Kivičs stāsta, kas patiesībā noticis Tenerifē

tautaruna.lv 14.jūn 2019
 
Ekrānšāviņš no video
Mūziķis Andris Kivičs, kurš kopā ar mīļoto Lieni Skulmi devies atpūties uz Spāniju, sociālā tīkla facebook tiešraidē pastāstījis par to, kas patiesībā pārim noticis Tenerifē.
Pirms kāda laika mediju lappusēs parādījās informācija, ka pēc tam, kad pāris izvācies no viesnīcas numuriņa Spānijā, tur palikusi pamatīga nekārtība. Mūziķis pats to skaidro ar to, ka naktī pirms bijis jāpamet viesnīcas numurs, par kuru maksāts 600 eiro, abi pamodušies un sapratuši, ka nokavēs lidmašīnu, ja steidzami nedosies uz lidostu. Tieši tāpēc pāris neesot paspējis iznest miskasti un uz galda palikusi arī pārtika.

Līdztekus visam, pāris neslēpj, ka uz Spāniju devušies, lai kaut nedaudz atpūstos no notikumiem Latvijā. Tāpat abi uzsver, ka viens otru mīl arvien vairāk.

Atgādinām, ka rudenī pāri VEF Kultūras pilī gaidāms arī autoršovs, kurā pāris ne vien dziedās savas dziesmas, bet nekautrēsies atbildēt uz skatītāju uzdotajiem neērtajiem jautājumiem.

Komentē 27

 
Anonīms
 

Aizskarus ari steigà saplesàt?Vèl pietika laika ari baurot .Diez kàpec tad policija bija? Lai varètu pateikt uz redzesanos?Latvijà muĺķu vairs nav kas tic klauniem.

14.jūnijs 2019 Atbildēt

Kāpēc vajag attaisnoties? Ja vainīgs un nav drosmes atzīties, tad vismaz klusē. Bērnudārzs.

14.jūnijs 2019 Atbildēt

Un olas arī steigā paspēja uzcept un olu čaumalas atstāt. Idiots Tu esi AndrisKivičs!!!

14.jūnijs 2019 Atbildēt

Jā un pudeles ar, steigā uz uztraukuma izdzēra.

14.jūnijs 2019 Atbildēt

Cik var muldēt,te vienā video gvelż ka piebrauca taksists un pateica,ka viņiem jābrauc prom.Un viņi esot kaut kādā lidostā.Tagad jau cita dziesma.Un tas jau pierāda ,ka tiek melots.Visu aizdirś un vēl melo,kā mazi bérni.

14.jūnijs 2019 Atbildēt

tajās bildēs netīru trauku kaudzes, tukšas pudeles, čaumalas tā aizlaists viss izskatijās, kā nedeļām nebūtu tīrīts. Ko te taisnoties, vai te kādi muļki nolasījušies. Visi visu redz un saprot. rīgas dzīvoklī jau nebija labāk, ēda no pnnas pa taisno un virs klozetpoda, lai nav miskaste jānes un trauki jāmazgā. Abi ir netīri un pagrimuši gan fiziski, gan morāli. Un VEF kūltūras pils nav domāta "katram sētas krancim", man ļoti negribētos, ka šis skandalozais padibeņu pāris kāpj uz tās pašas skatuves, kur muzicē Pauls un citi cienijami mākslnieki. Viņi abi nav cienīgi tur uzstāties, lai brauc uz kādu privātu moteli. - jelgavu, tukumu gulbeni...Kur parādās tur tikai appgana un piesmirdina vidi. Tagad klasesbiedrene arī noteikti nelaimīga un apkaunota, ka pasauca tos lopus uz Tenerifi. Kas paliks Vefiņā pēc šiem,? kādi paši tādi skatītāji, atpalikuši un izvirtuši, sanāks līdzīgs kontingents un atstās miskasti aiz sevis. Citēju skulmi : he hee, hee pati tāda! ko tāds eksemplārs pozitīvu var sniegt skatītājam.??

14.jūnijs 2019 Atbildēt

Elisa, ar ko JELGAVA noziegusies ,ka šiem te jābrauc?!!!!!!!!!! Kiviča netīrās rokas nost no vecās Mītavas!

14.jūnijs 2019 Atbildēt
Elisa Meijere > knot

sorry jelgavai

14.jūnijs 2019 Atbildēt

dzīvokļa īpašniekiem jāņem depozīti 300-500 EUR tagad būs gudrāki, šie nav vienīgie cūkas, kas atstāj aiz sevis bardaku un nemaz nekaunās par to. Ko tu muļkim padarīsi, nav jau vērts skaidrot, tāpat nesapratīs. Depozīts un viss, lai nosedz salauzto, saplesto un sagānīto. Šovmeņus tēlo, nevar savas netīrās pakaļas noslaucīt, citiem jāslauka. iepriekšejā dienā noteikti pielakās un tad norīta skrēja pa galvu pa kaklu. liene sapucēta kā ziemsvētku egle, bet dzīvo starp nemzgātiem traukiem un tukšām pudelēm. riktīgas cūkas.

