Abu Meri skarbi un emocionāli izsakās par pandēmiju

tautaruna.lv 5.maijs, 11:30
 
Vladislavs Proškins/F64
Ārsts un politiķis Hosams Abu Meri sociālajā vietnē Facebook dalījies ar emocionālu ierakstu, kurā pauž skarbu viedokli par pašreizējo situāciju ar Covid-19.

Abu Meri ierakstā asi vēršas pret tā dēvētajiem pandēmijas noliedzējiem.

"Es personīgi no šīs pandēmijas esmu ne vien noguris kā visi pārējie, bet esmu pēdējā pusgada laikā zaudējis vairākus tuviniekus, draugus un ģimenes locekļus Covid dēļ - viņi bija dažāda vecuma gan seniori, gan jauni cilvēki.

Runājot ar kolēģiem, kas strādā gan Covid, gan reanimācijas nodaļās, redzu, ka mūsu slimnīcās ir arvien vairāk smagu un ļoti smagu pacientu. Es vairs nevaru pieņemt sociālajos tīklos cilvēkus, kas vēl šaubās un noliedz šo slimību. Tie ir gan ieraksti, gan rāmīši ar uzrakstiem - StopFakePandemic -un tamlīdzīgi... Šīs briesmīgās slimības noliedzējiem piedāvāšu vismaz kautrēties - cieniet, lūdzu, jau mirušos cilvēkus, tos, kuri ir slimnīcās smagā stāvoklī un izdegušos mediķus! Vēl piedāvāšu - vislabāk PAKLUSĒT!
Demokrātija nozīmē cienīt vienam otra viedokli. Bet noliegt faktus un ņirgāties par mirušajiem un no slimības cietušajiem, -tā nav nekāda demokrātija, tas ir nepiedodams pārkāpums.Vēl vairāk esmu pārsteigts, ka ir atsevišķi politiķi, ne mediķi, un citi cilvēki, kas komentē un maldina sabiedrību gan par Covid izplatību, gan par vakcināciju. Katram ir tiesības vakcinēties vai nevakcinēties, kā nu viņš to grib. BET - lūdzu, tie, kas ir pret vakcināciju, nevajag ražot aplamas, melīgas, absurdas un zinātniski nepamatotas ziņas un mēģināt ietekmēt tos cilvēkus, kuri vēl nav izlēmuši. Zinātne pierāda, ka vakcinācija ir vislabākais, būtībā vienīgais risinājums šīs pandēmijas likvidēšanai - tā ne vien samazinās saslimstība un mirstība, bet arī pierādīts, ka vakcīna ļoti lielā mērā aptur vīrusa transmisiju. Aicinu katru, kas vēlas vakcinēties jau no šodienas pieteikties potei manavakcina.lv vai pa telefonu 8989. Aicinu būt pacietīgiem, ja īslaicīgi sistēma uzkaras un nedarbojas, vienkārši pamēģiniet pēc brīža. Šobrīd un tuvākajā laikā būs gana daudz vakcīnu, lai pietiktu visiem. Jāizdara vien tik daudz kā jāpiesakās, jāpiezvana, NEGAIDIET! Cilvēki, kas šaubās joprojām, pajautājiet profesionāļiem - ārstiem, cilvēkiem, kas zina, lai viņi atbild uz jūsu jautājumiem.

Tos, kas negrib vakcinēties vai nevar to darīt veselības stāvokļa dēļ, aicinu turpināt ievērot epidemioloģiskās drošības prasības, lai neapdraudētu ne sevi, ne citus.

Mēs taču visi gribam atkal dzīvot normālu dzīvi, satikties, iet uz teātri, sportot, bērni grib normāli iet uz skolu! Mēs esam noguruši. Mūsu emocionālā spriedze nu jau šķiet sasniegusi pašu maksimālo līmeni. Mums jāiet ārā no pandēmijas tik ātri, cik vien tas ir iespējams," pauž Abu Meri.

Gastroenterologs Hosams Abu Meri jau iepriekš ar sociālo tīklu palīdzību ir vērsies pie sabiedrības ar lūgumu, skaidrojot, cik situācija pašlaik ir nopietna.

