Kivičs pavada laiku kopā ar bērniem: Vispār es mīlu 5 cilvēkus šajā pasaulē

tautaruna.lv 26.janvāris 2020, 11:21
 
Ekrānuzņēmums no Instagram
Skandalozais mūziķis Andris Kivičs, kurš ar savu sievu Lieni gaida savu ceturto atvasi, regulāri publicē foto no kopā pavadītajiem brīžiem ar saviem bērniem - Kristoferu Paulu, Kimu un Keitiju.

"Vispār es mīlu 5 cilvēkus šinī pasaulē. Trīs ir šinī bildē. Un, ja pie satikšanās viņi pirmie, pirms es vēl to paspēju, man pasaka - es Tevi mīlu, tad es esmu ļoti priecīgs," atklāj mūziķis.

View this post on Instagram

A post shared by Andris un Liene Kiviči (@andrislienekivici) on

Jau ziņots, ka Kivičs nesen šķīra laulību ar savu meitu mammu Madaru un uzreiz bildināja mākslinieci un žurnālisti Lieni Skulmi, kura pēc pāra kāzām atklāja, ka ir mazuļa gaidībās.

Komentē 13

 
Anonīms
 

Nožēlojams āksts ! Cik esi samaksājis alimentus ? Vienu dienu pabūt ar bērniem

nenozīmē ,ka tos var nemaksāt ! Drīz pēc tevis skums arī VID . Domāju ,ka zini

par ko !

26.janvāris 2020, 17:26 Atbildēt

Man ir savas problemas ,neka skaitit cik kuram bernu , kuri netiek audzinaati pienaacigi ,vai vini ir kopaa dien dienaa ? -stipri saubos .

26.janvāris 2020, 20:46 Atbildēt

Ja tajā bildē ir trīs cilvēki, kurus viņš mīl, tad jautājums- kuru no bērniem viņš nemīl? Jo vairāk par visu viņš mīl sevi, nu un tad sanāk, ka mīl vēl 2 no bildē esošajiem bērniem...

26.janvāris 2020, 21:36 Atbildēt

Jā, smuka bilde un smuki bērniņi, nešaubos, ka rūpējies un mīli viņus. Un ne ti vienīgais Latvijā esi šķīries un atkal precējies, nesaprotu, par ko tie rējēji tā kreņķējas, it kā ar viņiem tā nevarētu notikt. Un arī Madara viena nepaliks un bojā neaizies, viņa ir pāršk smuka līdzsvarota un gan jau sakārtoties arī viņas dzīvē. Lai jums visiem veicas!

27.janvāris 2020, 10:38 Atbildēt

Spriežot pēc Kiviča grāmatas, ko viņš mums tik laipni uzrakstīja, kivičs veiksmīgi ticis vaļā no Lienes meitām. Normāla sieviete, redzot, kā viņas boifrends virtuvē šampanieti dzerdams, bļautu uz viņas bērnu, pašu veci izmestu no mājas uz neatgriešanos. Kivičs mīlamos bērnus iedalījis savējos un svešos.

27.janvāris 2020, 11:07 Atbildēt

INGRĪDA LISOVSKA, jā, pareizi, daudzi šķiras un atkal precas un atkal šķiras, tikai starpība tā, ka nebazūnē un nereklamē sevi pa visu pasauli, kā to dara Kivičs. Madarai vēlu tiešām īstu, patiesu un mīlošu vīru.

27.janvāris 2020, 11:32 Atbildēt

Kuram normālam tā tizlā govs vajadzīga,un tikai viena lieta ko kivecis izdarīja pareizi ir tā,kā pasūtīja dillēs šito duročku.

27.janvāris 2020, 18:32 Atbildēt
Jana Belēviča > tedis

Ja nebūto šo "duročku"- latviešu jau sen vairs nebūtu :D

28.janvāris 2020, 16:04 Atbildēt
mairita > tedis

Tev, kā lielai daļai tautas, tā atmiņa tik īsa. Ne jau kivičs, bet "tā duročka" izmeta šo no mājas, nepieņēma lauleņa šļupstēšanu, ka grib pamēģināt ar "jauno lellīti" - ja nesapasēs, nāks atpakaļ. Kamēr Lieņuks bij pazudis, mēģināja šļūkt atpakaļ pie bijušās un meitām. Kāpēc gan viņš tik pikts par Dona "Es nāktu mājās" ? Padomā! Gribētu tas staigulis tikt atpakaļ pie kārtīgas sievas, saviem bērniem, dabūt atpakaļ iepriekšējo dzīvi. Bet "duročka" pasūtīja dillēs.

28.janvāris 2020, 19:51 Atbildēt

Un tadu Andru Kiviču Latvijā ir tukstošiem.

27.janvāris 2020, 11:39 Atbildēt

Ir gan,bet viņi vismaz ar to neplātās un nemāca citus dzīvot.

4.februāris 2020, 18:35 Atbildēt

To "tautaruna.nra.lv": kad Jūs beigsiet atkritumu grāpstīšanu saukt par sāgu ? ? ?

4.februāris 2020, 14:20 Atbildēt

Nav te "sāgas": kivičs, nez kāpēc, uzupurējies un atļāvis "tautaruna.nra.lv" sevi nekaunīgi apgrābstīt un vēl nosaukt to par sāgu. Protams, visa tauta - sajūsmā :) :) :)

4.februāris 2020, 14:25 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 17:08

Jaunākās diskusijas