"Prātam neaptverams!" Reizenbergs brīnās par notikušo situāciju slimnīcā

tautaruna.lv 8.marts 2023, 15:15
 
Pixabay
Šīs nedēļas sākumā mikroblogošanas vietnē twitter plašu rezonansi izraisīja publikācija, kurā kāds vīrietis atklājis, ka Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcā (RAKUS) viņam neesot ļauts apmeklēt smagi slimo sievu, kura vēlāk slimnīcā nomirusi. Par šo situāciju mikroblogošanas vietnē twitter izteicies arī bārmenis un uzņēmējs Andris Reizenbergs.
"Skatos Panorāmu un brīnos, Kā slimnīca var neielaist vīru pie mirstošas sievas? Tas ir kaut kas prātam neaptverams," mikroblogošanas vietnē twitter norāda A.Reizenbergs.

"Diemžēl tas nav izņēmums, tā ir sistēma," atbildot uz tvītu, savā viedoklī paudis kāds cits twitter lietotājs.

Portāls nra.lv jau vēstīja, ka LTV raidījums "Panorāma" ziņo, ka Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcā (RAKUS) sākta iekšējā pārbaude par ārstes rīcību, neļaujot vīram apmeklēt savu smagi slimo sievu, kas intensīvajā terapijā nomira.

RAKUS Neiroloģijas un neiroķirurģijas klīnikas vadītājs Guntis Karelis to sauc par nelaimīgu pārpratumu.

Karelis pauda: "Es gribētu izteikt līdzjūtību slimnīcas un klīnikas vārdā par šo slikto iznākumu, par pacientes nāvi. Un par empātiju, kas neizveidojās starp ārstu un pacientu."

Portāls NRA jau rakstīja par šo gadījumu, kas satricināja sociālos tīklus, kuros savu sāpi pauda Vladis Spāre. Ikviens no sev mīļa tuvienieka vēlas cienīgi atvadīties. Taču slimnīcu noteikumi to liedz....Soctīklos ļaudis neslēpj savas dusmas par situācijām, kad cilvēki netiek ielaisti palātās atvadīties no mirstoša tuvinieka. Vairāk šeit

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: 8.maijs, 18:33

Jaunākās diskusijas