Komentē 81

 
Anonīms
 

Nu,redz,draudziņš klāt. Jā,situācija nopietna,bet būdams pāķis vēl lidz šim nezinu personīgi nevienu no kovida mirušo. Iztaujājot paziņas ari neviens nosaukt konkrēti mirušā vārdu uzvārdu nevar. Ēzelīšu astīšu kolekcionārs mūs glābs.Ā,bij tak viņam tak 31 gadu vecais,sportiskais brālēns nomira no kovida!!!!

5.maijs, 11:37 Atbildēt

lieks grasis neskādē par ūdens uzliešanu uz priekšniecības dzirnavām. Domburs gan atteicās un vēl pavēra aizkariņu uz viedokļu virtuvi. Tas nu ar būtu brīnums, ja Mārai Zālītei par himnu rakstīšanu nekas neatlēktu.

5.maijs, 11:52 Atbildēt

Es pat nezinu nevienu inficēto, par kādu no vakcīnas mirušo gan lasu katru nedēļu. Ak jā, dēls teica, ka kolēģis smagi saslimis ar covid, bijis jau vakcinēts ar Astru Zeneku.

5.maijs, 12:01 Atbildēt
dzintars > anita.balnasa

Mana māsīca Rīgā šancē bankā,teica,ka viens darba kolēga bij ar kovidu slims. Ārsti tā teica,bet pārējie plecus rausta .Zinu it kā kaimiņš bij slims,bet viņam bij tas bezsimtomu kovids. 2 nedēļas trakās izolācijas pagāja kārtojot pagalmu un veicot sīkus celtniecības remontdarbus. Tagad esmu cieņā (trakoti lepns esmu) ,jo vienīgais kurš ar viņu sarokojas, tas esmu es. Pārējie baidās.Lohotrons rullē.Ēzeļu ganiņš pelna.Atvainojos kovidfaniem. Piekrītu ,ka man ir ar galvu.

5.maijs, 12:10 Atbildēt

Tas, ka tu nezini, nenozīmē, ka viņu nav! Es nedomāju, kā mūsdienās ir tik daudz neattīstītu cilvēku!

5.maijs, 17:05 Atbildēt

Tu esi idiots!

5.maijs, 17:08 Atbildēt
Mike > 2317216081748947

Muti tvarj!!C0VIDA NAV

5.maijs, 17:31 Atbildēt

Jantarčik, tava runa nav ne gudra, ne jēdzīga. Tu vienkārši runā štampus, kurus pats neesi radījis, bet tiem noticējis.

Es gan zinu konkrētu cilvēku, kurš no tā mira. Kā arī zinu cilvēkus, kuri pēc izslimošanas jau 2 mēnešus nav spējīgi strādāt nefizisku darbu.

Tā ka nesludini savu tumsonību par pasaules patiesību.

5.maijs, 22:39 Atbildēt

To ties es zinu dažus cilvēkus un viens no tiem ir dakteris ,kuri pēc vakcinēsanos nogādāti slimnīcā ar smagām blaknēm.

5.maijs, 23:09 Atbildēt
Vita Ozolniece > anita.balnasa

Vai varētu nosaukt šī kolēģa vārdu un uzvārdu? Savādi sanāk " viena tante teica".

5.maijs, 23:31 Atbildēt
Ventuks > artis.lankss

:))

Pēc vakcinēšanos? :))

6.maijs, 0:55 Atbildēt

Dzintaram...Personiski piekrītu,es ar iztaujāju,radus,kaimiņus un draugus,neviens

nepazīst ,personīgi,kurš ir miris ar COV-19,tāpat ar tuberkolozi,vēzi,gripu un citām slimībām,tas ir feiks no LV valdības puses! Valdība grib mūsu naudu.

Un tāpat,Dzintar,tu zini veicot aptauju radu,kaimiņu,draugu starpā,neviens personīgi nepazīst,tos,kurus izsūtija uz Sibīriju.Tāpat par otro pasaules karu,tāpat par pirmo,un vispār zeme ir plakana,ja butu apaļa,tad mēs nokristu,pamēģini nostāvēt uz bumbas!

