Serēnas Viljamsas atbilde par Mārklas skandālu samulsina reportieri

tautaruna.lv 21.jan
 
Peter Dovgan/SIPA/Scanpix/LETA
Pasaulslavenajai tenisistei Serēnai Viljamsai nesenā intervijā jautāts par Meganas Mārklas lēmumu, vēsta tabloīds "E!".
Kad reportieris Serēnai jautājis, kāds ir viņas viedoklis par prinča Harija un Meganas Mārklas lēmumu atteikties no karalisko pienākumu pildīšanas, slavenā tenisiste atbildējusi: "Man nav absolūti nekādu komentāru par to. Taču labs mēģinājums. Tu centies un tev veicās."

Serēna Viljamsa un Megana Mārkla jau ilgu laiku ir tuvas draudzenes. Megana redzēta tribīnēs daudzās Viljamsas spēlēs. Viljamsa arī bija starp Harija un Meganas kāzu visiem 2018. gadā.

Jau vēstīts, ka Harijs un Megana pagājušajā nedēļā paziņoja, ka viņi nolēmuši samazināt savu lomu karaļnama pārstāvēšanā. Šis lēmums izsaucis plašu sabiedrības uzmanību un raisījis bažas par karaļnama nākotni. Karaliene Elizabete II sestdienas vakarā publiski paziņoja, ka Harijam un Meganai līdz ar karalisko pienākumu pamešanu tiks atņemti arī karaliskie tituli, kas nozīmē, ka pāris zaudēs daudzas privilēģijas un tiem jākļūst neatkarīgiem arī finansiālā ziņā.

Komentē 1

 
Anonīms
 

Labs mēģinājums.... ha ha Var jau mēģināt darīt kaut ko tik stulbu. Bet gan jau tētiņš Hariju paglābs, ja būs dzīvs pēc tiem sūdiem.

22.janvāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 19:14

Jaunākās diskusijas