Populārajam vecpuisim Nikolajam Puzikovam neizdodas atrast piemērotu līgavu

tautaruna.lv 9.decembris 2022, 8:20
 
Ģirts Ozoliņš/F64
Simpātiskais dziedošais policists Nikolajs Puzikovs ir sasniedzis zīmīgo Jēzus vecumu – 33 gadus un sarunā ar STV Pirmā! šovu “Kad viņas satiekas” dāmām nemaz neslēpj, ka laikam ir viens no populārākajiem Latvijas vecpuišiem. Tiesa, šis statuss viņu nebūt nepriecē – jau pirms kāda laika Nikolajs ir publiski paziņojis, ka nopietni lūkojas savas ligzdiņas vīšanas virzienā, un viņa mērķis ir apprecēties līdz 35 gadu vecumam.

Tikai ar tās otrās puses meklējumiem neiet tik gludi, kā bija cerēts. Izvietojot savu profilu populārajā vietnē Tinder, jaunais cilvēks drīz vien pārliecinājās, ka līgavas meklējumiem viņa plašā atpazīstamība drīzāk nāk par ļaunu, nevis otrādi.

“Mani tur kaut kā neuztvēra nopietni. Vispirms cilvēki domā, ka tas ir fake profils. Kad saprot, ka tā nav, mēģina izjokot vai ko tamlīdzīgu. Vai vienkārši - baidās tuvoties. Tad vēl tas, ka domā, ja kaut kur parādīsimies, mediji izsekos, fotografēs, publicēs, nebūs miera.”

Vēl jau gan atliek citas iepazīšanās opcijas - klubiņi, pasākumi, koncertu fanes. Varbūt varētu uzrīkot tādu kā Vecpuiša iepazīšanās šovu? Īpaši augstu prasību pret nākamo dzīves biedri Nikolajam nav - kā smejies, galvenais, ka cilvēks labs. Vienīgais - smēķētāju gan viņš sev blakus neredz.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:04

Jaunākās diskusijas