Oļegs Fiļs piedzīvojis vairākas mīlestības: Pienāk brīdis, kad labāk kopā vairs nedzīvot

tautaruna.lv 20.februāris, 17:30
 
Ekrānuzņēmums/1188.lv
Uzņēmējs Oļegs Fiļs raidījumā “Kad viņas satiekas” atklāti dalās par savām šī brīža attiecībām ar dzīvesbiedri Kristīni, kurās jūtas ļoti laimīgs. Nav noslēpums, ka Kristīne nav pirmā uzņēmēja mīlestība. Šī iemesla dēļ Oļegs dalās pārdomās par to, kā ir jāveidojas veiksmīgām attiecībām.

Oļegs atzīst, ka mīlestību savā dzīvē ir piedzīvojis vairākkārt. “Man šķiet, ka mīlestība ir interešu kopums. Jo vairāk interešu saskan, jo lielāka un stiprāka ir saikne. Intereses stiprina un veido kopīgi ceļojumi, bērni, māja, hobiji, sports, kino, pastaigas. Jo vairāk interešu, jo stiprāka mīlestība un ir interesantāk būt kopā,” atzīst uzņēmējs.

Tāpat raidījuma viesis ir pārliecināts, ka dzīvē var būt vairākas mīlestības.

Dzīve mēdz mainīties, mainās arī intereses, un notiek atsvešināšanās. Brīdī, kad saproti, ka dzīvojat kopā bez šīm interesēm, galvenais ir nemēģināt otru pārmācīt. Vienkārši pienāk brīdis, kad cilvēki saprot, ka labāk kopā vairs nedzīvot. Šis ir tas gadījums, kad teiciens “Runāšana - sudrabs, klusēšana - zelts" gluži vienkārši nestrādā. Jo vairāk tu runā ar otru cilvēku, jo labāk,

spriež Oļegs Fiļs.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 8:26

Jaunākās diskusijas