Lai savaldītu "agresīvu" draudzeni, vīrietis izsauc mediķus un iekuļas nepatikšanās

tautaruna.lv 21.jan
 
Valsts policija
Pagājušajā nedēļā Valsts policijā saņemts izsaukums uz kādu dzīvokli Liepājā, kur Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbiniekiem bija nepieciešama policijas palīdzība, jo sākotnējā informācija liecināja par to, ka būs jāsavalda agresīvs pacients.
Likumsargiem, ierodoties norādītajā adresē, tika sastapts vīrietis, kurš bija izsaucis NMPD un viņa draudzene. Vīrietis izsaucis medicīnas darbiniekus, jo sieviete it kā esot slima un uzvedas agresīvi, taču jānorāda, ka viņai viss bija kārtībā un medicīniskā palīdzība nebija nepieciešama. Kā noskaidrots, sieviete vēlējusies, lai vīrietis pamet viņas dzīvokli, taču vīrietis no viņas dzīvesvietas aiziet nevēlējās, tāpēc izsauca attiecīgos dienestus.

Vīrietim tika noformēts administratīvā pārkāpuma protokols. Saskaņā ar Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksu, par ugunsdzēsības un glābšanas, policijas, neatliekamās medicīniskās palīdzības vai citu speciālo dienestu apzināti nepamatotu izsaukšanu uzliek naudas sodu fiziskajām personām no 35 līdz 140 eiro, bet juridiskajām personām — no 140 līdz 1400 eiro.

Komentē 2

 
Anonīms
 
Leo

kādās nepatikšanās?

23.janvāris Atbildēt

neviens jau nezin,kā uzvedās iepriekš tā sieviete,varbūt tiešām trakoja,jo gribēja kaut ko izspiest no vīrieša,bet ieraugot ātros uzreiz palika rāma,ka jēriņš

23.janvāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 18:48

Jaunākās diskusijas