Ieva Brante atklāj nezināmas detaļas par savu laulību

tautaruna.lv 5.maijs, 16:13
 
Rūta Kalmuka/F64
Juriste Ieva Brante kanāla STV pirmā! raidījumā "Kad viņas satiekas" atklāti runājusi par savu vīru.

Kā atklāj Brante, tad bildinājumu būtībā izteikusi viņa.

"Kādu laika posmu mēs jau bijām attiecībās un tad es sapratu, ka jāiet tālāk tas solis. Mums jau bija skaidra tā vīzija, ka mēs esam ģimene. Bija jānostiprina šis statuss," norāda Brante un atklāj, ka par laulībām sākusi runāt, braucot mašīnā, kurā skaidri pajautājusi, kad mīļotais vīrietis viņu bildināšot.

Brante pastāsta, ka bildinājums noticis bez gredzena, taču svarīga bijusi tieši vēlēšanās. Tāpat viņa norāda, ka nepublisko attēlus ar vīru sociālajos medijos, jo vēlas sargāt viņu no publicitātes.

Viņa atklāj, ka abiem mēdz būs arī atšķirīgas intereses un abi "ciena viens otra telpu un izvēles". Brante uzsver, ka uzticība attiecībās ir pašas svarīgākās.

Komentē 7

 
Anonīms
 

nez kā Ieva sūkā un vispār kā viņa pārojās ?

5.maijs, 16:18 Atbildēt

reti negliita vecene

5.maijs, 16:45 Atbildēt
Ivo Tellis > mike.5fbbc683867eb

Tev mute sapuvuse

5.maijs, 22:16 Atbildēt

Es viņu būtu nākuj pasūtījis. Bet ko nu tur vairs!

5.maijs, 19:34 Atbildēt

Sievietes ir naivas ,piššanās jau nav attiecības,bet daudzas tā domā.Nu loham ir skaidrs ,ka mīlestības no veča puses nav un nav bijis,ja pat bildinājis nav. Ja paskatās daudzas pirmskāzu un pēckāzu fotogrāfijas ,tad bieži līgavainim ir tāda seja kā būtu man ,ja es precētos ar Mārci un mani fotografētu. Acis aukstas kā sniegavīram,bet šitie dumjie skuķi iekrīt.Čem više ļubofj,čem više ļubofj,tem ņiže poceluj !!!(atvainojos par rupjību).Nu es jau tevi precētu,ja tu makten vēlies!!!! ( Rūdolfs Plēpis kalpa Alfrēda lomā k.f ''Emīla nedarbi '').Bildinājums bez gredzena ir tas pats kas randiņš bez ziediem. Kronis visam.

5.maijs, 19:59 Atbildēt

Nu tāda ciema muļķīte, bet, re kā, tautiņās izsitusēs...

6.maijs, 1:17 Atbildēt

jauka

6.maijs, 22:48 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 23:38

Jaunākās diskusijas