Mūrniece-Freiberga sajūsmina cilvēkus ar neparastu risinājumu masku nēsāšanai pie friziera

Baiba Puriņa 4.decembris 2020, 13:15
 
Ekrānuzņēmums
Uzņēmēja Linda Mūrniece - Freiberga sociālajā vietnē Facebook demonstrējusi, cik radoši ar nepieciešamību nēsāt masku frizēšanās laikā tiek galā viņas frizieris.

Mūrniece publicējusi attēlu, kurā redzama kādā frizētavā sejas aizsargmaskā. Kā redzams kadrā, lai maskas auklas netraucētu friziera darbu, maska pie sievietes sejas pielīmēta ar līmlentu.

"Jā. Tas ir skočs, ar ko masku pielīmē. Lai var tikt matiem klāt... un ko jūsu frizieri izdomā?" raksta Mūrniece.

Tikmēr komentāru sadaļā cilvēki pauž neviltotu sajūsmu par radošo risinājumu.

"Reāli perfekta štelle. Vakar tieši domāju, kā lai transformē sejas masku, lai tā nemitīgi nepinās ar austiņu vadu vienā mudžeklī," rakstīts vienā no komentāriem.

"Nu jā... Kreativitāti mūsu cilvēkiem neatņemsi...," secina komentāra autors.

Jau vēstīts, ka viena no Latvijas pazīstamākajām influencerēm Maija Armaņeva Instagram storijos publicējot foto no frizētavas, likusi viņas sekotājiem uzdot jautājumu, kāpēc Maija frizētavā ir bez sejas aizsargmaskas? Tiesa gan, nav skaidrs, vai Maija tiešām visu procedūras laiku bijusi bez maskas vai noņēmusi to uz brīdi, lai uzņemtu fotogrāfiju.

Jāpiebilst, ka Covid-19 ierobežošanai valdība nolēma noteikt pienākumu nēsāt sejas maskas visās iekštelpās, izņemot mājās, tātad tās būs jāvalkā arī darba kolektīvos. No veselības ministres Ilzes Viņķeles (AP) teiktā bija noprotams, ka sejas masku darbā var nevilkt darbinieks, kurš viens pats atrodas kabinetā un tikai laikā, kamēr viņš tur ir viens. Kariņš informēja, ka darba ēdnīcas turpmāk drīkstēs izsniegt ēdienu tikai līdzņemšanai.

Uzņēmējiem vai ēkas īpašniekiem būs jānodrošina, ka persona, kura nelieto mutes un deguna aizsegu vai lieto to neatbilstošā veidā, neaizsedzot degunu un muti, netiek ielaista iekštelpās un šādām personām netiek sniegti pakalpojumi.

Turpmāk sabiedriskajā transportā un ārpus mājām telpās, kur ir vairāk par vienu cilvēku, visiem būs jānēsā sejas maska. Sejas maskas varēs nenēsāt bērni līdz septiņu gadu vecumam un cilvēki, kuri acīmredzamu funkcionālu traucējumu dēļ tās nevar lietot.

Iepriekš bija noteikts, ka sejas maskas drīkst nevalkāt bērni līdz 13 gadu vecumam, bet tagad šis vecums pazemināts. Bērniem no septiņu līdz 13 gadu vecumam mutes un deguna aizsegus sabiedriskajā transportā būs jāsāk lietot no 7.decembra.

Komentē 5

 
Anonīms
 

Maskā nevar pazīt. Vai šī ir tā pati Mūrniece, kas pie tā arāba bija izgājusi..?

4.decembris 2020, 13:31 Atbildēt

Laika zobs dara savu

4.decembris 2020, 15:42 Atbildēt

tos tris taukainos matus jav vareja pati piecirpt,,vareju aizdot dzirkless

4.decembris 2020, 19:14 Atbildēt

Reti neglīta un vairāk vīrišķīga nekā sievišķīga persona.Tagad es sapratu par to arāb būšanu....:))

5.decembris 2020, 8:21 Atbildēt

Tiešām, pēc exprezidentes sāk jau izsjatīties

5.decembris 2020, 12:43 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 9:38

Jaunākās diskusijas