Covid-19: vai Latvijā ir kāds nāves gadījums pēc vakcīnas?

tautaruna.lv 25.novembris, 7:00
 
f64.lv, Dmitrijs Suļžics
“Cik drošas ir vakcīnas?” – tas ir jautājums, kas ticis uzdots bieži, aizdomu pilni un skaļi, vēsta TV3 Ziņas.
Organisma dabīga reakcija uz vakcīnu vai blakne nav viens un tas pats. Cilvēki bieži to jauc. Bet skaidrs ir, ka neviens nāves gadījums pēc vakcinācijas Latvijā nav apstiprināts.

Līdz šim vismaz vienu vakcīnu saņēmuši vairāk nekā 1,2 miljoni Latvijas iedzīvotāju. Taču no drošības viedokļa svarīga ir katra vakcinācijas epizode atsevišķi, jo teorētiski reakcija var rasties kā pēc pirmās, tā otrās vai pat trešās - balstvakcīnas.

Zāļu valsts aģentūra apkopojusi, ka no vairāk nekā diviem miljoniem izlietoto vakcīnas devu sūdzības saņemtas par apmēram 3000. No tiem piektā daļa jeb 601 ziņojums klasificēts kā būtisks, proti, cilvēku nācies ievietot slimnīcā, vakcīna izraisījusi darba nespēju vai reakcija būtiska šķitusi ārstam.

Ziņo vidēji viens no 1000 vakcinētajiem, un tikai ārkārtīgi reti - 0,03% gadījumu - reakcijas bijušas vērā ņemamas. Savukārt 40 gadījumos saņemti ziņojumi par personas nāves iestāšanos.

Tādos gadījumos rīcības ķēde ir gara - tiek pieprasīta slimības vēsture no visiem ārstējošiem ārstiem, analīžu rezultāti, autopsijas dati, un tikai tad lemts, vai novērojama saistība ar vakcināciju. 25 gadījumos izmeklēšana noslēgusies un secināts, ka vakcīna nav bijusi nāves cēlonis.

“Šajos gadījumos veselības traucējumi iestājušies pirms vakcinācijas, un to apstiprina patologanatomisks izmeklējums, kas ir vajadzīgs katrā šādā gadījumā. Un ir hroniskas slimības, kas bijušas iepriekš, sirds slimības, Covid-19 infekcija, pneimonija," skaidro Zane Neikena, Zāļu valsts aģentūras Farmakovigilances nodaļas vecākā eksperte.

15 nāves gadījumu izvērtēšana vēl nav pabeigta. Pieprasīti papildu dokumenti.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 31

 
Anonīms
 

To taču nekad neteiks. Vienmēr būs sakritība vai vēl kas. Nesaucot vārdā .....

25.novembris, 7:32 Atbildēt

Ja tev ir kāda vaina, tad vakcinācija to vainu pastiprina. Mirst jau no tās vainas, ne no vakcinācijas. Pat trombu nāves iemesls netiek atdzīts, ko pasaulē tomēr atdzīst. Tātad trombi tev ir bijuši iepriekš. Ir cilvēki, kam trombi kāju vai roku vēnās parādās pašos spēka gados. Stāvi tik rindā pēc potes, dakteri nāves iemeslu arī bez potes vainas atradīs.

25.novembris, 13:50 Atbildēt
Dzintis > juris.5bdb034a4d835

Ja es esmu slims ar kādu slimību un pēc potes tajā dienā atmetu pekas,tad vainīga ir slimība? Cilvēkam trombi iepriekš nevar būt ,jo ,ja tev ir trombs tas nozīmē,ka tev sākas gangrēna ,jo necirkulē asinis noteiktajā loceklī kājā vai rokā,bet ,ja trombs pie sirds vai galvā tad tu jau esi Pļaviņu morgā.

