Maskavā policija aizturējusi aktrisi Agati Mucenieci

Viktorija Gabrjuna 18.mai
 
Ekrānšāviņš no Instagram
Maskavā dzīvojošā latviešu izcelsmes aktrise Agate Muceniece vietnē Instagram pastāstīja, ka viņu uz laiku bija aizturējusi policija.

Dodoties savā ikdienas skrējienā, Agate pamanīja, ka vienā no Maskavas rajoniem nelikumīgi tiek izcirsti koki. Turpat bija sapulcējušies arī vietējie iedzīvotāji, kas protestēja pret notiekošo.

Kad notikuma vietā ieradās policija, likumsargi vairāk uzmanības pievērsa nevis nelikumīgai koku izciršanai, bet gan tam, ka cilvēki ir sapulcējušies barā.

Kā zināms, Maskavā ir stingrs karantīnas režīms, un cilvēkiem nav ļauts atrasties uz ielas bet pamatota iemesla. Tāpat līdzi jābūt caurlaidei.

Policists piegājis arī pie Mucinieces. Aktrise pastāstīja, ka policija viņu aizturēja, argumentējot, ka viņa pārkāpj likumu. Policists esot teicis, ka Agate skrējiena laikā nevar apstāties un sarunāties ar citiem cilvēkiem.

Policija gan Mucenieci ātri atbrīvojusi, jo viņai bijusi caurlaide.

View this post on Instagram

A post shared by Agata M (@agataagata) on

Komentē 9

 
Anonīms
 

Kārtīgam izlūkam dokumenti vienmēr kārtībā.

18.maijs Atbildēt

Nē, man vajag visam mūžam!

18.maijs Atbildēt

Ziņkārība nav tā labākā īpašība.

18.maijs Atbildēt

агата муциниеце - skan lepni un neticami latviski. Uzmetu aci video, tā duņķa savā (ne)valodā vervelē pilnīgi bez akcenta. Vai viņa kaut vārdu latviski vispār saprot? Interesanti cik mēnešu vecumā viņa pārcēlās uz dzīvi savā krievzemē? Un kāpēc viņu sauc par latviešu aktrisi? Vai tāpēc, ka "агата муциниеце"?

18.maijs Atbildēt

Yohn Plunt - īsts latvietis. Galvenais, latviešu valoda. Bet tas, ka Latviju sen esam padirsuši, tas nav galvenais....

18.maijs Atbildēt
Yohn Plunt > alegers

Jā, tas tiesa, jūs latviju esat padirsuši jau sen - kopš 1940.gada. Ar ko arī apsveicu. Tāpēc es tajā bedrē nedzīvoju jau gadus 11. Un pat nemaz nevēlos braukt uz turieni.

18.maijs Atbildēt
Elena > yohn.plunt

Kruti burkšķēt par citiem, kad pats Latviju par bedri sauc un 11 gadus nedzīvo. Kāda tad starpība kad un kur kāds ir pārcēlies, un kādu valodu izmanto?!

18.maijs Atbildēt
Elita Jarvelahte > yohn.plunt

...pec Jusu varda un uzvarda esat tads pats LATVIETIS ka Agata Muceniece-vienigais ko Jus protat-indigu komentaru ielikt...Ja jau esat aizbraucis uz neatgriesanos-Sveiki,Ata-seit bija tik slikti,ka maucu prom pavisam-un atpakal neskatamies...bet izskatas ,ka Jus taisitos atgriezties tai bedre

18.maijs Atbildēt

Ka par pidaru, ātri vien būsi ne vien duņka , bet pidars ar jenkijiem.

19.maijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:02

Jaunākās diskusijas