Nikola Krištopane sašutusi par notiekošo Rīgā; uzrunā Staķi

tautaruna.lv 19.novembris, 10:12
 
Ekrānšāviņš no Instagram
Uzņēmēja un politiķa Viļa Krištopana meita Nikola mikroblogošanas vietnē Twitter dalījusies ar atklātu ierakstu - viņa neslēpj sašutumu par to, kas notiek Rīgas ielās.
Nikola runā par to, ka suņu saimnieki Rīgā nesavāc savu mājdzīvnieku izkārnījumus. Viņa uzskata, ka tā ir reāla problēma.

Pie mums, Rīgad dome, vajadzētu skarbus sodus par to, ka saimnieki aiz saviem suņiem nevāc sūdus. Protams, jūs arī varētu vairāk izvietot maisiņu statīvus, ja nu kādam aizmirsies. Zīmes un sodus gan vajag, jo tas ir traki, kas notiek," viņa raksta.

Nikola uzrunā arī Rīgas mēru Mārtiņu Staķi.

"Vispār ietagošu arī Mārtiņu Staķi, ja jau ir iespēja un ja nu sadzird. Šī ir reāla problēma. Man arī ārzemju viesi ir aizrādījuši, ka pie mums kā pa mīnu lauku," viņa piebilst.

Interesanti, ka Nikola Twitter bija izveidojusi aptauju, kurā lūdza cilvēkus atbildēt uz jautājumu, vai viņi savāc sava mājdzīvnieka izkārnījumus.

Interesanti, ka 80% atbildēja apstiprinoši, teju 13 % nekad to nedara, bet apmēram 7% to dara tikai tad, kad dzīvnieks nokārtojas uz ceļa nevis zālienā.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 30

 
Anonīms
 

Lai arī tā tiešām ir problēma, ārzemju viesi laikam nav bijuši Parīzē, Briselē un citās vietās, kur suņu sūdu uz ielām ir nesalīdzināmi vairāk.

19.novembris, 10:17 Atbildēt

Viss rodas neizmērojamos un salīdzinājumos, Tu vēl aizmirsi piesaukt Deli, ku visur ir govju pļekas! Ko tad tu kop savu māju, ja kaimiņmājā ir čūskulājs? Dzīvo savā smirdoņā un rādi ar pirkstu uz apkārtējiem, plebejiete Ilze!

19.novembris, 10:26 Atbildēt

Ja nopietni, tad tā ir. Augustā biju Parīzē un tur pat pie Eifeļa torņa nācās spārdīt suņu kakas, lai ir kur kāju nolikt.

19.novembris, 12:48 Atbildēt
īpaši stulbs > j.nis.lauks

Tā ir, jā!

19.novembris, 14:05 Atbildēt

Vārdus no mutes izrāvi,gribēju teikt-aizbrauz uz "šarmanto" Parīzi es tur pat cilvēku izkārnāmies redzēju.Bet aiz suņa vajag vākt,lai tie parīzieši staigā pa čupām,ja grib.

19.novembris, 14:09 Atbildēt

Vai tiešām Tu vēlies ,lai Rīga pārspēj Parīzi ar suņu sūdu pārklājumu, es domāju ,ka jāskatās uz pozitīvākām lietām kur apsteigt šīs metropoles !

19.novembris, 16:14 Atbildēt
bezkaunīgais sivēns > izidors.m.rkak.ns

Ja tāda vecāka kaka, tad nekas, aizspert un ej tālāk, bet ja gadās svaiga, tad riebīgi, tā pielīp pie kurpes purngala un nevar tik viegli nokratīt.

19.novembris, 16:39 Atbildēt
Beatrise Ezera > vilis.6102bcc981671

Vili, bet kas tu pats esi, aizmirsi uzrakstīt? Ai, ai.

19.novembris, 18:02 Atbildēt
Krokodils Gena > izidors.m.rkak.ns

Jēkabpilī suņu sūdi ir?

19.novembris, 20:19 Atbildēt

Mans priekslikums butu neuztrauktiespar sunu sudiem uz ielas bet par sudiem kas metajas valdiba un seima

19.novembris, 21:54 Atbildēt

Vispar jau katrs redz to kas vinu interese, vai ne Nikola

19.novembris, 21:56 Atbildēt
Vova the Vagabond > j.nis.lauks

«Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši knābji, ar savu lielo ticību Latvijas valstij un latviešu nācijai atkalt celt spārnos».

/Māra Zālīte/

20.novembris, 9:50 Atbildēt

Es gan redzu , ka Rigas centrá saimnieki cítígi savác savu mílulu tualetes . Reti var redzét , kad káds to nav izdaríjiis . Iespéjams , árpus centa tá ir pobléma . Savukárt Anglijas pilsétás jástaigá ká pa mínu lauku , neviens nesatíra , tikai lietus aizslauka .

