Veikalā bērnam aizliedz sazināties ar mammu ar video zvana starpniecību

Lelde Veinberga 21.jan
 
Pixabay
Gunta pauž sašutumu par veikala darbinieku aizlieguma viņas bērnam ar mammu sazināties ar video zvana starpniecību.

Māte norāda, ka viņas bērns devies uz tuvējo veikalu pēc bulciņām.

"Protams, nezinot, kādas bulciņas ir uz to brīdi veikalā, sarunājamies ar bērnu video zvanā, lai varētu redzētu, kas plauktā un kopīgi izlemtu, ko pirkt. Ieraugot to, ka bērns runā pa video zvanu, pienāca pārdevēja un sāka viņu lamāt, ka nedrīkstot ne fotogrāfēt, ne filmēt, ne pat runāt video zvanā.

Uz ko bērns atbild, ka viņš nefilmē, bet sarunājas ar mammu, pārdevēja tāpat no šī plaukta bērnu padzina.

Jautājums, vai tiešām šis viss nosauktais ir aizliegts veikalos?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Gunta.

Privātīpašumos īpašnieki ir tiesīgi noteikt šo īpašumu izmantošanas un piekļuves nosacījumus, tostarp aizliegumu filmēt un fotografēt, un, ja attiecīgā īpašuma apmeklētājam pret to ir iebildumi, tad nekas cits neatliks, kā šos noteikumus ievērot, pretējā gadījumā īpašniekam ir tiesības ierobežot attiecīgās personas atrašanos konkrētajā īpašumā, norādā lvportals.lv

Komentē 10

 
Anonīms
 

Tad jau pie katras bulciņas jāpiesprauž zīme, ka filmēt nedrīkst. Bet vispār tas ir idiotisms. Tādam pārdevējam jāatrodas attiecīgā iestādē.

21.janvāris Atbildēt

piekrītu ka ''īpašnieksc drīkst aizliegt fiklmēt utml

bet bez komentārioem purnu tam izdauzīt jo viņam nav atļauts lemt par to ko kurš dara-- tā ir tiesas kompetence -- tādu ''liedzēju '' visupirms sodīt uz viotas visbrutālākā vgeidā savaldot kā noziedznieku un sasietu nodot policijai ar apsūdzībām patvaļibās ,huligānismā , bērna tiranizēšana vispār ir labs iemesls ...

īpašnhjiekam ir tiesības liegt filmēt --- bet ne pist smadzenes ..

22.janvāris Atbildēt

Tādā gadījumā veikalos ir jānoņem visas video novērošanas kameras, jo tās arī filmē pircējus bez atļaujas un pēc tam sazin kur šos video izmanto.

22.janvāris Atbildēt

Kameras pieder veikala īpašniekam. Par to esamību ir norāde pie veikala ieejas. Tāpat tās ir reģistrētas Datu valsts inspekcijā, ir atbildīga persona iecelta un arī ir norādīts filmēšanas mērķis - novērst noziedzīgus nodarījumus.

23.janvāris Atbildēt

Netici visam, kas rakstīts. Uz šķūnīša arī loceklis uzzīmēts, a iekšā tikai malka..

23.janvāris Atbildēt

Vispār nav saprotams, par ko šeit cepiens??? Labi, tiek aizliegts filmēt, bet sazināties telefoniski taču nevienam nav aizliegts. Kur problēma - pazvani mammai nosauc pieejamās bulciņas un izdomājiet, kuras gribat...Ja sīkais nejēdz nopirkt, tad nav ko viņu sūtīt uz veikalu, ej pati!

23.janvāris Atbildēt

Jūsu komentārs ir visloģiskākais! Neviens neko nefilmēja! ...taču..Pati strādāju veikalā un šīs konsultēšanās pa mob.ierīcēm ne tikai traucē pārdevēju, bet aizkavē arī citus pircējus. ..Ja māte pati nevar jeb negrib aiziet, var taču to visu norunāt mājās un iedot zīmīti līdzi...bet nē, mēs taču visi tagad gribam izrādīties!

25.janvāris Atbildēt

Pareizi dara, beidzat vienreiz tarkšķēt pa saviem telefoniem. Visiem negribot piespiedu kārtā jāklausās jūsu sarunas. Un vēl nav kauna sūdzēties visiem par savu tarkšķēšanu, ja citiem tas traucē.

23.janvāris Atbildēt

Videozvans, nav ne fotografēšana ne filmēšana. Aizliegts ir filmēt un fotografēt. Paši vainīgi, ka nav pie ieejas likuši nodot mobilos...

Viss, kas nav aizliegts, ir atļauts.

29.janvāris Atbildēt

Dumš kā zābaks.

30.janvāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:16

Jaunākās diskusijas