Latvijā pazīstami cilvēki velta atvadu vārdus Mārtiņam Braunam

tautaruna.lv 25.novembris, 12:09
 
Gints Ivuškāns/F64
24. novembrī mūžībā devās leģendārais komponists Mārtiņš Brauns. Daudzi Latvijā pazīstami cilvēki veltījuši komponistam atvadu vārdus.

Mūziķi, politiķi, žurnālisti, mediķi un citi sabiedrībā pazīstami cilvēki sociālajos tīklos dalījušies ar atvadu vārdiem komponistam.

Ierakstus komponistam veltījuši mediķi Roberts Fūrmanis un Liene Cipule.

Ar atvadu vārdiem soctīklos dalījušies arī politiķi, piemēram, Rīgas mērs Mārtiņš Staķis un ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs.

Mārtiņš Brauns dzimis 1951. gada 17. septembrī Rīgā ārstu ģimenē. Mācījies Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolā klavierklasē, kora un kordiriģēšanas klasēs, mūzikas teorijas nodaļā, kur apguvis arī kompozīciju pie Ģederta Ramaņa. Plašākai publikai kļuva zināms kā dažādu rokmūzikas ansambļu un grupu dalībnieks un vadītājs, taču daiļrades ražīgākie gadi saistīti ar grupu “Sīpoli” - vienu no visu laiku labākajām latviešu rokgrupām.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 4

 
Anonīms
 

Lai nu kas, bet mediķi jau nu gan varēja šoreiz paklusēt. Šoreiz cilvēks ir aizgājis tāpēc, ka inficējās slimnīcā. Un tur viņa ārstēšana un aprūpe tomēr nebija līmenī. Piemēram, vai viņam iedeva antuvielu kokteili no tām slavenajām 100 devām, ko Latvija nopirka?

25.novembris, 12:24 Atbildēt

Un vakcīnu arī viņš saņēma, tā[pēc imunitāte samazinājās vēl vairāk. Tas pierāda vakcīnas bīstamību. Ne tikai Mārtiņam Braunam, bet arī daudziem citiem, kas būdami savakcinēti miruši pēdējā laikā no covid vai citām slimībām.

Ja nebūtu vakcinējies, būtu dzīvs un vēl daudz spētu padarīt.

25.novembris, 12:54 Atbildēt

Lai Miers viņa dvēselei... :(

25.novembris, 13:03 Atbildēt

Skumstam un sērojam kopā ar ģimeni šajā lielajā zaudējumā!!! BET VIŅA ĢENIĀLĀ MŪZIKA PALIKS KOPĀ AR MUMS

26.novembris, 16:16 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:16

Jaunākās diskusijas