25.novembris, 17:12 Atbildēt
Beerdrinkers Von Kowelenz > juris.5bdb034a4d835

atdzīs, Juri, atdzīs... lopus no ganībām:)

25.novembris, 19:52 Atbildēt
Jōnis Nemīzis > 583738203030947

Debiloid tevi jau arī atdzīs no ganībām,pašam nenojaušot esi kļuvis par aunu ganāmpulkā.

25.novembris, 20:37 Atbildēt

Pārāk daudz sakritību. Un pat ja atzīs, tu taču nekonsultējies utt. Cik visas ntās pārbaudes nopietnas vizmaz visas nedēļas garumā izmaksā, un kas segs

25.novembris, 22:02 Atbildēt

No vakcīnas tiešām neviens nemirst. No to izraisītām organisma reakcijām gan. Bet kurš tad to var paredzēt!

25.novembris, 10:03 Atbildēt

Kurš nesīs atbildību par šo nopotēšanu. Cik saprotu, tad galā atbildīgie būs dakterīši un māsiņas, kas nopotējušas.

25.novembris, 14:11 Atbildēt

Dziedātāja Emija Vanhausa pirms nāves izdzēra 2 l šnabja (4 pudeles).bet tas nozīmē ,ka mira ne no alkohola pārdozēšanas ??Bet no organisma reakcijas uz to????

25.novembris, 17:16 Atbildēt
Arturs Stonkus > dzintis

es pec 1,5 litra kajas mos atstieptu

25.novembris, 18:22 Atbildēt

Dievs pasarg! Vakcīnas nav cilvēku nogalināšanai, vakcīnas ir cilvēka dzīves ilguma samazināšanai.

25.novembris, 10:06 Atbildēt

Tas ir atlikušajam procentam, kas izdzīvojuši pēc nopotēšanas, bet precīzi pēc pirmās potes pēc ddddviem gadiem tas sāksies.

25.novembris, 14:09 Atbildēt

Neviens to nevar pateikt un nepateiks, viss Tā Kunga rokās.

25.novembris, 10:38 Atbildēt

Principā neviens seniors nenomirs ne no vakcīnas, ne no tās blaknēm, jo visiem pēc 70+ ir jau vesela buķete ar hroniskām vainām un ja ņem vērā kā tagad traktē blakņu iedarbību, tad tikai mirst no agrākām vainām. Rodas jautājums- kādēļ tik ļoti spiež vakcinēties tieši pensionārus, un ja kāds saka, ka tas viss notiek senioru labā, tad tas ir ļoti liels melis.

25.novembris, 11:09 Atbildēt

Tā ar ir , kad nomirst nepotētais, bet ar milzīgā apakšdiagnozēm, kā onkoloģija , sirds un asinsvadi, tad ir miris no koronovīrusa, bet turpret''''a nopotēts, tad miris no šīs smagās apakšdiagnozes un tam man ir pat pierādījumi.

25.novembris, 14:07 Atbildēt

Lieki izdevumi,jūsu penšu dēļ kāds deputāta dēliņš netiek pie jauna bentlija.

25.novembris, 20:39 Atbildēt

Piekrītu 100%!

27.novembris, 9:48 Atbildēt

Mārtiņš Brauns

25.novembris, 12:38 Atbildēt

pēc kuras potes tad iestājas izdaudzinātā drošība? pēc 3., 4. vai 5.? Vai tā drošība ir domāta varbūt - nāve...Ņemot vērā, ka pote nepasargā ne no virusa saslimšanas, ne nāves? Tad kāda ir doma to turpināt vēl un vēl.

25.novembris, 13:22 Atbildēt

Tā ir pāseitanizācija.

25.novembris, 14:04 Atbildēt

Neviens gadījums nav apstiprinats :D Talāk var pat nelasīt. Uz šitiem ar attiecas tas planotais kriminallikums par dezinformāciju ?

