FOTO: "Sajūta it kā piedalītos filmā"; Aija Andrejeva stāsta par pieredzēto Peru džungļos

tautaruna.lv 3.decembris 2020, 15:00
 
Vladislavs Proškins/F64
Dziedātāja Aija Andrejeva novembrī devusies ekspedīcijā uz Peru džungļiem un saviem sekotājiem vēsta par tur piedzīvoto.

Andrejeva jaunākajā ierakstā sociālajā vietnē Instagram pastāstījusi par braucienu pa upi un apbrīnojamajām lietām, ko redzējusi.

Aija raksta: "213 km, 9h brauciens pa Manu upi. Krāšņi tauriņi, putni, papagaiļi, ara, kaimāni,kas veldzējas Manu upē. Neaprakstāmi skaisti un pilnīga drošības sajūta, sauļojamies un baudām dabu mums apkārt. Lafa! Sajūta it kā piedalītos kādā NG [National Geographic - red.] filmā. Ierodamies nometnē.

Pa kreisi no mums, 6h braucienā pa upi tuvākā civilizācija/indiāņu cilts, uz kuru “tūristam parastajam” doties aizliegts, pa labi, 4h brauciens līdz tuvākajam cilvēkam. Tik tālu prom nekurienē es nekad neesmu bijusi, izrādās neviens no mums.

Tikai mēs un džungļu iemītnieki, pamestā kempingā. Pēdējie tūristi šajā vietā bija šī gada 4.martā.

Attīram nometni no džungļiem un to iemītniekiem, uzceļam telti namiņā zem jumta,es par to esmu priecīga, nav jāguļ uz zemes kopā ar kukaračām.

Atzīšos, nakts pagāja trauksmaini. Taču rīts atalgoja. Pārgājiens pa džungļiem uz ezeru, kurā mūs sagaidīja milzu ūdru komūna, tādi pasaulē vien 5000, aizvēsturiskie putni Hoacine, esot īsti mīlnieki, kaimāns, ūsainie pērtiķi un, kā punktiņš uz “i” Seiba, lielākais koks Amazones džungļos. Izraisa bijību un apbrīnu.

Pēc punktiņa uz “i” nāk punktiņš “āāā” - tropu lietus. Laime!"

Aija atzīst, ka piedzīvoto spēšot aptvert tikai ar zināmu laika nogriezni, kad atgriezīšoties mājās. Andrejeva atklāj, ka pašizolācija viņai būs jāievēro līdz 11. janvārim.

Jau vēstīts, ka Andrejeva novembrī sociālajos tīklos paziņojusi, ka uz laiku pamet Latviju, lai brauktu uz Peru.

"Dodos uz džungļiem! Jā, man arī joprojām neticās,bet tā tas ir!
Nepilnu mēnesi atpakaļ mani uzrunāja ar piedāvājumu doties ekspedīcijā uz Peru džungļiem. (par to taps filmiņa) Es saku- tas laikam kāds joks!? Uz ko man atbildēja - nē, tas nav joks!
Pēc pāris dienām satikos ar saviem ekspedīcijas biedriem un sapratu, jā, ar viņiem var iet izlūkos!

Komentē 9

 
Anonīms
 

Kolosāls ceļojums ! Es labvēlīgi varu tikai apskaust Aijas jaunkundzi . Ar nepacietību gaidīšu nākamo ceļojuma aprakstu internetā ! Vēlu veiksmi !

3.decembris 2020, 16:54 Atbildēt

Aijas dziesmas nekādas, bet pupi gan viņai smuki.

3.decembris 2020, 18:19 Atbildēt

Ar šo komentu pieradījāt ka tik tiešām esiet ĪPAŠI STULBS . Žēl ! Biju par Jums labākas domās !

3.decembris 2020, 20:09 Atbildēt
bezkaunīgais sivēns > juris.5e2771d83ac7e

Ko tur. Viņam patīk tikai Indras dziedāšana.DD

3.decembris 2020, 20:28 Atbildēt

Kolosāla dziedātāja un skaista arī.

3.decembris 2020, 20:28 Atbildēt

Vienīgā Latvijā kas var hārdroku dziedāt. Žel ka tagad popsu dzied. No sērijas - un tad atnāca Pauls.

3.decembris 2020, 21:22 Atbildēt

Bezšaubām hārdroks ir daudz labāks un interesantāks par salkanu popsu . Bet man vislabāk iet pie sirds folkroks . Vislabāk skandināvu vai vācu . Nav svarīgi kādu žandru Aija dzied . Galvenais ka viņu jebkuru žandru dzied skaisti un kvalitatīvi . Patīkami klausīties . Bet tagad novēlēsim mūsu Aijai labi un interesanti turpināt ceļojumu pa Peru džungļiem .

3.decembris 2020, 23:29 Atbildēt

orģijas gan jau ka bija 100%,bet vinai tač viirus ??Vai tad nē??viņas štucerim tak viirus..nu tam klaunam..kā viņu tur apsauca..hvz

4.decembris 2020, 17:00 Atbildēt

Manuprāt vīrus ir jums . Galvā !

5.decembris 2020, 0:19 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 23:02

Jaunākās diskusijas