Kuras horoskopa zīmes maijā satiks mīlestību

tautaruna.lv 5.maijs, 7:00
 
Lauris Aizupietis/F64
Astrologi atklājuši, kurām zodiaka zīmēm, iespējams, maijā paveiksies satikt savu mīlestību. Kā raksta rsute.ru, daudzi zodiaka apļa pārstāvji saskaras ar vientulības problēmu. Bet nejaušības vai zvaigžņu novietošanās dēļ maija mēnesis solās būt labvēlīgs pārmaiņām mīlas dzīvē.

Dvīņi

Lai sapņi piepildītos, jums jākoncentrējas uz savu iekšējo pasauli. Atmetiet malā pagātnes ēnu un tiecieties pēc jauna.

Galvenais uzdevums ir uzticēšanās un sapratne attiecībās ar otru. Tas ir vienīgais veids, kā izveidot spēcīgas un godīgas attiecības.

Svari

Maija mēnesis būs ideāls romantiskām tikšanās reizēm. Tikai galvenais ir izrādīt iniciatīvu, lai attiecības attīstītos pareizi un tā, kā vēlētos. Un, lai sasniegtu laimi, ir jāaizmirst par pagātni. Neaizmirstiet arī par atklātām attiecībām, jo ​​uz ar meliem neko nevar izveidot.

Skorpioni

Personīgajā dzīvē iestāsies prieka, pārpilnības un labklājības periods. Pavērsies ceļš uz nopietnām attiecībām. Ir svarīgi arī izrādīt jūtas, ja vēlaties turpinājumu.

Lauvas

Būs pastiprināta uzmanība no pretējā dzimuma puses. Tāpēc tikšanās ar savu mīlestību būs vienkārši neizbēgama. Galvenais ir kontrolēt savas emocijas, lai nepārspīlētu. Ieteicams būt atklātiem un godīgiem pret savu otro pusīti, tikai tā var izveidot uzticamas attiecības.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Ūdensvīriem ne uz ko nav jācer un jāgaida, jo mīlestības nekad netrūkst.

5.maijs, 9:45 Atbildēt

Interesanti kpc Latvijā dzīvojošajiem piedāvā Krievijā dzīvojošajiem atbilstošus horoskopus? Visas saites kuru beigās ir .ru ir Krievijas. Laikam jau tas, kurš kko tādu raksta nezin, ka horoskopus ietekmē arī tas, kurā vietā esi dzimis. Ne tikai datums, mēnesis un gads, bet pat pulkstens cikos esi dzimis. Ja tu esi latvietis, bet dzimis būsi Sibīrijā, tavs horoskops stipri atšķirsies no tā horoskopa kāds tev būtu, ja butu dzimis Latvijā. Un pat pilsēta ir svarīga. Bet pārējais ir pilnīgs fufelis. Ja arī gribat drukāt kopējos horoskopus, tad vismaz pacentieties drukāt Latvijā ne Krievijā dzimušo horoskopus.

5.maijs, 9:58 Atbildēt

Nu es tā nespēlējos. Cerēju,ka atsauksies kāda Lauvvene ,bet čušš. Gribat teikt ,ka man spīd tikai Mārcis?Nē,nu tas ir par traku!

5.maijs, 10:26 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 17:27

Jaunākās diskusijas