Viņķele atradusi jaunu darbu

tautaruna.lv 25.novembris, 9:30
 
Oksana Džadana/F64
Kādreizējā veselības ministre Ilze Viņķele nesen kļuvusi par SIA " Latvijas Amerikas acu centrs" valdes locekli.

26. novembrī "Latvijas Amerikas acu centrs" (LAAC) organizē tiešsaistes konferenci “Aktualitātes oftalmoloģijā - par onkoloģiju un ne tikai”, kurā, saskaņā ar konferences programmu, piedalīsies arī Latvijas Amerikas acu centra valdes locekle un bijusī Latvijas Republikas Veselības ministre Ilze Viņķele.

Pasākuma īpašā viešņa būs vairāku starptautisko godalgu īpašniece, ārste un profesore Sjūzena Laitmena (Susan Lightman) no Lielbritānijas, kura stāstīs par intraokulārās limfomas klīniskajiem gadījumiem, to diagnostiku un ārstēšanu.

Tāpat pasākumā uzstāsies vairāki runātāji no Latvijas, tostarp, LAAC galvenā ārste Māra Briede, Latvijas Ārstu biedrības prezidente Ilze Aizsilniece, daktere Sandra Lediņa no Cyberknife Sigulda, kā arī citi nozarē labi zināmi speciālisti.

Konferenci rīko SIA „Latvijas Amerikas acu centrs" (LAAC) - pirmā privātā acu klīnika Baltijas valstīs, kura šogad svin savas pastāvēšanas 28. darbības gadu. Līdzīgas konferences sadarbībā ar Latvijas un ārvalstu vadošajiem speciālistiem LAAC rīko jau 20 gadus ar mērķi vairot ieguldījumu Latvijas medicīnā, kā arī paplašinātu oftalmoloģijas speciālistu zināšanas Latvijā. Latvijas Amerikas acu centrs kopš 2018. gada ir viens no MFD Veselības grupas dalībniekiem. MFD Veselības grupa, kā zināms, ir iesaistīta skolēnu testēšanā.

Vēl pirms dažām dienām I. Viņķele atklāja, ka negatavojas atgriezties politikā.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 7

 
Anonīms
 

Kurā datumā pirmā alga..?

25.novembris, 9:46 Atbildēt

Kādu sfēru šī tur pārvaldīs ? Vai grīdu kopšanas specifiku pandēmijas apstākļos?

25.novembris, 10:28 Atbildēt

«Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši knābji, ar savu lielo ticību Latvijas valstij un latviešu nācijai atkalt celt spārnos».

/Māra Zālīte/

25.novembris, 12:42 Atbildēt
īpaši stulbs > vova.the.vagabond

Jā!

25.novembris, 13:12 Atbildēt
bezkaunīgais sivēns > izidors.m.rkak.ns

Protams, ka tā ir.

25.novembris, 15:54 Atbildēt

Citur jau tādi atkritumi neder, kā vienīgi par locekļiem

25.novembris, 21:34 Atbildēt

Kas ir valdes loceklis? Kas vispār ir valde? Tie ir tie, kas neko nedarot saņem pasakainas algas...

26.novembris, 15:55 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:54

Jaunākās diskusijas