tindemark, kura šobrīd dzīvo sava turīgā vīrieša namā Jūrmalā, beidzot atklāj, kā abi iepazinušies.

Sarunā ar draudzeni Katy atklāj, ka ar savu mīļoto iepazinusies pirms diviem gadiem. “Mēs ar draudzeni uz moča aizbraucām uz Jūrmalu. Viņa teica, ka viņai tur ir paziņa, pie kura mēs varam aizbraukt. Devāmies uz jahtu klubu, kuram viņš bija viens no saimniekiem,” atklāj Katy.

Viņa tolaik bijusi brīva sieviete un minējusi draudzenei, ka vēlas palikt šajā statusā, nevis tikt ar kādu savesta. Neskatoties uz to, sieviete ar miljonāru sākusi sarunāties. “Mēs pasēdējām, iepazināmies. Mums abiem radās tāda interesanta sajūta. Pēc mūsu tikšanās viņš zvanīja manai draudzenei un pateica, ka esmu viņa cilvēks.”

Šova zvaigzne atklāj, ka tad, kad abi iepazinušies, viņš neesot bijis brīvs vīrietis. Neskatoties uz to, Katy uzaicinājusi viņu ciemos uz savu dzīvokli Rīgā. Satikšanās laikā atklājies, ka abiem ir kopīgas intereses - mīlestība pret mūziku. Viņš protot spēlēt ģitāru, un tieši tas sasildījis viņas sirdi. Toreiz gan abi neesot pavadījuši nakti kopā.


Vēlāk viņš uzaicinājis Katy ciemos uz villu, kur šobrīd abi dzīvo, un attiecības strauji sākušas attīstīties.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

Vēl sadaļā

 
 
 
 
 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:31

Jaunākās diskusijas