Blodons atklāj, kāds traģisks notikums mainījis viņa domas par potēm

tautaruna.lv 25.novembris, 10:00
 
Ģirts Ozoliņš/F64
Žurnālists Arnis Blodons dalījies stāstu par to, kā viņš nonāca pie lēmuma vakcinēties pret Covid-19.

A.Blodons video manavakcina.lv neslēpj, ka ģimenē dēvēts par Trampistu un īsti nav ticējis vakcinācijai pret Covid-19, jo viņam licies, ka šī slimība "tāda gripa vien ir".

"Bet tad notika tādas diezgan traģiskas izmaiņas - mans labākais draugs Rolands, kas saslima viens no pirmajiem, nomira. Manai sievai ģimenē divi brāļi izslimoja smagā formā, gulēja Sauriešu slimnīcā. Vēl ilgi nācās atkopties. Tāpat ģimenē viņai attālāki radi - viens nedaudz vecāks par mani, darbaspējīgs cilvēks saslima ar šo slimību un nomira. Un pavisam nesen viens mans bērnības draugs, kas ir piecus gadus jaunāks par mani - optimistisks, pie labas veselības - saslima ar Covid-19. Viņš nebija vakcinējies, un pēc divām trim nedēļām arī viņu aizsauca viņsaulē," video atklāti stāsta žurnālists.

Viņš norāda, ka šie notikumi viņu pārliecinājuši, ka Covid-19 ir nopietna un bīstama slimība pret kuru ir jāvakcinējas.

"Kāpēc es gāju potēties? Tāpēc, ka gribu palikt vēl nedaudz šeit. Es gribu pabraukt ar moci, gribu būt kopā ar ģimeni, gribu arī pastrādāt un tīri labi pasportot," norāda A. Blodons.

Pēc vakcīnu saņemšnas viņš jūtoties "vairāk vai mazāk ok". Pēc otrās potes viņš nedēļu jutis nelielu sagurumu, taču tagad viņš jau atsācis sportot un citu problēmu neesot.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 13

 
Anonīms
 

Tiešām Sauriešu slimnīcā ārstējās no -ovid????

25.novembris, 10:04 Atbildēt

Ja tik daudz sakritību, tad pat komunists par fašistu pārtaps.

25.novembris, 10:04 Atbildēt

Bļodonam, laikam pamostoties no pohām, trūkst uzmanības? Blodon tu esi nekas un sauc tevi nekā. Pēc tavu labu čomu atsauksmēm ar tevi dzert nevar, jo tu paliekot agresīvi rupjš pat pret nepazīstamiem cilvēkiem un sievietēm. Sēdi kaut kur un nelien tā jau sadirstajā sabiedrībā, Bez tevis tur mēslu pietiek. Tavu pastāstu par Rolandu visi zina jau no galvas. Lielais draugs.....tavs laiks ir pagājis.

25.novembris, 10:09 Atbildēt

Neviena slimība nav patīkama, ko tur daudz analizēt. Bet ko tagad Blodons dara, kur strādā ? Kādreiz ,kad nobļāva TV laika ziņas, ekrānos bija redzams katru vakaru.

25.novembris, 10:32 Atbildēt

Vispār jau uz svētkiem kovidam vajadzētu cauraudzīti!

25.novembris, 18:44 Atbildēt

Labi, ka ir cilvēki, kas garage atklāt savu stāstu, ceru, ka tas like daudziem aizdomāties

25.novembris, 13:44 Atbildēt

Skatos, ka daudzi personīgi pazīst drosmīgā stāsta autoru, es gan nē. Arnis uzskaita tikai faktus un tie traģiski. Nevienam nenovēlu piedzīvot to smakšanu, pneimoniju, bez spēku un nāvi, ko savā ēdienkartē piedāvā covid. Izskatās, ka kādam covid ir labākais draugs, bet kādam lielākais ienaidnieks.

25.novembris, 14:52 Atbildēt

šausmas, kāds Tu izskaties pēc tās šprices!

25.novembris, 22:06 Atbildēt

Dalīšanās personīgā stāstā var kalpot kā iedrošinājums citiem, lai smīnu par vakcīnas efektivitāti nomainītu uz veselības saudzēšanas ieteikumu.

25.novembris, 23:31 Atbildēt

Tiešām taisnība? Kļūst zināma baisa diagnoze

26.novembris, 20:03 Atbildēt

Teikšu skaidri.....♡AIZVERATIES♡ ,UN DZĪVOJIET KATRS PĒC SAVAS SIRDSAPZIŅAS-KĻŪS VIELĀK.....

27.novembris, 10:18 Atbildēt

ceru, ka vairāk šādu stāstu kādam palīdzēs pieņemt lēmumu vakcinēties! agrāk tik daudzas lietas bija bailīgas, bet zinātne un statistika pierāda, ka bailēm nav pamata. mīļie, domāsim ne tikai par sevi, bet arī viens par otru - par veselību, dzīvi, no strīdiem un stereotipiem brīvu ikdienu! Arnim un viņa tuvajiem vēlu veselību!

29.novembris, 12:11 Atbildēt

Cik vēl pierādījumu vajadzēs, lai noticētu ka vakcinēties ir efektīvāk par valdības lamāšanu un brīnumu gaidīšanu? Ļaudis, ieslēdzam kritisko domāšanu un ticību mediķiem, kuri cīnās par mūsu veselību un dzīvību!

29.novembris, 12:33 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 19:33

Jaunākās diskusijas