Lai,Jauka diena,visiem plānā galdiņa urbējiem!

6.maijs, 4:16 Atbildēt

Ja, kā pats norādat, esat laucinieks, tad varbūt būsiet dzirdējis par stādaudzētavas "Dimzas" izveidotāju Gunti Vītoliņu? Kopumā komantārs samērā normāls un saprotams - ikvienas epidēmijas laikā ir bijis gana daudz cilvēku, kuri to ir nolieguši. Tiesa, vīrusiem un baktērijām cilvēku viedokļi ir vienaldzīgi.

6.maijs, 19:44 Atbildēt

varētu nosaukt kāds konkrēti summu cik saņem privātās klīnikas par katru vakcinēto un kāpēc vēl līdz šim tas ir noslēpums? Būtu muļķīgi domāt ,ka šī persona būdama 10 000 km no savas dzimtenes atbrauca uz Latviju nodarboties ar labdarību.Doktors Aikāsāp kurš ārstē odiņiem spārnus un sliekām saskrāpētos vēderiņus un to dara par velti ?

5.maijs, 11:41 Atbildēt

dzintars, tik tiešām Tu esi vienīgais Latvijā un visā pasaulē, kas strādā bez atlīdzības, nekad neesi saņēmis nevienu grasi algā, tātad neesi arī nodokļu maksātājs un tāpēc Tev nebūs nevienam neko pārmest, ne rakstīt atbilstošus kometārus, jo esi ārpus visiem likumiem.

5.maijs, 12:10 Atbildēt
dzintars > bro.islava.dzene

viena lieta ir dēļ naudas melot un indēt cilvēkus pasaules lielāko medicīnisko korporāciju peļņas dēļ, ar suslu nezināmas slimības apkarošanai , kura izstrādāta pāris mēnešos .Es tik ātri pat dzīvokli nespēju izremontēt.Bet otrs ir strādāt naudas dēļ.Ņeputai hui s paļcem tantuk!Var taisīt šaher maher ,ja neviens deļ tā nemirst un neslimo. Ja vari pelnīt miljonus.(kaut apejot likumus un apčakarēt valsti kaut),bet to dari savu bērnu labā un tu nēesi gnīda kā cilvēks ,tad tu esi super vecis !!! Malacis.!!!

5.maijs, 12:30 Atbildēt

Oh! cik precīzi pateici! tā viņi te ielien un baigie gudrīši,savās mājās tas neizdodas,tur tādus nevajag!

5.maijs, 20:59 Atbildēt
Artis Lankss > dzintars.5fc38a066d1d3

Precīzi pateici. Nav ko pielikt vai atņemt.

5.maijs, 23:14 Atbildēt

Kurš gan noticēs tavām melnajām acīm ...! Tavā valstī 10 reiz lielāks bardaks kā visās tavas rases valstīs un tu māci mums kā dzīvot un kam ticēt ...!? Pats labāk paklusē ...!

