Kiviču izsauc uz policiju sniegt paskaidrojumus

tautaruna.lv 21.jan
 
Mārtiņš Zilgalvis/F64
Skandalozais mūziķis Andris Kivičs sociālajos tīklos pavestījis, ka viņam jāierodas policijā sniegt paskaidrojumus. Kā izrādās, izdevniecības "Rīgas Viļņi" žurnālisti vērsušies pie drošības iestādēm sakarā ar Kiviča publiski izteiktajiem draudiem par publisku izrēķināšanos ar viņiem.
Kā skaidro Kivičs, runa ir par viņa izteikumiem raidījumā "Pāļa bazārs" attiecībā uz izdevuma "Kas Jauns" redaktoru Uldi Landmani un žurnālistu Juri Vaidakovu.

"Nabaga "kas ļauns" galv. redaktors Uldis Landmanis un nabaga slidenais zutis, "kas ļauns" veterāns Juris Vaidakovs.
Abi kretīneļi katru nedēļu tiesā cilvēkus, taisa naudu uz mirušajiem, vērpj intrigas, emocionāli izvaro citus, rakņājas pa citu sūdiem, izsmej citu cilvēku skaistākās dienas, bet tagad abiem nabadziņiem ir draudēts izklaides raidījumā "Pāļa bazars".
Pie tam viņiem ir ļoti slikti ar dzirdi, jo raidījuma vadītājs jautāja, kam "teorētiski" vajadzētu pa muti, " raksta Kivičs.

Kivičs arī publicējis policija atsūtītā uzicinājuma foto. Tajā teikts, ka par Kiviča izteiktajiem draudiem uzsākta resoriskā pārbaude.

"Es, protams, uz Valsts policiju, kuru, starp citu, ļoti cienu,(jo ir vairākas reizes operatīvi palīdzēts) aiziešu, un pie reizes uzrakstīšu pāris iesniegumus par kārtējiem meliem apgalvojuma formā, uz pa citu dzīvēm rakņāties mīlošajā miskastes žurnālā kas ļauns," piebilst mūziķis.

View this post on Instagram

A post shared by Andris un Liene Kiviči (@andrislienekivici) on

Kā iepriekš tika vēstīts par jau minēto interviju raidījumā "Pāļa bazārs", Kivičs ar sociālo tīklu starpniecību uzrunājis savus sekotājus un fanus, lūdzot neskatīties raidījumu, kurā pats ir piedalījies.

Mūziķis apgalvoja, ka vietnē Youtube pieejams raidījums, kurā piekritis piedalīties. Tajā, lietojot alkoholu, Kivičs atbildējis uz dažādiem jautājumiem par sevi, daloties arī uzskatos par citiem cilvēkiem un notikumiem.

Komentē 6

 
Anonīms
 

Pie reizes, policijai, Kiviču vajadzētu paprasīt - ar kādam sevišķām tiesībām, viņš rādīja savas ģenitālijas sociālajos tīklos, kuriem pieeja ir arī nepilngadīgajiem. Manuprāt, tā ir publiska pedofīlija. Un par to arī restotu sauli var ieraudzīt.

21.janvāris Atbildēt

Nekādā gad neesmu Kiviča fane, bet varu piekrist, ka Kasjauns tiešām ir zemisks savos paņēmienos, cik sanācis lasīt tos viņu ķengu rakstus par šo pārīti. Viena lieta, ja tev kāds nepatīk, pavisam cita - publiski apņirgt to, kurš tev nepatīk. Nebūtu nekāds brīnums, ja Kivičs to neizturētu un iedotu ar pa muti. Bet viņa vietā es uzraktu kompromatu par šiem apņirdzējiem. Un, otrkārt, rūpīgi izlasītu tās ķengas, vai nevar atrast publisku cieņas aizskārumu.

21.janvāris Atbildēt

D.Bērziņa -šeit,tikai virspusēji apskatot portālu,ieraudzīju trīs ziņas par Kivičiem...tikai nebija par vēdera izejas regularitāti.Kā Jūs domājat-cilvēkiem nav pieriebies šis "paraugpāris"? Tūlīt man būs jālasa sērija-kā es iznēsāju bērnu ! Un par ķengām-kurš nu vairāk kā Andris publiski ir ap...is daudzus jo daudzus,jo mums ir tikai viens izdevies mūziķis-Ķivičs !

21.janvāris Atbildēt

D. Bērziņa-es gan nekādus ķengu rakstus neesu redzējusi, tikai lasijusi to, ko kiviči paši pilnām mutēm stāsta laivos(kurus ātri izdzēš). To ka Andris ķengājas un apgāna visus, ko vien var,to gan lasu regulāri. Jo Latvijā ir tikai viens "īsts" mākslinieks. Nu nevar, runāt visu kas uz mēles, reizēm smadzenes jāieslēdz.

21.janvāris Atbildēt

Globālā sasilšana ir pilnīgs "nekas" - toties "kivičs"...OU,OU,OU !!!

21.janvāris Atbildēt

Būtu labāk izsaukuši uz båriņtiesu....

22.janvāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:16

Jaunākās diskusijas