Cīņa par Valtera Frīdenberga mantojumu turpinās; ko saka "otra puse"?

tautaruna.lv 17.sep 2019
 
F64
Gandrīz gadu pēc Valtera Frīdenberga nāves turpinās viņa mantojuma dalīšana. Ja iepriekš savu versiju par notiekošo pauda Valtera līgava Kristīne Paegle, tad tagad savs viedoklis ir arī "otrai pusei", proti, Valtera ģimenei un draugiem, vēstīts Lindas Krampītes, Jura Vaidakova materiālā "Kam pienākas Valtera mantojums" izdevumā "Kas Jauns".

Kā tika vēstīts, Kristīnei Paeglei mantojuma dēļ nākas saskarties ar virkni nepatīkamu lietu.

Kā stāstīja Kristīne, testamenta dēļ jau uzreiz pēc Valtera aiziešanas pasliktinājās attiecības ar viņa tuviniekiem un draugiem, kas pret viņu esot izturējušies bez mazākās cieņas paliekas.

Juriste Inga Antāne, kas Valtera mantojuma lietā iesaistījusies kā mūziķa ģimenes un viņa tuvāko radinieku pārstāve un pārstāv arī mantojumā iekļauto Frīdenberga draugu Mareku Bērentu, teic - šis ir gadījums, kad liekas tiek risinātas pārlieku emocionāli.

Viņa uzsver, ka rīkojas likumā paredzētajā kārtībā un tā, kā Valters būtu gribējis.

"Galvenais ir tikt galā ar emocijām, kas bieži vien ir pārākas par spēju šo lietu atrisināt bez advokātu iesaistīšanas. Diemžēl tā nav noticis, tāpēc šobrīd mēs - advokāti - , ievērojot gan likuma, gan ētikas normas, mēģinām šo mantojuma lietu atrisināt," pauda Antāne.

Viņa gan neatklāj, kam Valters Frīdenbergs savā testamentā novēlējis mantojumu.

Jau vēstīts, ka pēc ilgstošas cīņas ar slimību pagājušā gada 17.oktobrī, 30 gadu vecumā mūžībā aizgājis mūziķis un televīzijas raidījumu vadītājs Valters Frīdenbergs.

Frīdenbergs cīnījās ar ļaundabīgu audzēju, un labdarības portāls "Ziedot.lv" pagājušā gada ziemā aicināja iedzīvotājus ziedot līdzekļus Frīdenberga ārstēšanas terapijām Vācijā.

Komentē 10

 
Anonīms
 

Nu ļaujiet Dieva mierā dusēt Valteram

vai tiešām cilvēks kļūst par zvēru tad

kad saož kādu nepiesietu labumu

jūs tiešām aptrakuši esat?

vai viņš to gribētu lai jūs tā darāt

vai esat pajautājuši jel kad

man svešam cilvēkam no malas

birst asaras un kož kā čūska pakrūtē

Izbeidziet, par to jums būs dārgi jāmaksā, ka neliekat mieru Valtera dvēselei!

Liktenis pats atspēlēsies, ja ne jums, tad jūsu bērniem, jo tāds ir Dieva likums, kuru izmainīt nespēj neviens.

17.septembris 2019 Atbildēt

PILNĪBÀ PIEKRĪTU BROŅISLAVAI.TĒVAM,

MĂTEI UN BRĀLIM JĀBĪSTÀS NO DIEVA SODA...LIECIET MIERĀ KRISTĪNI!...

20.septembris 2019 Atbildēt

KRISTĪNE VALTERU MĪLËJA NO SIRDS,BIJA KOPĂ

ARĪ VIŅA DZÌVES PĒDEJOS-VISSMAGAKOJOS BRĪŽOS...KO JŪS VĒL GRIBAT NO VIŅAS? JŪS NEVAR SAUKT PAR CILVĒKIEM.ŠAUSMĪGA MANTKĂRĪBA...!

20.septembris 2019 Atbildēt

Tas ir vājprāts-tikko kaut kur parādās mantojums-vienalga,cik liels-cilvēki gatavi cits citam rīkli pārgrauzt.Mīļie,cieniet Valtera piemiņu!Viņš to nebūtu gribējis.

17.septembris 2019 Atbildēt

Trakāk kā ar Maligina Olainfarm akcijām!

17.septembris 2019 Atbildēt

Ja Valča visu savu īpašumu vēlējās atstāt savai līgavai, tad tā arī vajadzēja visu noformēt. Testamentā vienīgi Kristīne bet pārejiem, kuri var pēc likuma pretendēt uz neatraidāmo daļu, nokārtot atraidītos manteniekus. Tagad, radinieki, kuri par Valču nelikās ne zinis piesaka savas tiesības pēc likuma, jo Valča viņus, savas nezināšanas dēļ, vai muļķības nenorādīja, kad brālis un tēvs ir atraidāmie mantinieki. Tagad Kristīnei, grib vai negrib būs neatraidāmiem radiniekiem daļa jāizmaksā.

17.septembris 2019 Atbildēt

Artūrs. Brali sun tēvs un mamma ir neatraidamiem mantinieki enivei. tu vispār juridisko likumus pāŗzini?

17.septembris 2019 Atbildēt
dzintra > janis.dreijer

patiešām jocīgs.Līgavām nekas nepienākas.Neatraidāmie nevis atraidāmie mantinieki ir sieva,bērni,vecāki,brāļi māsas un viss.Testamentā var,protams,rakstīt,ko grib.Tukšs numurs.

17.septembris 2019 Atbildēt

Vai , tiešām, nav kauna "otrai pusei"? Vai jūs bijāt blakus Valteram vissmagākajā brīdī, aizejot no šīs pasaules?

17.septembris 2019 Atbildēt

mantojuma likums butu jamaina ,ja neesi mantinieku vairak kaa 5 g redzejis ,uz mantojumu vinam nevajadzetu pretendet ,ieradusies mates meita ,kura 36,gadus nav matei atnesusi maizes klaipu ,bet vina ir mantiniece ,,,maate spraaga nost valaajas pa gridu meitai bija pie vienas vietas ,bet uz pieteiksanos ir ieradusies naski

17.septembris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:48

Jaunākās diskusijas