5.maijs, 12:23 Atbildēt

kautkāds utains pusarābs demagoģiju smirdina --- no dioagnozes nemirsty--no diagnozes ''cvovid 19 ''nemirst --vīrusu deēļ nemirst --- MIRST sūdīgie bioroboti kuru sisdtēmās destruktīūvas kolīzxijas sākušās neadekvātio reaģējot uz kļudaini uzbnūvētui olbaLTUMU === P[IDERU PUSARĀBU VNMK GLUSĪT VAJAG--TAS NAV ĀRSTS--TAAS IRE SMIRDĪGU NMEZINBĀTNISKU FIGŅU IPLATOŠ FIGĻAZRS--B ĪSTAMS SABIEDRĪBU APSTULBOJOŠW FIGĻARS--VIŅA MIRUŠIE Paziņas un tuvinierki vnk bijuši sūdīgi bioroboti --- ''izdeguši mediķi''?? debilu priekšrakstu žņaugos nolikti amatnieki izdeg ja noklūst politiski motivētu kretīūnmu ''prasību šķērēs''-- paši ''izdegušie mediķi''vainīgi jA SLIKTA IEDZIMTĪBA uyn glupa auidzināšana bijusi un nejedZīgi sapratuši''mediķa PIENĀKUMUS'' --TIE NAV NE TUVU T ādi kā smirdošie liberasti kas ''dzīvībaS GLĀBJ'' IEDONMĀJUŠIES --- atļaut nersodīti mēxdijos smirdfēt tam ABU MERI IR NEPIEĻAUJAMS NOZIEGUMS--TĀDI JĀGLUSĪ Kā TIK MUTI ATVER -- MANI DRAUSMĪGI TRACINA Tā ''baāsista''-- panarābu komunista un sociālista demagoģiskā smirtdoņa --ne piermo reizi lasu viņa teikto un zooloģisakui naidu izjūtu ---man nav nekas pret diedvbijīga muslima ''vērtību sistēmu -- bety no Abu Meri smird bezdievīgs žīdisms--tADI JĀNĪDĒ KĀ BLKTIS -- KĀ ASINSSŪCĒJI PARAZĪTI

5.maijs, 12:30 Atbildēt

P[ANDĒMIJA IR VNK JĒDZIENS Kas apzīme sirtuācinju ka ''slimībA ZINĀMA PA VISU PLANĒTU ''--PIDERASAM L;ODI PIERĒ !! COVID19 NESASNIEDZ PAT LOKĀŠLAS EPIDĒMIJAS INTENSITĀTI --- PAT SEZONĀLAS GRIPAS INTENSITĀTI --NAV EPIDĒMIJAS --IR SPORĀDISKI COVID 19 GAdījumi---- reti -- mirst 1% no kļiniski slomojoša

5.maijs, 12:34 Atbildēt

GRIPAS GADĪJUMOS MIRST LĪDZ 4 % KLĪNJISKI SASLIMUŠO --- NOLIEDZ NE43 JAU PANDĒMIJU--NOLIEDZ JAU TIKAI POLITISKI MORTIVĒTO KRETĪNU IRRACIONĀLO ''CĪŅU;;KAs nevienu no nekā nesargā--noplierdz kretīnisko analfabētisdko stasstistiku-- noliedz profesuionāļu ignorēšanu un politisdki motiveto ''piderasu klas dzīūvības fglābj nevienu neizglābjot radīto postījumu lAVĪNU--NOLIEDZ VAKCIOBNĀCIJAS VAJADZĪBU --0NOLIOEDZ VAJASDZĪIBU PĒC KOVIDTESTIEM KAS IR Par pamartu ''atzīt par spitālīgiem'' veselos --noliedz idioptisko un irracionālo --- AB U MERI VAJAG NOGALINĀT --lai beiodz denmagoģiju smirdionāt !!!

5.maijs, 12:39 Atbildēt

Rupja un neattīstītā būtne, kurai vajadzētu psiholoģisku palīdzību.

5.maijs, 17:07 Atbildēt

Dace ir tikai leta neta mauka,un Hosamas Abu Meri ir 100% taisnibas un tas pats ari dzintaram.

5.maijs, 17:24 Atbildēt

Jā..covida nav..ir dirsēji kam maksā naudu par to

5.maijs, 17:32 Atbildēt
Mike > marcis

Muti mēsls,tev covids ir galvā labajā puslodē,mērkaķi

5.maijs, 17:33 Atbildēt
Mike > marcis

Aizver savu mutīti kurā tu rij spermu..

5.maijs, 17:33 Atbildēt
Marcis > mike.5fbbc683867eb

Tu debila neta mauka,un aizver savas smirdigas zaunas Mike.

5.maijs, 19:51 Atbildēt

Skarbi,bet patīk!

5.maijs, 21:00 Atbildēt
Ventuks > mari.ivanova

Priekš paškritikas nav slikti. Es pat teiktu - spēcīgi.

