Viņķele pastāsta, kā panākt, lai cilvēki vakcinētos

tautaruna.lv 28.septembris, 15:23
 
Dmitrijs Suļžics/F64
Bijusī veselības ministre Ilze Viņķele mikroblogošanas vietnē Twitter dalījusies ar savu pieredzi, kā izdevies panākt, lai kaimiņienes ģimene, kura nevēlējusies vakcinēties, to tomēr izdara.

Kā savā ierakstā atklāj Viņķele, ar viņu telefoniski sazinājusies lauku īpašuma kaimiņiene, lai vaicātu, vai jāvakcinējas, jo pagastā būs pieejama izbraukuma vakcinācija. Viņķele atzīmē, ka kainiņiene ir riska grupā.

"Izrunājām krustu šķērsu. Rezultāts - ar vīru ies vakcinēties. Personificēta pieeja, tuvu mājām, pacietība un empātija pieņemt bažas. Ne baidīšana," atklāj bijusī ministre.

Jau vēstīts, ka pagājušajā nedēļā vakcinācijas pret Covid-19 rādītāji atkal uzlabojušies - poti saņēmuši vismaz 36 000 cilvēku, izriet no veselības ministra Daniela Pavļuta (AP) šodien paustā pēc koalīcijas sanāksmes.

Kā ziņots, otrdien valdība skatīs izstrādāto jauno Covid-19 pārvaldības regulējumu jeb pilnveidotos Ministru kabineta noteikumus Nr.360, šodien pēc koalīcijas sadarbības sanāksmes atklāja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV). Paredzēts, ka jaunie noteikumi noteiks pienākumu vakcinēties konkrētām profesijām.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 9

 
Anonīms
 

šitā pamuļķe jau apnikusi,tāpat kā ēzeļu ganiņš ar savām vakcīnām.Nopelna uz šito cirku labi,tāpēc apstāties nevar.

28.septembris, 15:28 Atbildēt

Izteici manas domas, ka sen apnikusi, bez tam par to kaimiņu stāsta jau piekto reizi.

28.septembris, 16:06 Atbildēt
dzintars > j.nis.lauks

šitai'' kaimiņiene'' ir tāpat kā ēzelīšu ganiņam 31 gadus vecais,sportiskais ''brālēns'',kurš mokās ''mira'' no kovida.

28.septembris, 16:26 Atbildēt

Nu,tiem cilvēkiem,kuri dzīvo laukos,nekur neiziet sabiedrībā,un tik paniski baidās no potes,varbūt arī nevajag,vienīgais risks tad viņiem ir,ka neaatved bērni vai mazbērni.

28.septembris, 16:05 Atbildēt

Nja tā tas izskatās no aprūpētājas redzes leņķa.

bet apskatot big picture, kļūst skaidrs, ka to nevajag darīt.

Kāda.... iemesla dēļ veselam cilvēkam ļauties špricēties ar eksperimentālu vakcīnu? Tas fakts, ka atskaites par vakcinēto skaitu jau nosūtītas, nerullē kā arguments!

28.septembris, 16:34 Atbildēt

Varētu Ilze arī pie manis uz Jēkabpili parunāties atbraukt... Būtu brīnišķīgi.

28.septembris, 17:06 Atbildēt

Viņķ-nelieši taisās glābt Valsts , ..... medicīnaa sisēmiskumu? Rīcībspēju?? :))) Buldezerē bez traktora uz Saeimas vēlēšanām, augstiem labi apmaksātiem valsts pārvaldes amatiem?

Valstī dramatiski paceltas gāzes elektroenerģijas cenas un sākās cenu kāpuma virpulis. Viņķle , ( riebjas lasīt un feisu skatīt:pakomentē ? Taisies prom! Pat šlōsers, govzems Jūs... partejā nepieņems.

28.septembris, 17:32 Atbildēt

Aizver muti ciet vinkele, sevi vakcinē!!!

28.septembris, 17:59 Atbildēt

Pēc kara jau visi gudri!

28.septembris, 19:29 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 14:32

Jaunākās diskusijas