Traģiski iet bojā 19 gadus vecs fotogrāfs; ģimene brīdina ikvienu, kam ir līdzīgi hobiji

tautaruna.lv 20.februāris, 10:30
 
depositphotos.com
Kaislīgs fotogrāfs Džonatans Fīldings fotografēja skatus klints malā Jūtā,ASV, kad zaudēja līdzsvaru un nokrita no 450 metru augstuma. Diemžēl šim stāstam ir traģiskas beigas.

Negadījums noticis, kad 19 gadus vecais Džonatans Fīldings no Jūtas (ASV) mēģināja nofotografēties satriecošās ainavas priekšā, kamēr draugu grupa pārgājiena laikā rīkoja pikniku. Viņš paslīdēja, zaudēja līdzsvaru un nokrita no aptuveni 450 metru augstuma. Vēlāk draugi viņu atrada apakšā.

Varas iestādes jaunā vīrieša nāvi atzina par negadījumu. Džonatana ģimene ir publicējuši viņa stāstu vietnē GoFundMe, lai līdzcilvēki varētu palīdzēt segt bēru izmaksas.

Puisis nesen pārcēlās no Misūri uz Jūtu, kur atrada jaunu darbu. Džonatana māsa Rebeka Fīldinga sociālajā tīklā Facebook publicēja vairākas sava brāļa fotogrāfijas. "Tas bija traģisks negadījums, taču Džonatana nāvei vajadzētu būt mācībai visiem fotogrāfijas entuziastiem," viņa rakstīja.

"Neviena fotogrāfija nav dzīvības vērta. Neviena fotogrāfija nav to sāpju vērta, kuras jāizcieš jūsu ģimenei un draugiem. Neviena fotogrāfija nav tā riska vērta, ar kādu jāsastopas glābējiem, cenšoties palīdzēt tiem, kam tā nepieciešama. Mana brāļa nāve bija bezjēdzīga. Lūdzu, nepieļaujiet tādas pašas kļūdas kā viņš."

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

Vēl portālā

 
 
 
 
 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 3:16

Jaunākās diskusijas