Dagmāru Leganti pārsteidz redzētais Maskavā

tautaruna.lv 17.sep 2019
 
Nora Krevnera/F64
Spriežot pēc publicētā sociālajos tīklos, pasākumu vadītāja Dagmāra Legante viesojusies Maskavā. Saviem sekotājiem Legante atklāj, cik ļoti šī pilsēta viņu pārsteigusi.
“Lēkāju Maskavas Sarkanajā laukumā! Burtiski! Man patika tur būt. Patiesībā, biju pārsteigta redzēt, cik šī pilsēta ir skaista, tīra, pārpildīta ar lieliskām vietām, ko apskatīt un tik daudz iespējām, ko darīt! Teātri, muzeji, piemīlīgas ielu kafejnīcas un brīnišķīgi restorāni, debesskrāpji un baznīcas… Šī pilsēta ir tik dzīvīga! Kopš pēdējo reizi šeit biju, tā ir ļoti mainījusies. Tā ir lieliska vieta, ko apciemot un apskatīt paša acīm!” raksta Dagmāra.

Pie ieraksta komentāros ar saviem iespaidiem par Maskavu dalījusies arī bijusī raidījuma “Māmiņu klubs” vadītāja Kristīne Virsnīte: “Maskava ir riktīgs wow efekts! Mēs ieradāmies tajā 2016. gadā un to dažu gadu laikā, kurus tur pavadījām, tā izmainījās līdz nepazīšanai!”

View this post on Instagram

A post shared by Legante Dagmāra (@dadalove) on

Dagmāra Legante ir piedalījusies vairākos televīzijas kanāla LNT humora šovos. Tāpat viņa redzēta arī vairākos citos šovos, piemēram, TV3 šovā "Dejo ar zvaigzni 2". 2004. gadā viņa kļuva par televīzijas šova "Baltijas Džungļu zvaigzne" pirmās sezonas uzvarētāju.

2018. gadā kopā dziedātāju Justu Sirmo viņa vadīja konkursu “Supernova 2018”, bet nākamjā gadā Dagmārai konkursa vadīšanā pievienojās Ketija Šēnberga.

Komentē 6

 
Anonīms
 

Maskava ir tik forša, smuka, skaista, attīstīta, bet no Latvijas, nezin kādēļ neviens krievs negrib uz turieni braukt. Rīga ir nolaista līdz kliņķim, to izdarija Ušakovs un tagat to turpina jaunievēlētais krievs, bet krievi vienalga sajūsmā par NAŠU RIGU.

18.septembris 2019 Atbildēt

Dagmāras prieks tik liels, varbūt jāpievieno atpakaļ Latvijai?!

18.septembris 2019 Atbildēt

Ah un vah un bah! Varbūt abas pārvāksieties uz maskavu?Varēsiet redzēt putinu tuvplānā.Ko ta pa Doma vai strēlnieku laukumu nelēkā,papriguņja?!

18.septembris 2019 Atbildēt

Grib palekat augstak lai iekristu actiņas kādam maskavietim būs kur nākošreiz paciemoties vai arī apprecēties

18.septembris 2019 Atbildēt

Vīrieši vien steidz komentēt dāmu sajūsmu par Maskavu (diemžēl ar tādu žulti it kā i nebūtu vīrieši! Jāpabrīnās, vai jums visiem kas kaiš?

18.septembris 2019 Atbildēt

Viņa tur bija interesantā kompānijā.... diez kādā sakarā?

19.septembris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 4:28

Jaunākās diskusijas