Populārais bārmenis Andris Reizenbergs pamet Rīgu

tautaruna.lv 5.maijs, 9:20
 
Ģirts Ozoliņš/F64
Uzņēmējs un Latvijā populārais bārmenis Andris Reizenbergs pārdod savu dzīvokli Rīgā, vēstīts Jura Vaidakova materiālā "Piepilda vēl vienu sapni" izdevumā "Kas Jauns".

Kā saka Reizenbergs, kopā ar sievu dodas prom no Rīgas. Viņš gan piebilst, ka ne pavisam - joprojām turpinās strādāt Rīgā, bet pārceļas no dzīves Rīgas centrā uz ciematiņu Pierīgā.

Kā atklāj Andris, viņš pārcelsies uz Ozolniekiem un dzīvos 20 minūšu braucienā no Rīgas.

Lai gan brīžiem Reizenbergam uznākot skumjas, ka nevarēs aiziet līdz Vecrīgai kājām, jaunajai dzīvesvietai ir savi plusi - upe, ezers, mežs.

Nu atliek vien pārdot dzīvokli Rīgā, lai pārvāktos uz privātmāju.

Komentē 5

 
Anonīms
 

Ozolnieki taču ir Piejelgava nevis Pierīga!

5.maijs, 9:36 Atbildēt

Tā viš i, bet Piejelgava jau ir tikpat kā Pierīga ...

5.maijs, 9:59 Atbildēt

Vot mūžu dzīvo ,mūžu mācies. Vajadzēja strādāt man par bārmeni ,būtu Latvijas slavenība. Te stāstītu ,ka bārmenis Dzintars brauc prom dzīvot no Rīgas,visi tagad sēdētu un raudātu ,jo šoks un bēdas visiem būtu kosmiskas.Esmu šokā ,tik drausmīga ziņa.Man aizdomas,ka es to neizturēšu un man notiks nervu sabrukums.Paldies jāsaka ''Tauta runā'' darbiniekiem par tik ļoti svarīgu informāciju.Gaidu ari svarīgo informāciju par pederastu kāzām,Magoni un šovu tīģeri Sātaputnu.Ēzeļu ganiņš ari nozudis.Ļoti bēdīgi.

5.maijs, 10:22 Atbildēt

pohuj, varu pats saliet un izdzert

5.maijs, 16:19 Atbildēt

No Ozolniekiem kaa minimums 40 min jaabrauc-tas ir viens.Otrs-Riigaa arii ir upe,ezers un mezs! Ozolniekos gan nav ezera!!!! Un tresais-man vispaar pie kaajas,kur ko pamet!!!!

7.maijs, 23:18 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:26

Jaunākās diskusijas