"Kā sastindzis raudzījos ekrānā". Rinkēvičs atceras liktenīgo lēmumu pirms 7 gadiem

tautaruna.lv 27.oktobris, 19:14
 
Vladislavs PROŠKINS, F64 Photo Agency
“Pusstundu skatījos ekrānā tādā mazlietiņ sastingušā stāvoklī”, tā ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs atceras 2014. gada 6.novembra vakaru, kad mikroblogošanas vietnē “Twitter” viņš atzina, ka ir homoseksuāls un gatavs cīnīties par to, ka Latvijā ir jārada tiesisks regulējums visu veida partnerattiecībām, vēsta lsm.lv. 
Rinkēvičs stāstīja, ka toreiz tas bija apzināts lēmums, taču tas brieda trīs gadus.
To, ka viņš ir gejs, Rinkēvičs apzinājies jau pusaudža gados. Un tas bija laiks, kad šī tēma bija absolūts tabu un par to nebija pieņemts runāt.“Mūsu iedomātās problēmas, saskaroties ar realitāti, dažreiz nav tik lielas”, šodien saka ministrs, atceroties notikumus pirms 7 gadiem un to, kas viņu pamudināja uz šo atklātību un tieši tādā veidā - izmantojot sociālos tīklus.
2021. gada 25. oktobrī aprit tieši 10 gadi, kopš Edgars Rinkēvičs ir Latvijas ārlietu ministrs un tas ir absolūts rekords Latvijas politiskajā vēsturē.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 75

 
Anonīms
 

Slimi cilveki vasa šo valsti.Kas ar pasauli ir noticis?

25.oktobris, 18:57 Atbildēt

Un pat nekaunas no savas psihiskās novirzes... :DDD Vispār jau nav nemaz smieklīgi... :(

25.oktobris, 19:18 Atbildēt
bezkaunīgais sivēns > izidors.m.rkak.ns

Varētu jau paņirgt, bet tas ir traģisks fakts.

25.oktobris, 19:47 Atbildēt
Marcis > izidors.m.rkak.ns

Bet tu debila homofobiska ateja stulbas neta idiots ej pats pie doktora un arste savas psihiskas novirzes un homosekualisims baigi sen jau nav slimiba un tas ari taviem dalbajobiem homofobiskajie visiem neta draugiem.

25.oktobris, 19:57 Atbildēt
īpaši stulbs > marcis

Tu, Marci, jau paliec pavisam smieklīgs... Padomā loģiski, vai ir normāla jebkura dzīva radība, kas dabas instinkta, vairošanās mudināta metas virsū tā paša dzimuma būtnei! Kāda tam jēga?

Laikam jau mediķiem ir taisnība, ka homoseksuālisms nav slimība, tā ir kroplība, jā, un to tiešām izārstēt nevar.

26.oktobris, 10:12 Atbildēt
Marcis > izidors.m.rkak.ns

Ej tu dri...debila homofobiska ateja un tu gan esi tikai viens neta garigs un morals neta kroplis un tas ari neta maukas Nikitinai,,

26.oktobris, 13:02 Atbildēt
Jelena Sergejeva > izidors.m.rkak.ns

Dabiski, ka nevar izārstēt. Paskaties uz debīleni Mārci, tas jau ir norakstīts.

26.oktobris, 13:23 Atbildēt
Aivars > marcis

Baigi sen? Tad jau tu atzīsti ka pirms "baigi sen" tā bija slimība. Kas tad tik ļoti mainījās slimības gaitā?

27.oktobris, 19:34 Atbildēt
Marcis > jelna.sergejeja

Tu debila neta mauka un beidz neta dirst savus slimos neta murgus un homoseksulalisms nekas nav bijusi slimiba un to jau atklaja Akmens laikmeta.

27.oktobris, 21:43 Atbildēt
Sarmite Nikitina > marcis

Es nebrīnos ka tādu kā tevi, akmens laikmetā visi ņēma priekšā,gan mamuti gan neandertālieši.Tu no akments laikmeta arī neesi tālu ticis,sēdi alā(atejā) rij sliekas,valkā līdzi Hari un gaidi kurš tevi izkņopēs.Ap gurniem droši vien apsieta kazas āda?Jo arī kazu esi piebeidzis?

