Tiek atklātas pārsteidzošas detaļas par Annas Lieckalniņas laulību

Viktorija Gabrjuna 21.jan
 
Alise Šulca/F64
Bijusī TV dīva un personības izaugsmes trenere Anna Lieckalniņa, kas iepriekš atklāti atzinusi, ka piedzīvojusi vardarbību, pati tiek vainota fiziskā un emocionālā vardarbībā, vēstīts Gitas Vīksnes materiālā "Lieckalniņu vaino vardarbībā" izdevumā "Privātā Dzīve".
Izdevums saņēmis anonīmu vēstuli, kurā bija teikts, ka Annas stāstītais par vardarbību laulībā ar uzņēmēju Rafaelu Krimelu neatbilst patiesībai.

Vēstulē teikts, ka Anna un Rafaels iepazinušies Geštalta institūtā, kur viņa strādājusi, bet viņš vērsies pēc palīdzības.

Anna esot iepazinusi viņa personību un materiālo stāvokli un novērtējusi kā labu ķērienu. Savukārt, esot jau laulībā, Anna lepojās, ka viņai mājās nekas nav jādara, mājas darbi bija uzticēti vīram, Anna uzjautrinājās, ka var iekaustīt vīru, jo viņš pret sievieti roku nepacels un pat esot pārmetusi, ka Krimels viņai pārskaita par maz naudas.

Arī Annas māsa Valmieras Drāmas teātra aktrise Ilze Lieckalniņa uzsver - māsas intervijā par vardardbību teiktais neatbilst patiesībai.

Pati Anna gan skaidro, ka vēstules autors ir kāds cilvēks, kas viņu vajā jau vairākus gadus. Viņa ir lūgusi palīdzību arī policijai.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Nevaru apgalvot, bet saka ka pirmais iespaids esot 80% no īstenības. Es teiktu ka auksta aseksuāla «caca». Uz to arī norāda plaukstas un pirkstu forma, arī mājās, virtuvē neko dižu ar tādiem nagiem izdarīt nevar.

21.janvāris Atbildēt

Saņemta anonīma vēstule, uz kuras pamata tapis šis tenku raksts. Var tikai pabrīnīties kā prese izplata nepatiesu informāciju!!!

21.janvāris Atbildēt

Tādas ir tās mūsdienu anniņas :(

22.janvāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 12:02

Jaunākās diskusijas