Harijs un Megana beidzot atmaksās naudu par ģimenes mītnes Lielbritānijā remontu

Rita Lazda 18.mai
 
REUTERS/SCANPIX/LETA
Princis Harijs un viņa sieva Megana beidzot atmaksās līdzekļus, kas tērēti viņu Lielbritānijas kotedžas remontam. Tāpat pārim katru mēnesi būs jāmaksā īres maksa par to, lai nams arī turpmāk paliktu viņu lietošanai, raksta "The Sun".
Kā liecina medija rīcībā esošā informācija, tad pāris atmaksās 2.4 miljonus mārciņu, kas iztērētas Frogmoras kotedžas renovācijai. Tāpat katru mēnesi viņiem nāksies šķirties no 18 000 mārciņu, kas noteikta kā īres maksa par nama lietošanu.

Ēka, kurai ir piecas guļamistabas, bija kāzu dāvana pārim no karalienes Elizabetes II, bet šobrīd ēka stāv tukša, jo ģimene pēc atkāpšanās no karalisko pienākumu pildīšanas pārvākusies uz Losandželoso.

Jau vēstīts, ka Harijs un Megana janvārī šokēja pasauli, paziņojot, ka turpmāk vairs nebūs britu karaļnama amatpersonas, atsakās no oficiālajiem pienākumiem un centīsies iegūt finansiālo neatkarību, vēsta ziņu aģentūra LETA.

Pāris pagājušajā mēnesī pārcēlās uz ASV Kalifornijas štatu un centušies dzīvot, sev lieku uzmanību nepievēršot. Nav pat konkrēti zināms, kur viņi mitinās, vienlaikus medijos parādījusies oficiāli neapstiprināta informācija, ka pāris dzīvo Malibu.

Komentē 5

 
Anonīms
 

Rādās, ka šiem iet vēl čābiskāk nekā Kivičiem. Nopietni parādos ierīvējušies.

18.maijs Atbildēt

Nē, man vajag mīļu cilvēku visai dzīvei.

19.maijs Atbildēt

tā tik ir kāzu dāvana par kuru pat īre jāmaksā! Tā nav dāvana, šādi vot karaliene ceļ savu reputāciju, nu kurš ta cits cels ja ne pati:( lai cik rekordus nebūtu uzstādījusi, viņa tomēr ir sasodīta maita. protokols pāri visam pat ģimenei:( Piespieda Čārlzu apprecēties zinot ka mīl citu, padarīja nelaimīgu dēlu, Diānu un viņu bērnus. Es tiešām priecājos ka Megana ar Hariju izlēma pamest Lielbritāniju:)

18.maijs Atbildēt

Piekrītu 100%. Piedevām, tur jau Beatrise tīko ievākties. Tad par ko Meganai un Harijam būtu jāmaksā? Paldies Dievam, ka viņi ir prom no tā čūsku midzeņa!

19.maijs Atbildēt

Ja tev kāds uzdāvinātu dzīvokli, tad īri ari viņi maksātu?

31.maijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 17:34

Jaunākās diskusijas