27.oktobris, 23:39 Atbildēt
Marcis > sarmite.nikitina

Bet man tavi debilas neta maukas garigie neta murgi ir pie dirsas, un tas ko tu debila neta idiote rakti neta par mani,tu to 100% raksti pati par sevi neta gariga un morala krople.

28.oktobris, 10:08 Atbildēt
Marcis > jelna.sergejeja

Bet tu debila neta mauka pakluse ar saviem debiliem neta murgiem,un to ka tu debila neta idiote raksti neta par mani savus slimos neta murgi reali 100% pati raksti par sevi..

28.oktobris, 10:24 Atbildēt
Sarmite Nikitina > marcis

Tev tak dirsas vairs būt nevar,ja mamuts paņem tā kārtīgi! Un vispār ,cik apdāvinātam ir jābūt lai izdomātu tādas glupības.Arī wikipēdijā izlasiji?

28.oktobris, 11:44 Atbildēt
Marcis > sarmite.nikitina

Bet tu debila neta mauka pati nedris Wikipedia ir skaidri pateikts,ka homoseksualitate nekad nav bijusi slimiba un ticu zinatnei,un nevis taviem debiliem neta murgiem

28.oktobris, 13:04 Atbildēt
Sarmite Nikitina > marcis

Tak drātē večus,kas tev liedz. Bet slims ar galvu tu esi jebkurā gadijumā.

28.oktobris, 13:35 Atbildēt
Sarmite Nikitina > marcis

Un ko tu vari izlasīt vikipēdijā un saprast kas tur ir rakstīts,ja nejēdz saprast un atbildēt uz jautājumiem?

28.oktobris, 14:02 Atbildēt
Marcis > sarmite.nikitina

Ej dirst jobana neta ar saviem debiliem neta murgiem un debila neta idiote savus debilos neta murgus komente pati par sevi.

28.oktobris, 17:01 Atbildēt
Sarmite Nikitina > marcis

Nu lūk,neko citu tu nejēdz,kā cūkoties.

28.oktobris, 17:30 Atbildēt

Nu vai vajadzēja iznākt no tā skapja,kamēr ir tik augstā amatā,tas jau nav nevienam jāzina,nevienss jau viņam neprasīja.Muļķīgs gājiens gan.

25.oktobris, 19:42 Atbildēt

Ne velti mums visas ārlietas sagrautas. Tikai tādi paši p..i spiež roku šim tipam, daļa, paspiež, pēc tam ilgu laiku bērž ar dzelža birsti... Valsts apkaunojums.

25.oktobris, 19:44 Atbildēt

Ko dirs?! Uzzināji ka tiks publicēts kompromats par taviem dibenpriekiem un nolēmi apsteigt to publikāciju, pretīgais.

25.oktobris, 20:16 Atbildēt

Nu ko,piders ir,un paliek piders,kāpēc tur skapis?

25.oktobris, 20:23 Atbildēt

Skapī sēž pidermārcis ar čiekuru ānusā,un gvelž stulbības.

25.oktobris, 20:38 Atbildēt
Tedis > sarmite.nikitina

Pareizi,biju piemītošs,a kur šam kaza?

25.oktobris, 20:46 Atbildēt
Tedis > sarmite.nikitina

I burtus putroju,vai,vai!

25.oktobris, 20:47 Atbildēt
Marcis > sarmite.nikitina

Bet man debilo neta mauku un pederastu slimie neta murgu jau sen ir pie dirsas.

25.oktobris, 21:07 Atbildēt

Tak kura dzīva radība ar tādu ilgi izdzīvos? Vai nu beigta kā Haris,vai sen aizmukusi.

26.oktobris, 10:39 Atbildēt
Jelena Sergejeva > sarmite.nikitina

Viela pārdomām. Varbūt no kazas arī tikai mūmija palikusi?

