Kļūst zināma jauna informācija par aktiera Imanta Skrastiņa nāvi

tautaruna.lv 17.sep 2019
 
F64
Pēc aktiera Imanta Skrastiņa nāves viņa sieva, dziedātāja Rita Trence Evijas Kalnbērzas materiālā "Rita Trence: Viņš bija dieva dāvana man" izdevumā "Privātā Dzīve" pastāstījusi par Skrastiņa pēdējām dienām.

Viņa atklāj, ka Imants pēdējās dzīves dienas pavadījis Paula Stradiņa Klīniskās slimnīcas reanimācijā.

Nopietnas komplikācijas radījusi kāda kāda reta slimība, kas jau agrāk likusi par sevi manīt.

Konkrētu diagnozi aktiera dzīvesbiedre neatklāja, vien atzina, ka veselības problēmas nebija saistītas ar onkoloģiju.

"Pēdējos mirkļus bijām kopā ar Imantu - es, viņa brālis aktieris Guntis Skrastiņš un bijusī radio kolēģe Lia Guļevska," pauda Trence.

Jāatgādina, ka iepriekš Trence izdevumam "Vakara Ziņas" pauda, ka Imanta aiziešana bija ļoti smaga.

"Par to ir grūti tagad runāt. Es to vēl neesmu pieņēmusi. Vēl nevaru atvadīties. Pārāk mazs laiks ir pagājis. To, kāds viņš bija kā cilvēks, nekad nepateikt divos teikumos. Es vienmēr atceros mūsu pirmo tikšanās reizi. Tas bija Latvijas radio studijā, aci pret aci," pauž Trence.

Komentē 5

 
Anonīms
 

STS atgādināja sevi?

17.septembris 2019 Atbildēt

Vēl debīlāku komentāru nevarēji uzrakstīt? Laikam tev pašai ir visa sts buķete, jo izskaties pēc staigules un garīgi atpalikušas aitas. Paklusējusi būtu!

17.septembris 2019 Atbildēt

...RAKSTIEM JĀBŪT tikai VISPĀRIZGLĪTOJOŠIEM --tiem jāinforme ''par īstān lietām --- jāmodina vēlme ''pastudēt""----- tad arī komentāros figņas būs mazāk .......

DIAGNOZE NEKO ĻAUNU MIRONIM NODARĪT NEVAR !!!! --BET GUDRAKĀ TAUTAS DAĻA ''IZGAISMOSIES'' --IZPĒTĪS ŠO SLIMĪBU --GUDRĀKA PALIKS ..

-- DĀRZKOPJI TAČU NEKAUNĀS SAVUS MĪĻOS BET SLIMOS un krpoplos AUGUS VIENS OTRAM BILDĒS RĀDĪT UN JAUTĀT ...... apsptiest ....

.....DALĪTIES ZINĀŠANĀS VAI IDEJĀS

18.septembris 2019 Atbildēt

labak tiesam legendarus cilvekus makslniekus vairak pieminet, rakstit nevis degeneratus, skulmi ar kivicu, pustrako murnieci, tagad burku utt. Skrastins bija lielisks aktiers un dziedatajs, latviesu tautas kulturas nesejs, kapec lai draugi un tuvie nedalitos par vina dzivi. Necienigi, butu kluset.No vecas zelta paaudzes jau nekas daudz pari nav palicis.

17.septembris 2019 Atbildēt

ANALOĢOIJU DĒMOMNS ..... visi tikai runā un stāsta ''šausmu stāstus"" par ''leģendarā HAŠOGI "" nāvi -- pie tam tie tie kam gar to vismazakā darīšana būtu --žurnaļugas un swmirdīgu partiju un valsteļu politiķi ((tikai tuirku policija ir adekvāta --vnk ""pazudis bez pēdām" un "''nav atrasti faktiski nekādi pierādījumi ''mirušam Hašogi""=---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Visiem VISIEM VISIEM --- --pašus saudītus ieskaitot ir izdevīgi ka Hašogi tiek uzskatīts par mirušu ((kaut pierādījumu tam nav))

{{ tikpar labi ar citu identitāti HAŠOGI varēja tikt izsūtīts trimdā uz Āfriku lai drātē nēģerietes nevis turcieti -- un lai tur tak vienreiz muti ja nevēlas sev un radiniekliem nelabu galu ---- Princim Salmanam vajqadzēja parādīt pasaulei ka viņš reāli valda -- tāpēc ''Hašogi bij jāpazūd""--BET NEVIENS MUSLIMS --NEUZDROŠINĀSIES APGĀNĪT SAVU NAMU un ''nonākt ellē ''nesvēti nokaujot"" --- esmu katolis --''man ir Jēzus -- musliman nav tāda izpircēja

============================================================== .....

.... un nāk prātā vārdi no bībeles--- jēga apm tāda ===> """ ....tie vēlēsies lai viņš būtu miris ... UN VISI JO ĀTRĀK PAR VIŅU AIZMIRSTU """"

18.septembris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:48

Jaunākās diskusijas