19.novembris, 10:30 Atbildēt

Izlamāt vajag, bet ne vienkārši uzrunāt.

19.novembris, 10:36 Atbildēt

Iespējams, ka šī dāmīte sarosās , jo vēlēšanas tuvojas...... Centrā , parkos apzinīgi tiek vākts, protams, kāds jau gadās, daudz lielāka problēma gan vizuāli, gan praktiski ir bomžu atrautās miskastītes, kuras tad vējā tiek raustītas un saturs izmētāts pa visu ielu, jau daudzās vietās liek piekaramo atslēgu, tieši dēļ bomžiem, un atrauta miskaste ir Rīgas simbols, lai vadība nedzīvo ilūzījās

19.novembris, 11:08 Atbildēt

Sveiki

Investori un projektu vadītāji, šī ir iespēja jums. Lūdzu, sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas.

E-pasts: contact@likabankinter.com

Paldies

19.novembris, 13:01 Atbildēt

Vispār miskastes izvazā daudzviet semiorganizētas vārnu bandas. Droši vien, reizēm arī citas sugas ieinteresējas par terioriju. Nez, kāda no miskastēm iztikšana, tīrs hoardings survivalism. Nav te jums kkāda Spānija vai salas, kur villas atpūtnieki silts augļi dzīvot alās kur nav jākurina, jo tāpat +16 °C augucaurugadu •

20.novembris, 2:37 Atbildēt

Ņikolka, suņu sūdi tak nav Rīgas galvenā problēma. Tā ir Rīgas tagadējā dome. Vispār jau 100000 suņu kakas parkos drīzāk ekoloģijai labākas nekā plastmasas maisīņos sapakotas.

19.novembris, 12:02 Atbildēt

Nebūtu labi pielīdzināt LV piekakātajām briselēm un parīzēm. Kāds saimnieks tāds suns.

19.novembris, 12:16 Atbildēt

Sveiki

Investori un projektu vadītāji, šī ir iespēja jums. Lūdzu, sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas.

E-pasts: contact@likabankinter.com

Paldies

19.novembris, 13:02 Atbildēt

Jā, vot tā ir globāla problēma. Dzīvības un nāves jautājums. Lūk, to es saprotu 😁😁😁😁😁😁

19.novembris, 12:41 Atbildēt

padzīvojušu un resnu sieviešu loģika

19.novembris, 13:02 Atbildēt

Stāķim nav laika suņu sūdiem. Viņam jādomā par peredastu darbā iekārtošanu.

19.novembris, 14:04 Atbildēt

Tas jau nenotiek tikai Rīgā,visās pilsetās viens un tas pats.tagad to suņu tik daudz,bet savākt jau nu saimnieks aiz viņa nekādi negrib. Vēl trakāk,atbrauc ar lielu suni uz pilsētu iepirkties,kamēr sieva veikalā,vīrs ved lielo suni nokārtot vajadzības ie veikalam blakus esošo māju,un nemaz nekautrējās,tajā pat laikā,ka to suni varēja pa ceļam ievest krūmos nokārtoties.Tās ir šausmas,bērniem pie mājas zālienā nav kur paskraidīt!

19.novembris, 15:39 Atbildēt

Par Briseli īsti nepiekrītu, jo tur redzēju ne tikai maisiņu statīvus, bet skvēros ,parkos arī dzīvnieku tualetes. Savulaik tepat Rīgā kādai smalkais kundzītei, kas nesavāca sava mīluļa izkārnījumus, novēlēju pašai iekāpt šādā atstātā čupiņā. Vismaz uz to brīdi iedarbojās.

19.novembris, 17:57 Atbildēt

Skaista meita Krištopānam!

19.novembris, 18:31 Atbildēt

A po mojemu, njekokaja.

19.novembris, 19:38 Atbildēt

Kā reklāma, bet bez pielietojuma.

19.novembris, 20:20 Atbildēt
Beerdrinkers Von Kowelenz > krokodils.gena

Jā, apmēram tā- glancētu papīru izmantot nevar.

20.novembris, 14:05 Atbildēt

Nez kur tā Nikola tos sūdus redz,savā biezajā rajonā? Nu neba viņa nāk uz Purvciemu savus ārzemju viesus staidzināt?:)))) Tas,ka Rīgā nav soliņu piem.Purvciemā un nav kur izmest tos suņu sūdus tas arī fakts.Bet par NIkolu reāli ierēcu:))))

20.novembris, 0:01 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:42

Jaunākās diskusijas