26.oktobris, 13:26 Atbildēt

Žēl, ka tik daudz nožēlojamu ļautinu Latvijā. Man domāt, ka ārlietu ministrs nebija domājis iznākt no skapja, bet pretizlūkošanas dienesti ieguva informāciju, ka krievi to taisās izmantot savā labā. Tad nu nekas cits neatlika, kā iznākt no skapja. Un kas par to? Mums ir labākais ārlietu ministrs valsts vēsturē. Geji ieņem daudzus svarīgus amatus, jo izdzīvošanas cīņas dēļ parasti ir gudrāki un izglītotāki par masu. Es arī esmu gejs. Un es paredzu, ka tūlīt sāksies apsaukāšanās, kurš kuram ko stumda. Varat sev aiztaupīt pirkstu kustināšanu, man nekā tāda nav bijis gadiem ilgi, bet es zinātu, kas man patīk.

25.oktobris, 20:45 Atbildēt

Personīgi man pret Tevi nekas nav. Ja Tu to nepropagandē un nebāzies visiem virsū ar savu taisnību, ka tā ir jābūt un tas ir normatīvs, kas visiem jāpieņem, tad tikai respect par atklātību un sakarīgu komentāru. Lai tev veicas!

25.oktobris, 21:54 Atbildēt

Jā, josh, tu varētu pamācīt mūsu Marci komunikācijā ar heteroseksuāliem cilvēkiem. Visos laikos bijuši homoseksuāli cilvēki, bet kāpēc šo sociālo novirzi agresīvā formā virzīt kā prioritāti vai dzīves stilu, kā paraugu citiem. Atvaino par jautājumu, bet kā pats tāds kļuvi? Vai tā iedzimtība vai bērnībā tiki, kā dziedātājs Moisejevs, pakļauts seksuālai vardarbībai?

26.oktobris, 10:22 Atbildēt
Marcis > izidors.m.rkak.ns

Tu stulbais neta idiota un tikai neta kurina naudu pret LGBT un tu laikam berniba pats esi seksuali izmatots.

26.oktobris, 13:05 Atbildēt
Sarmite Nikitina > marcis

Izņemot tevi te neviens nekādu naidu nekurina.Visi prot normāli diskutēt izņemot tevi.Bet ko var gribēt no zila prostitūta un veca narika.Kuru bērnībā ņēma priekšā visi,kam nebija slinkums pat vecais sētas krancis.Tad suns no vecuma atdeva ķepas,tu nosauci viņu par Hari un staipi viņu visur līdzi.Un ka tev ir smaga novirze liecina tas ka tu visu laiku piesauc savu dirsu,nu neinteresē mums tava pakaļa.Ej iešņauc kokmiltus,un salauz pirkstus sev.

26.oktobris, 13:27 Atbildēt
Jelena Sergejeva > marcis

Tevi lopiņ Lienes ielā izmanto joprojām kā mauku.

26.oktobris, 13:28 Atbildēt
īpaši stulbs > marcis

Nē, Marci, neesmu vis izmantots. Toties esmu studējis tiesu medicīnu un daļēji arī psihiatriju. Un neiestāstīsi man, ka peredasts ir pedofīls. Peredasts ir tas pats pederasts un gejs, ja tā tev labāk patīk.

26.oktobris, 13:53 Atbildēt
Sarmite Nikitina > izidors.m.rkak.ns

Ja kāds bērnībā ir izmantots,tad tas ir Mārcis.Pat nevajag neko studēt,lai zinātu kas ir pederastija un pedofīlija,tikai mūsu idiots to nesaprot un pie tam visus apsaukā. Reali ir jāgriežas pret Tauta Runā policijā jo savādāk izskatās ka viņi nesaprot.Un es nopietni tagad ķeršos pie tā visa,un apsolu ka arī Mārci atradīšu.

26.oktobris, 15:31 Atbildēt
josh > izidors.m.rkak.ns

Nē, es neesmu bijis pakļauts seksuālai vardarbībai. Bet jau agros gados sapratu, ka man patīk puiši. Kad pirmo reizi parādījās erekcija, es jautāju savai simpātijai un klases biedriem sporta zāles ģērbtuvē, vai vai viņiem arī rodas tāda ķņudinoša sajūta, redzot to, kurš man patika. Visi bija izbrīnīti, teica, ka nē, un ar to arī viss beidzās. Es arī biju izbrīnīts. Jaunāki cilvēki laikam to neuztver tik asi. Varu uzsvērt, ka man tajā vecumā nebija nekādas domas par seksu vai ko tamlīdzīgu. Tas parādījās tikai kādus gadus piecus vēlāk.

