Gobzems atsakās no ārstēšanas, ja saslims ar Covid-19

tautaruna.lv 3.decembris 2020, 10:15
 
F64, Dāvis Ūlands
Politiķis Aldis Gobzems, kas jau iepriekš nav slēpis ironisku attieksmi pret Covid-19, savā Twitter kontā nācis klajā ar nopietnu paziņojumu - ja viņš saslims ar Covid-19, Gobzems atsakās no medicīniskās palīdzības un ārstēšanas.

Aldis Gobzems pēdējos mēnešos plašu popularitāti iemantojis kā Covid-19 noliedzējs, kas aktīvi aicina arī citus pretoties valdības noteiktajiem ierobežojumiem, kas paredzēti pandēmijas izplatības mazināšanai.

Šoreiz Gobzems norāda, ka gadījumā, ja tomēr vīruss viņu skars, viņš nevēlas tikt ārstēts un glābts. Aldis tās uzskata par cilvēka tiesībām.

Veselības ministre Ilze Viņķele atklāj, ka šobrīd tiek strādāts pie regulējuma, kas patiešām paredz šādu iespēju - atteikties no reanimācijas pasākumiem.

Kaut gan ministre uzskata, ka šāda lēmuma pieņemšana saistīta ar dažādām ētiskām dillemām, Gobzema piemērs tikai apliecina, ka tādai iespējai jābūt.

Jau zināms, ka Aldis Gobzems ir Covid-19 noliedzējs un valstī noteiktos ierobežojumus atsakās ievērot. Sejas maskas viņa izpratnē ir "uzpurņi."

Agrāk vēstījām, kā Gobzems mikroblogošanas vietnē Twitter ironizējis par to, kā deputāti, kas pēc ilga pārtraukuma sanāca uz sēdi Saeimā klātienē, lieto sejas aizsargmaskas.

Kā ziņots, Saeimas deputāts Gobzems solījis dibināt jaunu politisko partiju. Gobzems pagājušajā gadā tiks izslēgts no partijas "KPV LV".

Komentē 36

 
Anonīms
 

Cilvēkam gan jānoformē juridiski korekts atteikums no ārstēšanas ,bet nevis jāplātās soc. tīklos.ŠIS cilvēks taču pozicionē sevi it kā par juristu.

3.decembris 2020, 10:42 Atbildēt

Nu nu visi mēs lieli un vareni kamēr nelaime mūs neskar.

3.decembris 2020, 10:45 Atbildēt

Uzmanību, gobzems!Un apkārtesošie arī neārstēsies, vai ārstēšanu subsidēs gobzems?

3.decembris 2020, 10:46 Atbildēt

Kad Aldis Gobzems uztaisis savu partiju uz 14.Saeimas velesanas,tad visi Gobzema nelabveli redzesies,un vinam ir tiesam milzigs atbastiju loks.

3.decembris 2020, 11:56 Atbildēt
Acidum > marcis

Veseli divi atbalstītāji: izmestais gobzems un neievēlētais kivičs

3.decembris 2020, 14:38 Atbildēt
Juris > acidum

Jūs kļūdāties , Acidum ! Veseli 3 atbalstītāji - izmestais Gobzems , neievēlētais Kivičš un ne visai gudrais Marcis Dzelme !

3.decembris 2020, 20:22 Atbildēt
Acidum > juris.5e2771d83ac7e

Piedod, aizmirsu, ka vajag trīs: direktors, vietnieks un grāmatvedis.

4.decembris 2020, 8:01 Atbildēt
Irena Rutenberga > marcis

Derīgo idiotu partija!!!!

4.decembris 2020, 13:11 Atbildēt
Perle > marcis

bezAlkoholiķis Kivičs ar savu sievu tie atbaltītāji? :D

7.decembris 2020, 15:40 Atbildēt

KNAB kopā ar policiju ar varu uzliks plaušu ventilatoru.

3.decembris 2020, 13:25 Atbildēt

Priekš kam ?! Lai taču sprāgst nost ! LV būs tīrāks gais !

3.decembris 2020, 20:23 Atbildēt

Saslimt ar kovid - tas ir ļoti plašs jēdziens. Kovids, tāpat kā gripa, ne ar ko nav jāārstē, tikai jāguļ un jāpļumpē dzeramais. Pat ja man gadītos sirgt ar augstu temperatūtu, pēdējais ko es darītu, būtu ātro izsaukšana.

3.decembris 2020, 13:56 Atbildēt

Tas viss ir ļoti pārspīlēts un viņam ir pilnīga taisnība cilvēki tiek iebiedēti ,atņemts darbs piespiedu masku valkāsāna drīz vajadzēs uz ceļīem staigāt pa asfaltu bet pats interesantākais ka covid 19 iet tikai vairumā tātad kaut kas nav kārtībā ar epidemiologiem un maskām

3.decembris 2020, 14:47 Atbildēt

Ar maskām un epidemiologiem gan viss ir kārtība, bet kā ir ar smadzenēm tiem kas atbalsta "boikots"?

