FOTO: Gobzems neizpratnē - slimnīcā mediķis bez sejas maskas?

tautaruna.lv 27.oktobris, 11:30
 
f64.lv, Dmitrijs Suļžics
Politiķis Aldis Gobzems sociālajā tīklā Facebook dalījies ar kādu internetā atrastu foto no Latvijas slimnīcas. Politiķis ir neizpratnē, kāpēc viens no kadrā redzamajiem mediķiem ir bez sejas aizsargmaskas.

Bilde esot no nakts uzņemšanas vienā no Latvijas slimnīcām.

"Ieraudzīju bildi ar pavadošo tekstu internetā. Bilde redzama šī teksta pielikumā. Teksts, ko cilvēks bija pievienojis bildei, sekojošs. "ACULIECINIEKS" : Nakts uzņemšana. Tur tas sanitārs nāves zonā un bez jebkādas maskas. Ko lai saka; KAMIKADZE vai arī aktieris!
Redziet, tieši šādi sižeti Latvijas sabiedriskajā medijā rada neticību daļā sabiedrības. Tieši šis būtu ticami jāskaidro sabiedrībai, kā tad tā.
Es esmu dzirdējis, ka Latvijas slimnīcās patiesi ir pārslodze. Redzējis neesmu. To neviens nerāda, neļauj iekļūt ne ar testu, ne QR kodu, ne bez tā. Mums visiem ir jātic. Un cilvēki patiesi mirst, bet sabiedriskais medijs parāda sižetu ar pārpatosīgu nosaukumu, bet pielaiž mazu kļūdu. Un sabiedrības daļa, ko sabiedriskais medijs cenšas pārliecināt, patiesībā ar šo atrunā. Kāpēc Jūs to dariet?" raksta Gobzems.
Tikmēr komentāros cilvēkiem dažādi viedokļi. Daļa pauž, ka situācija Latvijas slimnīcās patlaban tiešām ir kritiska, savukārt daļa uzskata, ka situācija tiek māklsīgi dramatizēta un patiesībā daudzās slimnīcās ir klusi un mierīgi.

Tikmēr, kā ziņots, Veselības ministrija (VM) jau piektdien, 29.oktobrī, plāno valdībai iesniegt pieprasījumu mobilizācijas izsludināšanai, paziņoja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) Katastrofu medicīnas centra vadītāja Dita Heiberga.

Viņa skaidroja, ka mobilizācija nozīmē to, ka tiek mērķtiecīgi plānoti un sagatavoti valsts militārās un civilās aizsardzības pasākumi valsts apdraudējuma novēršanai vai tā seku likvidācijai, izmantojot noteiktus cilvēku, materiālos un finanšu resursus.

VM prognozē, ka rīkojumu par mobilizāciju vajadzēs izsludināt 2.novembrī.

Heiberga uzsvēra, ka līdz šim Mobilizācijas likums nekad iepriekš nav bijis iedarbināts.

Veselības ministrs Daniels Pavļuts (AP) valdībā plāno iesniegt rīkojumu par daļēju vai vietējās mobilizācijas izsludināšanu, kurā norāda cilvēkresursu mobilizāciju ārkārtējās situācijas laikā. Plānots, ka VM būs tiesības koordinēt un izsniegt pavēstes. Tiks noteiktas ārstniecības personāla specialitātes, uz kurām attiektos izsludinātā mobilizācija.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 12

 
Anonīms
 

Saprašanu vairs natgūt

27.oktobris, 14:12 Atbildēt

Ja darba kolektīvā, kur visi vakcinēti, vienalga jānēsā sejas maskas, tad kāpēc basīti, kur satiekas divi kolektīvi, ļauj spēlēt bez maskām?

27.oktobris, 15:49 Atbildēt

Labi, ka nav bez sejas.

27.oktobris, 15:52 Atbildēt

Kāpēc Aldi esi neizpratnē? Pats taču aicināji maskas nenēsāt. Vai varbūt tas tagad nav politiski izdevīgi?

27.oktobris, 17:48 Atbildēt

Vai tad kādam vēl nav skaidrs ka dotais personāžs ir parasta politiska prostitūta?

27.oktobris, 19:19 Atbildēt

kaut kur, kaut kas...Akurāt tāds, kā pats....

27.oktobris, 21:32 Atbildēt

Aksts///

27.oktobris, 22:46 Atbildēt

Starp dakteriem arī ir antivakseri.

28.oktobris, 11:36 Atbildēt

Jebanāt ---> sēdi mājsēdē, nevazājies pa svešiem gaiteņiem

28.oktobris, 20:19 Atbildēt

tā bilde ir no ne C19 laika.

3.novembris, 17:13 Atbildēt

Pāris nedēļas atpakaļ televīzija radīja.

6.novembris, 18:02 Atbildēt

A kur paskaidrojums. Kāpēc pie smagi slima pacienta bez cimdiem iet klāt?? Un mediķis bez maskas un cimdiem izlien no stūra. Ja jau tik slikti tad lūdzu tiešo ēteru un visu

Slimnīcu no A līdz Ž izstaigājiet parādiet tautai ka ir tik tiešām ta stundiņa klāt. Nevis aktieru spēli taisiet televīzija.

6.novembris, 18:02 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:16

Jaunākās diskusijas