27.oktobris, 20:24 Atbildēt

Un kāpēc ir tik grūti saprast, ka var būt mīlestība, maigas jūtas, rūpes par otru sava dzimuma partneri, kāpēc vienmēr priekšplānā jāizvirza sekss? Man šķiet, ka vecākiem pāriem nemaz tā seksa nav, bet viņi viens otru mīl un ciena.

27.oktobris, 20:39 Atbildēt

Jā... Skumji. Vientulības lāsts. Nevietā laikam līdzjūtību izteikt, jo nevari iedomāties, kā ir citādi. Varbūt tomēr viss nav tik bēdīgi. Eh, ko es te prātuļoju! Empātija ir, bet, vai vajag ko mainīt, nav man spēju dot kādu padomu, un droši vien arī nevajag.

27.oktobris, 20:42 Atbildēt

Nu gan tu kaut ko lej. Erekcija parādījās, bet domas par sex nebija, vien pēc pieciem gadiem tāda doma uzausa? Ko tad tu tos piecus gadus darīji?

Piemēram es, līdz 15 gadu vecumam, masturbēju- dročīju vai onaneeju, sauc to kā gribi. Pašapmierinājos. Līdz dabūju savu pirmo meiteni. Tas ir tikai normāli un dabiski.

Redz, ja tu esi gejs, tas man ir vienalga, manu attieksmi pret tevi tas nemainīs. Bet nevajag klārēt to, ka tev piecus gadus stāvēja, bet tev nepieleca ko darīt lai spriedzi noņemtu.

27.oktobris, 20:44 Atbildēt

Tev daļēji varu piekrist- var tas viss būt. Arī rūpes, mīlestība pret kaķi. Tas, kā piemērs.

Bet ar cilvēku es vēlos arī intīmo tuvību, tas ir svarīgi.

Es teikšu, sekss ir ļoti svarīgs.

27.oktobris, 20:52 Atbildēt
josh > 583738203030947

Koblencas alusvēder, erekcija parādās, kad cilvēks vispār nenojauš, kas tas tāds ir. Vismaz padomju laikā tā bija. Un meitenēm arī parādās mēnešreizes, kad vecāki nemaz nav izstāstījuši, kas tas tāds ir. Tos piecus gadus gadus, tici vai nē, es nedarīju neko.

27.oktobris, 21:28 Atbildēt

Nu, trīs gadu vecumā, kad mamma mani vannā mazgāja, man parādījās erekcija. Tad es patiešām nenojautu, kas tas ir. Kopš tās reizes mamma teica- mazgājies pats.

Bet skolā, klasē trešajā, nu, desmit gadu vecumā, puikas jau pašapmierinās.

27.oktobris, 21:42 Atbildēt
Marcis > izidors.m.rkak.ns

Un tu neta idiota un homofobiska ateja stulbas neta dirsejs nekad neesi studejis tiesu medicinu un pederastija ir tas pats,kas pedofilija

28.oktobris, 10:11 Atbildēt
Sarmite Nikitina > marcis

Tu idiot vispār saproti atšķiribu starp jauniem puišiem un bērniem. Āksts tēlo ka ir tik gudrs,bet nesaprot ko izlasa vikipēdijā.

28.oktobris, 14:07 Atbildēt

Rinkēvičs tikai aizmirst tādu sīkumu,ka iznākšana no skapja notika īsi pēc ievēlēšanas Saeimā un atkārtotas iecelšanas ministra postenī,nevis pirms vēlēšanām.

26.oktobris, 11:36 Atbildēt

Nu, un? Viņš taču pats kaut kādā mērā atzīstas, ka drosmi deva lielais atbalsts vēlēšanās. Gribēja paskatīties, cik daudzi atbalstīs viņa prātu, nostāju, nevis to, ar kādu dzimumu guļ (ja vispār).