5.maijs, 22:40 Atbildēt

Mari, ja Jūs to teicāt par Daci, tad atvainojos. Un savus vārdus pāradresēju Dacei.

6.maijs, 0:58 Atbildēt

Ir sācies jauns laikmets, kad cilvēku komunikācija ir sasniegusi tādu līmeni, pie kura sāk ciest ierastais dzīvesveids. Lielās komunikācijas iespējas ir radījušas sērgu izplatībai labvēlīgu situāciju. Ja mēs tā turpināsim, tad mēs no maskām vairs vaļā netiksim un arī no vakcinēšanās pret arvien jaunām sērgām. Ir jāsāk ceļot apdomīgāk.

5.maijs, 12:32 Atbildēt

ar lupatu var izfiltrēt vardes kurkuļus no grāvja ūdens,nevis bacili kura izmēri ir miljardā daļa milimetra.Lietus līst,mordas lupatās salst ,bet kofidu filtrē kaut ari trūkst elpas.Tas labi iepaido it sevišķi vecus cilvēkus, kuriem jau tā grūti paiet.

5.maijs, 12:51 Atbildēt

Pilnībā piekrītu katram Abu Meri vārdam. Manā paziņu lokā jau ir daudz ar Covid 19 smagi pārslimojošo ar sekām uz visu mūžu.

5.maijs, 14:15 Atbildēt

Tieši tā. Starp maniem draudiem ir miruši 2 cilvēki. Latvijā vēl ir veiksmes stāsts.

5.maijs, 17:08 Atbildēt

Meli

5.maijs, 17:34 Atbildēt
Mike > mari.ivanova

krievene ..melo!!

5.maijs, 17:34 Atbildēt
Ventuks > mike.5fbbc683867eb

Nē, viņa nemelo. Starp maniem paziņām arī ir mirušais, kā arī slimojošie, kas jau vairākus mēnešus "netiek uz strīpas".

5.maijs, 22:42 Atbildēt

vai tad taa ir briiva vakcinaacija?? ja par tiem cilveekiem kuri negrib vakciinu valdiiba atklaataa veidaa nirgaajas,nelidosiet,lielveikalos nelaidiisim,un tt. un par vakciinaam arii valdiiba melo,viniem viss tik labi un drosi,lai gan reaalaa blaknu situaacija ir daudz savaadaaka, UN KAAPEEC MAN NAV BRIIVAS TIESIIBAS IZLEMT, MIRT AR COVIDU VAI DABIGAA NAAVE. par so laiku neesmu nevienu pazinu, ne draugu sev apkaart redzeejusi slimu. Latvijaa nav vairs demokraatija, ir tikai meliiga ,naudu rausosa ieliktenu valdiba ar taadu pasu jampampina prezidentu prieksgalaa.

sii ir visspretiigaakaa valdiba kaada vien bijusi.

5.maijs, 15:59 Atbildēt

Patiesi visu pateikusi! Mums vairs slimnicas uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmas un tajās palātas tukšas,bet kad bija katrā pilsētā pa slimnicai,gripas laikā rindiņā gaidījām! Jaunajiem lai vecīši pastāsta un neviss klusē un stāv rindā uz poti......ja tagad varbūt dzīvotu lidz 90 gadiem....pēc pote labi ja 10 izvilks :( nevajag klausīties sitos kas savā zemē neko nevar,uzrodas te un gudrītis,dzīt ar sūdainu kku! lai pēta pakaļas,bet nebāž degunu kur viņam neprasa!

5.maijs, 21:06 Atbildēt

"UN KAAPEEC MAN NAV BRIIVAS TIESIIBAS IZLEMT, MIRT AR COVIDU VAI DABIGAA NAAVE."

Ja cilvēkam Dievs nav devis prātu, tad tā viņam nav. Vai tiešām tu esi tik stulba, un nesaproti, ka tava saslimšana ir drauds aplipināt citus. Un tieši tāpēc tā nav tikai tava darīšana.

5.maijs, 22:45 Atbildēt
Kitaro Jamasuku > ventuks

Aivis Vasilevskis

18 st. ·

Bīstamās vakcīnas – FOX News sižetā.

