Kambala ar sievu pārsteidz ar tērpu izvēli kāzām

tautaruna.lv 5.maijs, 10:30
 
Vladislavs Proškins/F64
Bijušais basketbolists Kaspars Kamabala un viņa sieva, uzņēmēja Olga Kambala savās kāzās nebija tērpušies tradicionālos apģērbos.

Olgai vispirms svarīgāks ir stils un tikai tad seko klasiskas tradīcijas, tāpēc arī savās kāzās dāma izvēlējās tērpties apspīlētā minikleitā nevis tradicionālā kāzu kleitā.

Tikmēr Kambala uzvalka vietā kāzās bija tērpies īpaši šim gadījumam šūtā treniņtērpā.
View this post on Instagram

A post shared by Olga Kambala (@lukisa04)

"Mēs neiespringām par tām kāzu kleitām," kanāla STV pirmā! šovā "Mīla burbulī" atklāj Olga un pastāsta, ka sākumā savu kāzu kleitu gribējusi paņemt no vecākās meitas, kura to bija pasūtījusi sev. Tad viņa dāvanā saņēmusi kāzu kleitu ar "nāras asti", kuru lūgusi saīsināt un, kad tas bijis paveikts, tad Olga tikusi pie sava kāzu tērpa.

View this post on Instagram

A post shared by Olga Kambala (@lukisa04)

Kā vēstīja "Vakara Ziņas", ka bijušais basketbolists un bokseris Kaspars Kambala un viņa sirdsdāma Olga Grinčenko-Pacijenko apprecējušies. Olga sociālajos tīklos nomainījusi uzvārdu uz Kambala un norādījusi statusu - precējusies.

Kā noprotams no fotogrāfijām, kāzu diena bijusi 13. aprīlis. Uz dažu apsveicēju jautājumiem, vai tas nav joks, Olga atbildēja, ka ar tādām lietām nejoko un ka draudzene būt nevar, tikai sieva. «Ieradums,» viņa pajokojusi. Kasparam šīs ir trešās laulības, Olgai - otrās. Kaspars ir palepojies, ka viņam dzīves laikā bijušas 300-500 sievietes, savukārt Olga tieši un nepārprotami brīdinājusi, ka ir ļoti greizsirdīga.

Komentē 12

 
Anonīms
 

Treniņtērpos parasti krievi staigā. Tāda mode vēl no tiem laikiem, kad tādi Adidas treniņtērpos ģērbusies tupēja čupiņās grauze sēmenes un tiem uz kakla bija zelta ķēdes divu pirkst platumā. Pretīgs tips tas Kambala.

5.maijs, 11:01 Atbildēt

Sievai par godu varēja vismaz 3 svītras uzkrāsot, ceturto baltajās trenūzenēs var redzēt tāpat

5.maijs, 11:54 Atbildēt

Pamatīgi sasmējos..

5.maijs, 11:05 Atbildēt

Cik pētu internetu, man kļūst skaidrs,ka vienīgais cilvēks Latvijā, kurš nav veiksmīgs uzņēmējs, tas esmu es.

5.maijs, 11:46 Atbildēt

iešu es ari paskatīšos nejaušām bokserus instagramā.Oi....tas taču ir slavenais Kambala,bet es nezināju.Oi..Kāda sagadīšanās!!!Bet Kambala tic.Mēs izgājām no bāra,sadevāmies rokās un ......Ja ņevinavatajāā,on sam prišol !!!!! k.f '' Briljantu roka".Naivie cilvēciņi.

5.maijs, 11:58 Atbildēt

Trennūzenēs, he, he...Īstie gopņiki

5.maijs, 14:54 Atbildēt

Kašers ar Miniņu savās kāzās vēl odiozāk tērpšoties.

5.maijs, 19:49 Atbildēt

Kā gan savādāk, ja prec Oļu, tad attiecīgs prikidons arī jāvelk.

Pati Oļa ar - atbilstoši... nu kā jau.... labi, šo paturēšu pie sevis.

6.maijs, 1:13 Atbildēt

Diduu,mēs domājam līdzīgi. Tu ari saodi?

6.maijs, 8:26 Atbildēt
Diduu > dzintars.5fc38a066d1d3

Nu ja, tur viss kā uz delnas!

6.maijs, 23:02 Atbildēt

Lukisa. Rīga. Centrs.Kaut kas līdzīgs jau ir lasīts. Kāpēc es nekad nerakstu.... Jēkabpils. Dzinča.Centrs.Ož pēc biznesa pagātnē.Vispār viņa ir tak biznesmene.Kāzas apspīlētos bruncīšos. Izsaku līdzjūtību Kambalam. Viņam ļoti paveicās.

6.maijs, 8:26 Atbildēt

Mēs neiespringām par tām kāzu kleitām.Rīga.Lukisa. Centrs. ......Vai tev vēl kāāārojas tās ''Belokord'' plattes? Jā,bet cik ta maksā? Viena platte viens brauciens uz mežu!!!k.f ''Tās dullās Paulīnes dēļ"".

7.maijs, 5:48 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:25

Jaunākās diskusijas