Pircēju pārsteidz, kā izvēršas vienkārša situācija lielveikalā Latvijā

tautaruna.lv 14.jūl
 
Inga Nestere/ F64 Photo Agency
Ne reizi vien nācies dzirdēt par visai dīvainiem atgadījumiem veikalos tepat, Latvijā. Arī šoreiz nākas vēstīt par kārtējām nebūšanai, kuras nācies piedzīvot kādai lielveikala apmeklētājai.
Laikā, kad arvien lielāka uzmanība tiek pievērsta zaļajam dzīvesveidam, pircēja, kura devusies uz lielveikalu Latvijā izlēmusi, ka dārzeņus un augļus neliks atsevišķos maisiņos, bet gan vienkārši ievietos iepirkšanās grozā. Iespējams, tieši tas saniknojis pārdevēju pie kases, kura katru produktu svērusi atsevišķi. Kā redzams pircējas publicētajā attēlā, tad čekā lasāms, ka, piemēram, visi redīsi nosvērti pa vienam, tas pats atkārtots arī ar tomātiem, šampinjoniem un sīpoliem.

Arī šajā gadījumā pēc informācijas ievietošanas sociālajos tīklos veikala pārstāvji atvainojušies par radušos situāciju.

Šis nav pirmais gadījums, kad pircēji nekautrējas pastāstīt par nepieņemamu pārdevēju attieksmi. Esam vēstījuši par gadījumu, kad pircēju aizvainojis pārdevējas izteiktais komentārs. Vairāk lasi šeit.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Domāju, ka redīsu un šampinjonu novietošana uz kases lentas ir klaja ņirgāsanās par pārdevēju. Sašuj mājās organzas vai salīmē papīra maisiņus un saliec produktus tajos!

14.jūlijs Atbildēt

Piekrītu Adrijai. Labi, ka šī pircēja nepirka sveramās kafijas pupiņas vai rozīnes...vai vinegretu...

15.jūlijs Atbildēt

Jājautā, vai ar galvu viss ir kārtībā ,protams, abām ?????

15.jūlijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 11:54

Jaunākās diskusijas