27.oktobris, 19:46 Atbildēt
josh > ilze.617678f834722

Rinkēvičs dzīvo pie mammas, cik lasīts ziņās par viņa amatpersonas deklarāciju, un domāju, ka guļ viens pats. Skumji, jo Luksemburgas premjers var būt precējies, gulēt ar savu vīrieti, un nevienam tas nerada kreņķus. Būtu jauki, ja tas būtu iespējams arī Latvijā. Kurš ārlietu ministrs mums ir bijis labāks par Rinkēviču?

27.oktobris, 20:29 Atbildēt
dzintra > ilze.617678f834722

jums labi,ja jūs tam ticat.

27.oktobris, 20:44 Atbildēt
dzintra > josh

Georgs Andrejevs.Labākais no visiem,ne tikai labāks par Rinkēviču.

27.oktobris, 20:46 Atbildēt
josh > dzintra.5afe6f04c82ee

Un ko tieši viņš ir panācis?

27.oktobris, 21:30 Atbildēt

Visu, kas ir panākts pēdējo gadu laikā.

27.oktobris, 22:12 Atbildēt

Naivie cilvēki vēl nav sapratuši, ka pakaļpiedziņas Rinkevičš savu atklāsmi izdarīja tajā laikā, lai novērstu sabiedrības uzmanību ar savu mālu mīcīšanas mākslas atklāsmi no PAREX - CITADELES afēras, kuras rezultātā tika par svietmaizi pārdota bankas daļa, kamēr cilvēki šausminājās vai priecājās par Rinkeviča atklāsmi. Tas bija aprēķināts politisks gājiens, nevis Rinkevičam sagribējās runāt par savu deģenerāta vājību mālu mīcīšanas tieksmē.

26.oktobris, 13:04 Atbildēt

Un ko tagad dariit???Mārcis varēs sūkāt

26.oktobris, 16:48 Atbildēt

Man liekas, ka pat foto ar tā nožēlojamā ķēma bildi, smird pēc kakām....

26.oktobris, 23:01 Atbildēt

vili, ja tu jūti kaku smaku, vispirms palūko vai bikses neesi piedirsis.

27.oktobris, 20:23 Atbildēt

Kāds kautrīgs latvietis jau 2012 g noformulēja homoseksuālisma dabiskumam un tur no cilvēka izvēles maz kas ir atkarīgs.Jāmāk salikt kopā tādas lietas kas pierāda ka Bioģenetiskais likums ir aksioma.Jāsaprot Antropoģenēzes evolūcijas teoriju.Jāsaprot ka par seksualitāti un to veidiem komandē un nosaka Veģetatīvās nervu sistēmas komandpunkts-Hipotalāms. Cilvēka gribai nepakļauta sistēma.

Jāsecina,ka no laika gala dzimst hermofrodīti.Ka orientācija pakļauta feromoniem,to uztvērējšūnām hipotalāmā.Tad vēl ainu jauc hormoni-oksitocīns, vazopresīns,adreanlins.Vīriškais saucējhormons Androstelons, sievišķai -kopulīns.

Neapstrīdami ir pierādīti cilvēka dalīšana heteroseksuālos 10%,biseksuālos75% ,homoseksuālos10% un aseksuālos.Viens no vaininiekiem ir Vomeronazālais orgāns.

Ir daļa cilvēki kas kļūst atkarīgi- no sievietēm,azartspēlēm,sporta,sāpēm.Izārstēt var tikai kastrācija, sterilizācija un spēcīgi nomierinošie.

Tāpat daba ar testosterona,adrenalīna,oksitocīna andrastelona un apbalvojuma kormonoiem nosūtīs tur kur nolēmusi.Tu vari gribēt vai negribēt.Iesi tikai pie puiš,vai tikai pie meitenes ,vai abiem.Vai nepieviena.

27.oktobris, 0:31 Atbildēt

Nu gan, Leon, brangi dirsi:)

27.oktobris, 20:19 Atbildēt

...tāpēc ar dibenšķirbā ievilktiem stringiem un varavīksnes plakātiem Vērmanītī publiski jābāž mēle mutē otram tādam pašam? Visiem jāatsakās no tēva un mātes, tā vieta sakot vecāks 1 vai 2, vai vēl labāk cilvēks ar vagīnu un cilvēks ar peni..