Šodien tika publicēts FOX News sižets par vakcīnām un milzīgo mirstību pēc tām. Takers Karsons ir viens no retajiem mūsdienu žurnālistiem, kas atbilst savai profesijai un runā par lietām tā, kā tās ir, uzdodot jautājumus un nebaidoties no liberāļu uzbrukumiem. Šīs ir pirmās 5 minūtes teksta no sižeta, kur tiek runāts par vakcīnu postu, kas jau līdzinās genocīdam.

Jūs saprotat to, ka drīz Jūs nevarēsiet lidot ar avioreisiem, iet uz darbu vai sūtīt bēŗnus skolā, ja jūs neesat vakcinēts. Pieaug arī sociālā spriedze – daudzi Jūsu draugi jau var būt pateikuši, ka negrib redzēt Jūs savos tusiņos, ja neesat vakcinēts.

Ir daudz lietu, kas spiež pakļauties. Un kādā brīdī varbūt Jūs arī pakļausieties – vienkārši ir ļoti grūti būt nevakcinētam šajā valstī. Taču pirms to darīt, pavaicājiet sev – vai Jūs kaut ko zināt par iespējamiem riskiem?

Droši vien Jūs nezināt neko daudz, bet domājat, ka risks ir neliels. Vakcīnas nav bīstamas un to mēs redzam oficiālajā statistikā. Katru gadu 160 miljoni amerikāņu saņem gripas potes. Un katru gadu kāds neliels daudzums cilvēku pēc tam nomirst. Precīzi runājot, 2019. gadā tie bija 203 cilvēki. Gadu iepriekš 119, bet 2017.gadā tikai 85. Katra nāve ir traģiska, bet kopējā statistikā šie cipari nav tik būtiski un neviens nesūdzas par šo vakcīnu un mēs turpinām to lietot.

Bet tagad jautājums ir par to, kā šie cipari izskatās salīdzinot ar to mirstību, kas vērojama pēc kovid vakcīnām, kuras potē visā valstī. Tas ir jāzina. Tāpēc mēs pārbaudījām un šeit ir atbildes. Un tās nāk no tā paša valdības avota, kuru tikko nolasījām.

Kopš 2020.gada decembra līdz šī gada 23.aprīlim kopumā miruši 3362 cilvēki pēc korona vakcīnas saņemšanas. Tas ir vidēji 30 cilvēki dienā. Kā tas izskatās? Šobrīd vēl nav datu pēc 23.aprīļa, bet mēs varam pieņemt, ka tādā pašā tempā šo 12 dienu laikā ir miruši vēl 360 cilvēku, tas būtu 3722. Tātad gandrīz 4000 tūkstoši cilvēku ir miruši pēc šo vakcīnu saņemšanas. Patiesais cipars varbūt ir augstāks, daudz augstāks.

Dati ir no VAERS sistēmas. To vada CDC un FDA aģentūras. Sistēma ir saņēmusi daudz kritikas pēdējos gados un daudz kas no tā ir pamatots. Daudzi saka, ka tā uzskaita pārāk maz šo gadījumu un kāds 2010.gada pētījums atklāja, ka šajā sistēmā tiek ziņots par mazāk kā vienu procentu no visiem vakcīnu blakus efektiem. Līdz ar to neviens nezina patieso skaitu, un mēs šeit nespekulēsim par to.

Taču tas, kas notiek tagad, ne tuvu nav normāli un tas nav salīdzināms ar t

o, kas bija iepriekšējos gados ar citām vakcīnām.

Tās netiek apsūdzētas masu slepkavībās. Piemēram, Menvio vakcīnu izmanto bērniem visā pasaulē, lai novērstu meningītu. ASV no 2010-2015 nomira tikai viens. Salīdziniet, kas notiek ar kovid vakcīnām. Tikai pirmajos 4 mēnešos ir reģistrēts vairāk mirušo, kā no visām vakcīnām kopā laika periodā no 1997-2013. Salieciet to kopā. Tagad ir debates par to, kas tas ir – daži saka, ka tā ir tikai sakritība, cilvēks tiek vakcinēts un tad mirst no kaut kā cita. Kāds ārsts, kas aprūpē kovid pacientus, atklāja, ka šodien notiekošais ir modernās vēstures nāvējošākā vakcīnu kampaņa. Lai kas tas būtu, tas notiek tagad, mūsu acu priekšā un rodas jautājums – vai kāda autoritāte grib zināt, kas tas ir un kas notiek?