4.decembris 2020, 13:15 Atbildēt

Tiek nominēts Darvina balvai 2020!

3.decembris 2020, 15:17 Atbildēt

Vesels slimu nekad nesapratīs

3.decembris 2020, 15:47 Atbildēt

vergi brīvprātīgo nekad nesapratīs

4.decembris 2020, 12:06 Atbildēt

Ģimene, vīrs un sieva, bērni, vērtības, pietiek savā starpā kasīties un starp tautām, jo vēlos atrast vārdu, kas vienotu visas baltās rases tautas, mēs, amerikāņi, krievi,eiropieši, angļi, lietuvieši, ukraiņi, un pārējie, jo mēs visi ar vien mazāk paliekam, jo pētnieki lēd, ka esam 7 vai līdz 9% uz zemes. Laiks sarosīties visiem! Savādāk mums visiem kirdik

3.decembris 2020, 18:16 Atbildēt

Un ko Jūs Jozef ierosiniet ? Doties kopā visām baltās rases tautām iet parejās rases slaktēt nost ? Vai tā Jūs jāsaprot ? Neredzu Jūsu rakstītajā komentā konkrētu priekšlikumu ! Jūs esat kā Aivars Garda ar avīzi DDD . Visos nr. raksta ka vajag LV realizēt dekolonizāciju , deokupāciju un t.t. , bet neko konkrētu pats nedara un arī nepasaka konkrēti kas katram jādara . Tikai runā , runā un vēlreiz runā , kamēr neviens vairs neklausās .

3.decembris 2020, 20:33 Atbildēt
Vitto > juris.5e2771d83ac7e

Juri,kāpēc pirmā doma ir slaktēt citus?Vairoties vajag-jāpaaugstina dzimstiba.Trīs un vairāk bērnu ģimenē.

3.decembris 2020, 21:23 Atbildēt

TAS IR SKAISTI - 3 BĒRNI UN VAIRĀK!!!! Bet bērnus ne tikai dzemdē, tie ir jābaro, jāģērbj, jāskolo un katrs vismaz 20 gadus jāaudzina! Vai to var atļauties parasta Latvijas ģimene ar tādiem ienākumiem, kādus Latvijā saņem vidēji viens strādājošais? Nerunāsim par vidējo algu valstī - to ietekmē deputātu, ministru un daļa labi situētu personu algas....

4.decembris 2020, 13:23 Atbildēt
Juris > vitto

Vitto ! Irena Rutenbergas kundze ir izcili un skaisti atbildējusi manā vietā uz Jūsu man adresēto jautājumu . Man nav ko piebilst un papildināt . Varu tikai pateikt ka bērnu "taisīšanas " proces ir ļoti īss un ļoti patīkams . Bet ja vecākiem pēc tam izmisīgi jadomā kā tos bērniņus pabarot un apgādāt šajā valstiņā - tas vairs nemaz nav patīkami , tā ir traģēdija . Vienīgā iespēja ir braukt ar visiem bērniem uz bagātajām valstīm . Bet Covid19 dēļ arī tas proces ir ļoti grūts pašlaik . Daudzviet robežas ir ciet .

6.decembris 2020, 0:35 Atbildēt
Juris > vitto

Vitto ! Uz reizes neiedomājos atbildēt, kāpēc 1. doma bija par slaktēšānu . Te nostrādāja zemapziņa , jo ir labi zināms , ka uz Zemes ir milzīga pārapdzīvotība . Es kā biologs pielaižu domu , ka šī vispasaules Civid19 epidēmija ir planētas Zemes kopējās ekosistēmas atbildes reakcija uz cilvēku sugas populācijas pārlieki lielu savairošanos un tās izraisītajām sekām . Jo kaut kā šis proces ir jāregulē . Es neatzīstu sazvērestības teorijas un nedomāju ka šo vīrusu izraisīja vadošās pasaules valdības lai samazinātu cilvēku skaitu . Bet pilnīgi izslēgt šādu iespēju arī nevar . Vitto ierosinātā vairošanās un vismaz 3 bērnu politika ir ļoti laba priekš latviešiem Latvijā ar noteikumu ka ir uzlabojies dzīves līmenis . Bet tā ir ļoti slikta pārējai pasaulei . Citās zemēs cilvēku skaits ir nevis jāvairo , bet jāsamazina . Un viens no pozitīviem risinājumiem ir kari un mazvērtīgo cilvēku masveidīga iznīcināšana .Vienā ziņā Covid19 epidēmija ir laba , jo no tās mirst galvenokārt veci , nekam nederīgi cilvēki , kuri ne paši ir spējīgi dzīvot pilnvērtīgu dzīvi , ne arī dot kādu labumu sabiedrībai un valstij . Bet patērē valsts naudas līdzekļus saņemot pensijas . Tātad parazitē uz pārējās sabiedrības rēķina . Pēc būtības Covid19 veic Dabīgo izlasi un tas ir taisnīgi .