25.novembris, 13:55 Atbildēt

No šīm vakcīnām ir vairāk bojā gājuši ASV četros mēnešos nekā no visām vakcīnām kopumā 15gados. Šī oficiālā statistika bija kaut kad pusgadu atpakaļ un vēl piemetināja FOX NEWS ziņu kanāls, ka oficiālā statistika faktiski vēl slēpj šo rādītāju no kovid vakcīnām un bojā gājušie varētu izrādīties vairāk. Mūsu masu prostitūtas sarosījušies akarā ar plašām tiesvedībām un patiesām šīs vakcinācijas mērķu saniegšanas atklāšanām. Domājiet, ka mums te taisnību pasniedz. Šī visa masu mediju dezinformācija pati par sevi ir noziedzīga krimināli ssssdāma, bet jāgaida likums, kad paši sevi varmākas sodīs.

25.novembris, 14:04 Atbildēt

Skatoties kā Daugavpilī piepildās kapsētas -kā sēnes pēc lietus aug dobītes -TAS IR KOVIDS KAS VIŅUS NOGALINA-un necenšaties man piedāvāt citus variantus

25.novembris, 16:09 Atbildēt

Te bij raksts ,ka Daugavpils morgā 2 slāņos esot no kovida mirušie.Es darba vajadzībām esmu regulāri braucis uz Pļaviņu morgu.Tas bij gadi 20 atpakaļ un Pļaviņu morgā mirušie tā saucamajā '' holodiļņikā'' bij vienmēr praktiski līdz griestiem,kā koka baļķi meža malā kurus izved traktors.

25.novembris, 17:22 Atbildēt

Covids gan,tikai pēc vakcinācijas.

25.novembris, 20:44 Atbildēt

Viņas ir drošas ražotājiem. 100 punkti neviens nav lietojis, gluži kā tabakas ražotāji utt.

25.novembris, 21:58 Atbildēt

Pie šādas politiskās sistēmas, vienkārši, nav iespējams, ka "vakcīnai" pat iespjamas blaknes, kur nu vēl nāve. Drīzāk cilvēks mirs ar plašu pneimoniju no pretapaugļošanās tabletēm, bet ar gēnu terapiju tam oficiāli nebūs nekāda sakara. Pienāks laiks, kad visi mirs kā mušas, no šīs brīnumpotes, bet vainīgo nebūs.

25.novembris, 23:28 Atbildēt

Tagad jau mirst tikai no potes, no citām slimībām viegli tiek vaļā, Izrādās, ka tikai kovidam blakņu nav vispār, tādas mazas iesniņas ar vieglu klepu. Atrod attaisnojumu savam stulbumam noveļot vainu uz poti. Mirstiet nepotēti, tizleņi, būs mazāk rūpju, varēs citas slimības ārstēt!

26.novembris, 7:40 Atbildēt

Ha, ha, ha. Labāk mirstiet potēti tizleņi, nebūs vispār nevienu jāārstē.

27.novembris, 3:45 Atbildēt

Nav vai "nav apstiprināts"? Divas atsķirīgas atbildes. Laikam nesagaidīsiet, ka kādreiz tiktu apstiprināts.

27.novembris, 9:42 Atbildēt

Neapstiprināts nenozīmē, ka nav. Neviens nav 100% vesels, pārbaudīties šobrīd nav jēgas, jo visi mediķi ir uzpirkti/iebiedēti un neviens neatzīsies, ka kādu nedrīkst potēt. Levitu pārfrāzējot - ja būsi miris, nepierādīsi no kā. Tuviniekiem jau tā raižu pietiks, lai vēl tiesātos (kas Latvijas ietvaros pašlaik arī ir bezjēdzīgi). Atliek tikai turēt mājās lieliem burtiem potējušā vārdu un uzvārdu (daži potētāji ļoti pretojas parakstīties, starp citu, lai gan ierakstu pošu pasē paredz viņu instrukcija). Vismaz tuvinieki zinās tiešā slepkavas vārdu.

27.novembris, 13:47 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:47

Jaunākās diskusijas