Slikta vēsts! Nav izdevies atrast Tukuma pusē ezerā noslīkušo vīrieti

tautaruna.lv 14.jūn 2019
 
Ekrānšāviņš no "Degpunktā" video
Šodien Tukuma pierobežā esošajā Melnezerā turpinājās sestdien, 8.jūnijā, noslīkušā jaunā vīrieša meklēšana. Diemžēl, vīrieša mirstīgās atliekas nav izdevies atrast.

Pie Tukumā esošā Melnezera jau vairākas dienas turpinās pazudušā Rolanda meklēšana. Pēdējo reizi viņš redzēts tieši šeit, kad kopā ar draugiem te atpūties. Aculiecinieki vēsta, ka redzējuši, kā jaunais vīrietis sācis slīkt.

Viņš un vēl trīs cilvēki pie ezera atradušies smagā alkohola reibumā. Tiesa, Rolands bijis vienīgais, kurš šādā stāvoklī devies peldēties, vēsta raidījums "Degpunktā".

Tikmēr ziņu aģentūra LETA vēsta, ka Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Viktorija Gribuste skaidroja, ka pirms tam dienests četras dienas - no sestdienas līdz otrdienai - veicis glābšanas darbus gan virs, gan zem ūdens.

VUGD iesaistīsies arī turpmākajos meklēšanas darbos, ja to pieprasīs Valsts policija.

Lai atvieglotu glābšanas dienestu darbu, kamēr norit meklēšana, Tukuma novada pašvaldība aicina iedzīvotājus atturēties no peldvietas izmantošanas. Ja ūdenstilpē tiek pamanīts kaut kas aizdomīgs, pašvaldība aicina nekavējoties par to ziņot pie ezera dežūrējušajam uzraugam.

Meklēšanas darbojas piedalījusies arī organizācija "Bezvests.lv", taču 21 gadus veco vīrieti nav izdevies atrast.

Komentē

 
Anonīms
 
Nav pievienotu komentāru. Esi pirmais!
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:45

Jaunākās diskusijas