Daneviča metas aizstāvēt savu mīļoto Artusu Kaimiņu

tautaruna.lv 30.okt
 
Ekrānšāviņš no instagram.com
Šodien ģenerālprokuratūra Saeimā nogādāja lūgumu dot piekrišanu, lai Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu varētu saukt pie kriminālatbildības. Lēmuma detaļas aktrisi Dārtu Daneviču sadumo, viņa neslēpj savos sociālajos tīklos.

Kaimiņam izvirzītā apsūdzība tika mainīta uz maigāku pantu - ja sākotnēji kriminālvajāšana tika rosināta par grāmatvedības noteikumu pārkāpšanu mantkārīgā nolūkā, kas radījis būtisku kaitējumu, tad tagad to rosināts sākt vienkārši par grāmatvedības noteikumu pārkāpšanu.

Tomēr aktrisei Dārtai Danevičai tas nešķiet pieņemani. Savā Twitter profilā viņa raksta, ka Artuss ticis aizturēts, sēdējis aiz restēm un gadiem nervozējies par to. Un paziņojums, ka tā tikai "iespējams" bijusi kļūda, viņu sadusmo.

Jau vēstīts, ka Dārta un Artuss ir pazīstami ļoti sen. Runājot par it kā attiecībām, par kurām tika minēts medijos, Daneviča pirms kāda laika sacīja, ka baumas radušās gan tāpēc, ka Kaimiņš apmeklējis teātri, abi ir tikušies, gan, iespējams, arī tāpēc, ka viņa izšķīrās no aktiera Niklāva Kurpnieka. Tagad gan pāris vairs neslēpj kopābūšanu.

Komentē 6

 
Anonīms
 

Vai tad Dārtu iespējams sadumot vēl vairāk?

30.oktobris Atbildēt

Tagad Dārta ir kūpināta?

30.oktobris Atbildēt

Ak nabaga Kartupelis, suns nav piekakaajis ap apchuraajis kadu, tad ir labi. Dartinj, podzinj manu Kartupelim 2700 EUR beigsies jau peec mazaak kaa diviem gadu, kartepeliem un kotleteem pietiks, bet ja suns piekakaas ielu, tad nauda var nepietikt. Es par Tevi Berns uztraucos! Kartupeli, kartupeli bumbiliti mans, divi cauruminji ir pieriitee, tresho neajag, jo taapat Kartupelim ir apzertas smadzenes!

30.oktobris Atbildēt

Tu pats idiot saproti,kadu tu murgu komentaru esi uzrakstijis

30.oktobris Atbildēt

Lai tik stāsta visu kā bija, tad Gobzemu arī varēs saukt pie atbildības!

31.oktobris Atbildēt

Vēl arvien abi dzīvo netiklībā? Dārtas tētis to Artusam nepiedos ne mūžam.

31.oktobris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:23

Jaunākās diskusijas