14.jūnijs 2019 Atbildēt

VAI VAR BEIDZOT PRESE NĀKT PIE PRĀTA UN BEIDZOT VAIRS PAR ŠIEM CILVĒKIEM NERAKSTĪT!!! VIENKĀRŠI IGNORĒT!!!

14.jūnijs 2019 Atbildēt

Jūsu komentāram nan jēgas...

14.jūnijs 2019 Atbildēt

Kāds abiem idiņiem maksā naudu lai piblicētos

15.jūnijs 2019 Atbildēt

Piekrītu Sandrai tas būtu vislabākais neredzēt tos nodzertos purnus kas kā utis lien virsū BAIGIE MĀKSLINIEKI degradējušies un nodzērušies līdz kliņķim

16.jūnijs 2019 Atbildēt

Es kaut ko nesaprotu. Rakstā Skulmiča citāts par viesnīcu, komentāros par dzīvokli. Dzīvokļu izīrētāji, es domāju, visā pasaulē ņem depozītu tieši šādiem mērķiem. Bet viesnīcas numura cenā jau tas ir iekļauts. Es nekad nenesu miskasti viesnīcā. Ja tur ir materiāli bojājumi, tad cita lieta un tad viesnīca var piedzīt no skulmičiem. Bet viesnīcās tāpat katru dienu nāk un uzkopj numurus (kad neesat), svaigus dvieļus, grīdas, miskastes, pat gultas saklāj ... u.t.t., bieži esmu viesnīcās ar mazu virtuvīti, tā ietaupot uz ēšanu, tad arī traukus nomazgā ikdienas uzkopēji. Vai tad Eiropas viesnīcās tā nav? Bet, vai tā viesnīca, vai dzīvoklis, viennozīmīgi tur bija laimīgi redzot šos izvācamies. Saprotams tak, ka ne jau apkopt savu apkārtni ir viņu hobijs, vai kaut vai pienākums.

14.jūnijs 2019 Atbildēt

Paskataties kiviča live, tur viņš ari sapinas melos. Vispirms saka ka viesnīcas numuriņš, pēc brīža, ka dzīvokļa saimniece taisa traci.Paši melo, un pēc dienas vairs neatceras ko, un dzejo jau citu dziesmu.

15.jūnijs 2019 Atbildēt

Sanāk, tā... ja nebūtu aizgulējušues, tad no rīta, pirms izbraukšanas visu būtu savākuši un satīrījuši? Smieklīgi !

14.jūnijs 2019 Atbildēt

Cilvēki jūs labie rakstāt komentārus nevis igofejat šo pāri kuram trūkst cilvēka uzmanība

14.jūnijs 2019 Atbildēt

patiesiba nesamaksaja par numurinu un aizlaidas :D

14.jūnijs 2019 Atbildēt

Nu beidziet reiz rakstīt un publicēt šos stulbos rakstus par šiem , šķiet, ne visai veseliem cilvēkiem!!!! Ja rakstu varoņiem tas patīk, tad tikai var viņus apbrīnot.

14.jūnijs 2019 Atbildēt
Ivo

Ak,Dies! Lienei arvien vairāk uztūkuši vaigu kauli no Kiviča iepļaukāšanas!!!!!

15.jūnijs 2019 Atbildēt

No dzeršanas!

15.jūnijs 2019 Atbildēt
Ivo

Lien! Tak sāc beidzot kustināt savas smadzenes,,,ja vien Kivičs jau nav pavisam sazombējis Tevi un izdauzījis !!!!!!Nafig Tev to šizoo vajag??? Orgasmu var dabūt arī no normāliem , neslimiem(neatsaldētiem) puikām!!!!!

15.jūnijs 2019 Atbildēt

Pedofīl Kivič ! Ja Tu zinātu, cik liela ir mana vēlēšanās Tev purnā iekrāmēt, pipuka rādītāj ! Mērglis, ne cilveks !

15.jūnijs 2019 Atbildēt

Būs autoršovs, gan jau arī rādīs.

15.jūnijs 2019 Atbildēt

Būs autoršovs, gan jau ari rādīs.

15.jūnijs 2019 Atbildēt

Tautai nevajag pievers tādai personai kā Kivičs uzmanību...jo vairāk uzmanības no jūsu puses , jo viņam vairāk darbība , viņš taču spēle lēto šovu ....Nepieversat viņam uzmanību, ne rakstiet ,ne komentējat viņu ,vnk aizmirsāt kā tāds cilvēks eksistē LV !!!

15.jūnijs 2019 Atbildēt

Sāc ar sevi

15.jūnijs 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:06

Jaunākās diskusijas