Žurnālists pastāsta, ko kāda izcila latviešu aktrise palūgusi veikalniekam

tautaruna.lv 14.jūn 2019
 
Vladislavs Proškins/ F64 Photo Agency
Žurnālists Arnis Krauze, kurš sociālajos tīklos aktīvi dalās ar saviem novērojumiem par notikušo Latvijā, šonedēļ saviem sekotājiem pastāstījis, ko veikalniekam palūgusi kāda Jaunā Rīgās teātra aktrise.
"Vijas Artmanes slaveno pauzi filmā Teātris redzējuši daudzi. Es šodien pieredzēju vēl garāku. Kāda izcila JRT aktrise Vecpiebalgas veikalā vaicāja pārdevējam - vai jūs man varētu pieskrūvēt mājā trīs reģipša plāksnes?" mikroblogošanas vietnē twitter raksta A.Krauze.

Protams, ierakstam netrūkst komentāru, kuros izteikti gan minējumi par to, kura ir šī aktrise, gan par to, ka, acīmredzot, tajā pusē nav "jēdzīgu vīru kaimiņos", kas šo darbu spētu paveikt.

Jau vēstīts, ka šonedēļ žurnālists A.Krauze rakstīja, ka viņa īpašumos klīst kāds nepieklājīgs "viesies". Vairāk par to lasi šeit.

Komentē 8

 
Anonīms
 

Un kada Tev butu tur dala,zurnalist,ja cilveks mekle palidzibu?Tu vareji pieteikties un palidzet,ja esi virietis,nevis pelnit te letu slavu ar nekaunigiem rakstiem.

14.jūnijs 2019 Atbildēt

Pilnīgi piekrītu Valteram Pelcim. Kāda Krauzem tur daļa ,ka cilvēks prasa palīdzību ?

14.jūnijs 2019 Atbildēt

Tadu tagad pilna Latvija,fotografe,stuchi it ka pasi butu labaki.Saciet ar sevi ievest kartibu,ne ar citiem.

14.jūnijs 2019 Atbildēt

Tiešām- labāk palidzēt kaimiņtantei nopļaut zāli vai sazāģēt malku, nekā nemitigi ,,sēdēt netā'' un komentēt redzēto, darīto vai tmlidz. Var ari vienkārši baudit dabu un klusumu brīnišķīgajā Vidzemē... bet laikam neprot izmantot lauku ekstras...

14.jūnijs 2019 Atbildēt

Man bieži rodas sajūta ka jums, žurnālisti nejēdzat atrast tiešām ko interesantu un svarīgu ko publicēt. Jūs publicējiet kaut kādus mēslus, bāžat savus purnus kur jums nav jābāž. Ejiet un dariet ko tiešām noderīgu, nevis nodarbojieties ar stulbībām.

15.jūnijs 2019 Atbildēt

Krauze, tev patīk iedurt un pagriezt par 180 gr. Tu esi izsalcis "latvietis" !!!

15.jūnijs 2019 Atbildēt

Tas smirdīgais pidars uz dāmām arī reizēm skatās?

15.jūnijs 2019 Atbildēt

Krauzes kungs, es Jūs cienīju un uzskatiju, ka esat ļoti tolerants cilvēks, kurš necenšas nolaižoties līdz tenku lapu līmenim. Esmu rūgti vīlusies. Piekrītu, ka vajadzēja palīdzēt, ja jau zinājāt, ka dāmai vajag palīdzēt ar nelielu dzīvokļa remontu, nevis to iznest internetā ar dzeltenās preses cienīgu raksteli. Neērti Jūsu vietā....

17.jūnijs 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:45

Jaunākās diskusijas