Kas Levita inaugurācijas pasākumā sadusmojis hokejistu Freibergu?

tautaruna.lv 14.jūl
 
Dmitrijs Suļžics/ F64 Photo Agency
Šonedēļ notika jaunā Valsts prezidenta Egila Levita inaugurācijas pasākumi. Jā sākotnēji lielāko rezonansi izsauca faksts, ka uz pasākumu Latvijas Nacionālajā bibliotēkā lūgtie viesi aicināti bez dzīvesbiedriem, tad vēlāk diskusiju raisījis hokejista Ralfa Freiberga paustais.
"Man radās jautājums skatoties prezidenta Levita noslēguma pasākuma foto- ar ko atšķiras aktieri, mūziķi ar sportistiem? Nemanīju Irbi, Ozoliņu, Lūsi, Dukurus, Porzinģi u.c," mikroblogošanas vietnē twitter raksta sportists. Viņš arī ironīzējis, vai, piemēram, aktieri pieder pie augstākās šķiras, ja redz uzlūgti uz pasākumu.

"Diez kurā šķirā iekrīt neizglītotie sportisti," norādījis R.Freibergs.

Kamēr daži komentētāji iesaistījušies diskusijā par to, kuras jomas- sporta, aktiermeistarības- pārstāvji ir vairāk izglītoti, tikmēr kāds cits atgādinājis, ka tomēr ir ļoti daudz cilvēku, kurus aicināt uz šādiem pasākumiem, tāpēc izvēle nav viegla.

Jau vēstīts, ka uz Valsts prezidenta Egila Levita inaugurācijai veltītu pasākumu Latvijas Nacionālajā bibliotēkā (LNB) ieradušies vairāki simti sabiedrībā zināmu dažādu nozaru pārstāvju.

Hendriks Ilvess. Klātesošo vidū bija esošie un bijuši Saeimas un pašvaldību deputāti, vietvaru vadītāji, Eiropas Parlamenta deputāti, ministri.

Uz pasākumu ieradušies arī dažādu reliģisko konfesiju vadītāji, kultūras darbinieki, sporta organizāciju vadība, uzņēmēji un to organizācijas, mediķi, studentu korporāciju pārstāvji un citi. Tāpat Levita sveikšanu apmeklēja arī vairāku valstu vēstnieki.

Komentē 12

 
Anonīms
 

Kas tas tāds par hokejistu Freibergu?

14.jūlijs Atbildēt

Kas ir Jans Meķis????

14.jūlijs Atbildēt

Kas devis tiesības šķirot cilvēkus pēc profesijas. Vai nav godājamāks sportists par vienu otru anatpersonu, kura izmantojusi varu savas kabatas pildīšanai? Vai arī vienu otru mistiska nosaukuma uzņēmuma uzņēmēju. Arī organizāciju, kuras cenšas izplēst no Latvijas miljonu,s pārstāvji bija godājami viesi. savāda bija Levita viesu izvēle, ļoti maz bija viesu, kas Latvijas vārdu ar godu "nesuši" pasaulē.

15.jūlijs Atbildēt

Freibergs, Latvijas izlases aizsargs

14.jūlijs Atbildēt

Āksts ,ne koheiists .

14.jūlijs Atbildēt

NORMALS HOKEJISTS,SPELE IZLASE...Hartlijs vinu ,izvelejas tatad labs...BET RUNA JAU IR PAR JAUNIZCEPTO PREZIDENTU...

14.jūlijs Atbildēt

Un kā ir bijis iepriekšējo prezidentu inaugurācijas pasākumos?

14.jūlijs Atbildēt

Katrs jampampiņš tagad diktēs ko jāaicina un ko ne.

15.jūlijs Atbildēt

Kas,Tu,tāds,dēls...?

15.jūlijs Atbildēt

Žēl..Sportistiem kas tiešām nesa un nes Latvijas vārdu pasaulē vajadzēja būt šai sarakstā .

15.jūlijs Atbildēt

Nu nav viņš sporta fans.

15.jūlijs Atbildēt

aha,nav gan,bet vins ir savas meitas fans,vinai par godu vesela svita cilveku pat milakais,kas figure uz kopbildes ar deputatiem.kad jaieludz eiropas ieveletie deputati,tad luk esot jaievero protokols,bet,kad savi draugi un to berni utt.jaieludz,tad protokola nav:)

15.jūlijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 19:01

Jaunākās diskusijas