Cilvēk ar vagīnu, mīļo vecāk Nr.2,

Nāc un paskaties tu ar.

Dārzā pirmo vijolīti,

Izplaukušu redzēt var.

28.oktobris, 21:11 Atbildēt

Man vienalga, ar ko viņš guļ, bet Rinkēvičs ir sakarīgākais ministrs pašreizējā valdībā. Bez viņa daudzi lēmumi būtu bijuši daudz plānprātīgāki. Retā saprāta balss Ministru Kabinetā!

27.oktobris, 19:43 Atbildēt

Tieši mamas domas,kā arī man patīk,ko Fr.Merkurijs teicis par šo-

27.oktobris, 20:02 Atbildēt

Fredijs Merkurijs ir teicis "Es guļu ar sievietēm,guļu ar vīriešiem,guļu ar saviem kaķiem.Bet kāds tam sakars ar manu mūziku?"

27.oktobris, 20:01 Atbildēt

Es vienmēr priecājos, ja suņķelis ielec gultā un palien zem segas, piepiežoties klāt kājām vai vēderam. Tikai tad naktī nevar īpaši grozīties, lai suņķeli netraucētu.

27.oktobris, 20:49 Atbildēt

.... un viņa aukstais purniņš pie ānusa liek atmaigt trīsās saldās.

28.oktobris, 21:14 Atbildēt
josh > ferdinands.koko.ka

Varbūt tev tā ir, man nē.

29.oktobris, 12:52 Atbildēt

Nešķiroju cilvēkus ne pēc ādas krāsas, ne ticības, nedz arī seksuālās orientācijas.

Priekš manis cilvēki ir cilvēki. Ir saprātīgi cilvēki, bet ir arī tādi, kuriem intelekts nav dots- no pēdējiem izvairos, man pat viņus nav žēl, vien pretīgumu un ignorance.

Homofobiju es nesaprotu. Man homoseksuāli cilvēki netraucē.

27.oktobris, 20:17 Atbildēt

Izvairies, izvairies. Viņi paši Tevi atradīs...

28.oktobris, 21:15 Atbildēt

Nevienu neinteresē gultas piedzīvojumi, bet ja ārlietu ministrs, kura uzdevumos ir strādāt Latvijas labā, veicināt ekonomiskos sakarus ar kaimiņzemēm, lai iegūtu Latvija, nīcina gan Latvijas ekonomiku, gan speciāli dzen Latviju karā pret valstīm kuras negrib karu. Rīcība un runas pierāda noziedzību pret Latviju(karogi u.c .kriminālas darbības)Vai drošības dienesti gatavi veikt izmeklēšanu?

27.oktobris, 20:23 Atbildēt

Nu es teiktu, ka Ārlietu ministra amatā, viņš ir ļoti labs. Profesionālis, ļoti kompetents.

27.oktobris, 20:27 Atbildēt

Tieši to viņš nedara. Bet tu gan esi viens naida kurinātājs.

27.oktobris, 21:32 Atbildēt

Kuras valsts?

27.oktobris, 20:42 Atbildēt

Tās, kura maksā rubļos.

27.oktobris, 22:13 Atbildēt

JA VINS IR SAKARIGAKAIS MUSU SUDA VALDIBA,KAUT ARI PEDINS...

27.oktobris, 20:52 Atbildēt

Vai tiesiskais regulejums darbojas visu veidu attiecibam so 7 gadu laika jeb sis regulejums ir vairak piemerots tam ,ka arlietu ministrs uzskata?

So 7 gadu laika ir Praid gajieni ,regulari plasos sazinas lidzeklos tiek demonstretas viena dzimuma partneru attiecibas it ka tas butu kaut kas sevisks bet turpat kur bija turpinas divu dzimumu partnerattiecibas bez ipasiem jauninajumiem jeb tiesiska regulejuma ,ko tad Latvijas arlietu ministrs ir panacis so 10 gadu laika-atliek tik secinat.

28.oktobris, 9:27 Atbildēt

Iespējams, ka viņš vēl briest paziņojumam, ka ir zoofīls un nekrofīls pedofīls , bet līdz tam vēl jānobriest.......

28.oktobris, 12:00 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:19

Jaunākās diskusijas