6.decembris 2020, 1:04 Atbildēt

Manis pēc viņš var neārstēties un kaut vai nobeigties.

3.decembris 2020, 19:53 Atbildēt

Covid vīruss smagi skar imūnkompromitētos un stresā esošos, t.sk. fiziskā un intelektuālā pārslodzē atrodošos.

Pēc šāda paziņojuma ceļš tikai viens-jāapgādājas ar anti covida seruma imūnglobulīnu. Ja tāds ir.

Bet varbūt džeks ir ticis pie vakcīnas?

Cerams, viņš saprot, ka šis paziņojums neuzliek par pienākumu mirt varoņa nāvē D:) Vecāki, bērni grib redzēt objektu dzīvu.

3.decembris 2020, 20:42 Atbildēt

Vajag sākt vākt parakstus, lai saeima pieņem speciālu likumu - par vakcinācijas brīvprātību, kur viens no punktiem varētu skanēt tā: Cilvēks, kurš nav vakcinējies, netiek nekādā veidā apspiests savā rīcībspējā strādāt, ceļot utt ( kāds varētu juridiski pareizi noformulēt). Citādi jau, piemēram, Spānijā raksta, ka ja nebūs vakcinējies, nevarēs strādāt darbus, kas saistīti ar cilvēku apkalpošanu un austrālijas lielākā aviokompānija paziņoja, ka nelaidīs lidmašīnā, ja nebūs vakcinējies

3.decembris 2020, 22:10 Atbildēt

PIrms pāris gadiem gobzems paziņoja, ka pametīs valsti. Neizpildīja.

3.decembris 2020, 22:24 Atbildēt

ja būtu izbraucis vinš kurš tad pretotos šeit tiranijai ?! nobiedēti, nozombēti nemkitigajai propagandai vairākums jau gatavs nolaist bikses kaut tulīt Geitsa "brīnuma vakcīnai" - pedējo desmitgadu intensīvo nanotehnoloģiju izpētes apogeju

4.decembris 2020, 12:01 Atbildēt

Jau sākumā likās - šim indivīdam - nav visi mājās !!!

3.decembris 2020, 22:49 Atbildēt

Ja būs konkrētā situācija, tad arī tiks noformēts juridiskais atteikums. Jo tāda ir lietu secība. Savu viedokli Aldim Gobzemam ir tiesības izteikt sociālajos tīklos, lai kā arī daudziem tas nepatiku. Tikai katrs pats ir atbildīgs par sevi un tiesīgs izlemt , kā rīkoties. Brīva izvēle. Citādi domājošie var rīkoties katrs pēc saviem ieskatiem.

4.decembris 2020, 0:08 Atbildēt

LV ir tik ļoti daudz ku ku personas!

4.decembris 2020, 7:03 Atbildēt

Nedomāju, ka Gobzems domāja reanimāciju, bet tās eksperimentālās zāles, ar kurām te šo vīrusu ārstē, kaut gan PVO saka, ka tās neesot labas un piemērotas covidniekiem

4.decembris 2020, 12:02 Atbildēt

Tagad nezin vai ir vai nav tas vīruss-neejot testu-tikai piesakot-no rīta atnāk pozitīva atbilde-idiotisma kalna gals-ko tur vēl ārstēt-es ar atteiktos !!!!!!!!!!

5.decembris 2020, 5:42 Atbildēt

Tas pēc taisnības nav nekas nesaprotams, ja tikai cilvēks spēj uztvert faktus. Par smagajiem slimniekiem, kā jau teicis dakteris, ja jāslēdz pie elpināšanas aparātiem, tas jau ir vienvirziena ceļš. Covidam zāļu pagaidām nav. Ja saslimsti, vienīgās zāles ir tēja. Organisrma eakcija uz vīrusu ir paaugstināta temperatūra. Ja temperatūru ar zālēm samazina, vīrus ņem virsroku. Un vakcīnas ir ar blakus parādībām. Knapākam vīrelim tās blakus parādības arī var būt liktenīgas. Ir tā kā ir. Tie iespējamie zaudējumi no atteikšanās no ārstēšanās covidam nemaz nav tik būtiski.

5.decembris 2020, 12:53 Atbildēt

revolucionārs... Veidenbauma prēmiju viņam!

7.decembris 2020, 13:59 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:46

Jaunākās diskusijas