Ja VAERS sistēma ir kļūdaina un nepilnīga, kas tā ir – tad kāpēc tā nav sakārtota? Un pats galvenais – kāpēc nav izveidots neatkarīgs vakcīnu drošības panelis, kas izvērtē to, kas notiek? Bet tas nav izdarīts – neviens nerunā par šiem cipariem un jūs pat nedrīkstat to darīt, citādi tiksiet atslēgts no interneta. Oficiālās amatpersonas negrib to zināt un tā vietā viņi mūs biedē tikai ar to, kas notiks, ja mēs nepotēsim sev šo vakcīnu. Baidens apgalvo, ka tā ir izvēle starp dzīvību un nāvi, jo visi var nomirt no kovid.

Autoritātes izliekas, ka visi ir vienādi un vispār neeksistē miljoniem jau izslimojušo un to, kuri nav riska grupā – visiem jātiek sašpricētiem līdz 4. jūlijam vai arī..

7.maijs, 14:24 Atbildēt

re, vēl viena kamieļu dzinēja padomu nebijām uzklausijuši.....kārtējais gestarbeiters, kā prezis, ministru prezis

5.maijs, 16:17 Atbildēt

un janu un Liga Grauga ari tikai letas neta maukas un covididioti.

5.maijs, 17:27 Atbildēt
Mike > marcis

Pidar!!

5.maijs, 17:34 Atbildēt
Marcis > mike.5fbbc683867eb

Tu esi pederasts Mike..un tavi neta draugi Jani,Liga Grauda un Liana Marcinkecica.

5.maijs, 19:54 Atbildēt

Esmu 100% pārliecināts, ka tu būsi pirmais, kas nodos Latviju grūtā brīdī.

5.maijs, 22:46 Atbildēt

Es straadaaju mediciina ,nezinu nevienu slimu ar Covid 19 ,a jaa viena kura vakcineejaas ar Astra Zenica saslima.

Maskas(lietotas) meetaajas visur ,slirces un visi tie vienreizeejie suudi ,ko velk muguraa u.ttt ,piesaarno zemi .Ludzu nepiesaarnosim so skaisto zemi!!!!!

5.maijs, 16:27 Atbildēt

Anita Balnasa un Līga Grauda=identiski komēntāri!!!Sagadīšanās-nedomāju!Medicīna viņa strādā...smieklīgi!Kovididiotes!

5.maijs, 19:01 Atbildēt

Liga Grauga strādā medicīnā?

Te jau pat zirgam jāsmejas. :)

5.maijs, 22:53 Atbildēt

Vālē uz savu abu-dabi vai kur vēl un tur vāvuļo saviem imamiem un ibrahamiem.

5.maijs, 16:49 Atbildēt

Domāju, ka morim vajadzētu tīties uz savu valsti. Nav te ko Latvijā gaisu jaukt!

5.maijs, 22:54 Atbildēt

Malacis!Pateica visu kā ir! Mana cieņa Hosama kungam!

5.maijs, 17:06 Atbildēt

Taisnība, Hosam, turies un neņem galvā šos dīvainīšus, kuriem, saki ko gribi, vienalga noķēzīs.

5.maijs, 17:21 Atbildēt

Tu jau tāds pats dalbajobs ,kas tic da jebkam!!Tev Hasans pateiks,lec ugunii tur nav covida un tu pamuļķītis ieleks jo tev pasham NAV smadzeņu lai domātu reālajā laikā,saproti???

5.maijs, 17:36 Atbildēt

Tev neticu, pa katru cenu jāiet vakcinēties!

