Anna Sedokova grib iesūdzēt tiesā Jāņa Timmas sievu

tautaruna.lv 17.sep 2019
 
Sputnik/Scanpix/LETA
Basketbolista Jāņa Timmas sieva Sana apgalvo, ka ukraiņu dziedātājas Annas Sedokovas dēļ ir izjukusi vinas laulība. Anna gan ir citās domās.

Intervijā Krievijas medijiem Sana pastāstīja, ka laulībā ar Jāni bija iestājusies krīze un abi nolēma padzīvot atsevišķi, taču ne šķirties. Galu galā abi kopā bija deviņus gadus un ģimenē aug dēļiņš. Taču tad Sana esot uzzinājusi par vīra romānu ar Sedokovu.

Sociālajos tīklos viņa publicēja ierakstu, kurā skarbi kritizēja un apvainoja Annu.

Intervijā "People Talk" Sedokova atzina, ka pēc visa notikušā ir gatava tiesāties ar Sanu Timmu.

"Es nevienam neļaušu apvainot ne mani, ne manu ģimeni. Un būšu spiesta aizstāvēt sevi tiesā, lai turpmāk nevienam neienāktu prātā doma apvainot cilvēkus," paziņoja Sedokova.

Kā vēstījām iepriekš, ukraiņu dziedātaja Anna Sedokova pēc ilgas klusēšanas beidzot komentējusi romānu ar latviešu basketbolistu Jāni Timmu.

Anna nāca klajā ar emocionālu paziņojumu. Atbildi parādā nepalika arī Timmas sieva Sana.

"Nevajag tēlot enģeli, tajā laikā, kad esi Krievijā lielākā m****. Mūsu vecāki arī raud, bet tu esi kauna traips savai ģimenei. Raudu arī es, jo viņš bija mīlošākais vīrs līdz brīdim, kamēr nesatika tevi. Un visu to slikto viņš dara tāpēc, ka tu viņu piespiedi!" rakstīja Sana.

Komentē 1

 
Anonīms
 

Sana pati vainīga, ka ieslīga pašapmierinātībā un neuzskatīja par nepieciešamu pacensties paņemt vīra locekli mutē līdz galam, daudzas piekaiž šo kļūdu, domā, zīmogs pasē, vairs nav jācenšas. Bet ukrainietes ir mmmm 100x labākas par tādām sanām

18.septembris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:48

Jaunākās diskusijas