6.maijs, 18:08 Atbildēt

BET - lūdzu, tie, kas ir par to, ka visus novakCionē†, arī esiet godīgi!

neuzdodiet hipo†ēzes par zinā†niski pama†o†ām ziņām. s†a†is†ika tā tā knapi knapi zinā†ne.

5.maijs, 17:28 Atbildēt

Mīļais cilvēk, pirms iedur eksperimentālo, līdz galam nepārbaudīto vakcīnu sev un savam bērnam, tomēr padomā. Vai eksperimentālu līdz galam nepārbaudītu vakcīnu izmantošana nav eksperiments ar cilvēkiem? Vai Tu esi tam gatavs? Esi gatavs iedurt sev vakcīnu, uzņemoties visu atbildību par savu veselību pats?! Jo ne valdība, na vakcīnu ražotājs to neuzņemas! Bet tikai valdība spiež ar visiem spēkiem! Priekšrocību došana vakcinētajiem ir diskriminācija pret pārējiem! Un ar to spiež uz visu šo “masu vakcināciju”. Kāpēc tik izmisīgi? Kāds kungs stāv aiz Kariņa, Levita un Pavļuta? Kas viņus rausta aiz diedziņa? Vienalga kā ir, publicēju Nirnbergas kodeksa punktus par eksperimentiem ar cilvēkiem.

Nirnbergas kodekss ir normu kopums, kas regulē pētniecību ar cilvēku iesaisti eksperimentos. Tas tika izveidots 1947.gadā pēc Nirnbergas procesa, kurā tiesāja Otrā Pasaules

kara noziedzniekus, tai skaitā ārstus un zinātniekus, kuri bija veikuši eksperimentus ar cilvēkiem.

5.maijs, 18:59 Atbildēt

Tev ir kaut kāda putra galvā. Izej ārā, nedaudz izvēdini galvu.

5.maijs, 22:56 Atbildēt

Man tāds interesants jautājums,ar ko ārstē/zālēm/tos saslimušos,kur informācija par tiem,kuri miruši par tiešo no kovid ne blakus slimībām.

5.maijs, 19:04 Atbildēt

Vēl joprojām nav pielecis, ka mirst ne jau pa tiešo no kovida?

5.maijs, 22:59 Atbildēt

Nav viņam laba karma, un tā...

5.maijs, 19:40 Atbildēt

Dace tev pīzdā trešā Ace. Hosams ir cienījams ārsts bet tu esi tukša vieta. Starp citu es gan zinu vairākus desmitus ar covid saslimušo,citam gājis vieglāk citām smagi ar komplikācijām pēc izslimošanas.

5.maijs, 20:58 Atbildēt

Ja špricējies, laikam visu zini par to:

www.facebook.com/olgapavlova.s...8175376921731/

Kā arī ,neviens ārsts kas nav saistīts ar Covid-19 kantori tieši atklāti acīs nav teicis skriet to indi špricēt.Ja kas, no vakcīnām mirst arī healthimpactnews.com/

5.maijs, 21:11 Atbildēt

ŽIKS

Tu vari kā pāķis mirt 1. vietā ar visām ēzeļu astēm.

5.maijs, 22:04 Atbildēt

Jauki , dakter! Vismaz kāds labs raksts! Man sen apnikušas dažu cilvēku rupjības facebook un citur. Negribi, nevakcinējies, bet savas negācijas paturi sev! Varbūt Covid nodaļā ir vakances slimnieku kopšanā, pastrādā tur kaut vienu dienu. Un skaties, kas notiek Indijā...? Zinu, ka runāsi citādi vai klusēsi...Priecājieties par pavasari! Nākošnedēļ būšot pavisam silti!

5.maijs, 22:09 Atbildēt

tantuk,Indijā vakcinē visus bomžus lai tie nosprāgtu ,jo ir milzīga pārabdzīvotība. Vai tu domā un tici ,ka viņus vakcinē lai tie dzīvotu ilgi un 10 bērnu vietā būtu 15. Naiva kaza

6.maijs, 20:09 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:06

Jaunākās diskusijas