Apskati! Pirmie kadri no Kiviča un Skulmes realitātes šova

tautaruna.lv 23.feb 2019
 
Ekrānšāviņš no video
Pēdējā mēneša laikā teju katru dienu presē parādās kāda ziņa par notikumiem mūziķa Andra Kiviča un viņa mīļotās dzīvē. Kad jau šķita, ka apkārtējos vairs nespēj pārsteigt nekas, mūziķis ne vien sava sociālā tīkla facebook profilā publicēja video, kurā kopā ar mīļoto redzams vannā, bet arī paziņoja, ka pavisam drīz skatītāji varēs vērot realitātes šovu ar abu piedalīšanos.
Līdz mūziķa Andra Kiviča un Lienes Skulmes šova pirmizrādei atlicis pavisam maz. To kanālā STV varēs vērot jau pirmdienas, 25.februāra vakarā. Kamēr pats pāris turpina par saviem dzīves notikumiem vēstīt sociālajos tīklos, tikmēr kanāla pārstāvji publicējuši pirmos kadrus no šova.

Jau vēstīts, ka šīs nedēļas sākumā kāds aculiecinieks ziņoja par mūziķa Andra Kiviča rīcību zupu restorānā. Pāris dienas vēlāk medijus pāršalca ziņa par to, ka no dziedātāja mobilā telefona nozagts abu mīlnieku kailfoto.

Komentē 6

 
Anonīms
 

Nez, kādai auditorijai domāts šis Tv kanāls- STV? Ja nu vienīgi bezsmadzeņu radījumiem!

23.februāris 2019 Atbildēt

kivic, tev pietrūkst, cilvēku uzmanība?

23.februāris 2019 Atbildēt

Viss ir pareizi, ka jādzīvo kopā ar to, ko mīli. Tikai nevajag večiem pēc tam meklēt mazāk apmaksātu darbu, lai nav jāmaksā mazāki alimenti bērniem un jāizplata nevalodas par bijušajām sievām. Arī bērnus vajadzētu apciemot. Tad lai dzīvo ar savu lielo mīlestību par naudu, kas paliek pāri.

23.februāris 2019 Atbildēt

Vēl viena precētu vīriešu izp!sēja ?

23.februāris 2019 Atbildēt

Kivič, Tu neatceries, ko Tu runā, iepriekš izteicies, ka Madara Tevi nesamīļo, tas esot galvenais šķišanās iemesls. Pirmkārt, tas neskan vīrietim glaimojoši. Vai tad Tu esi tik vājš cilvēks, ka Tevi jāsamīļo kā kaķēnu neskatoties cik ir nogurusi sieva rūpējoties ģimenē par katru , otrkārt, kas attiecās uz iepriekšējo laulību, Tu esi daudz, daudz pateicības parādā Madarai, viņa mājās darīja VISU, kas pienākas pie ģimenes lietām + vēl apkalpoja Tevi tīri individuāli. Tev nebija labi. Tagad, kad ir lakstošanās periods ar Lieni Tu tēlo vīrieti, kas ir mīlestības un cieņas pārpilns un atkal Tava kārtējā sievietes apmuļķošana. Ja Tev ir veselas smadzenes, tad atmet šo ieradumu jeb ej ārstēties!

23.februāris 2019 Atbildēt

Kivič! Ko vēlies panākt ar šo šovu,, nu ko? Ko vēlies panākt ar to boksa maču , tev ka 3 bērnu tēvam viss liekas normāli , vai smiekli nenāk? Kādu piemeru rādi savam dēlam pusaudzim, ko viņš no tevim var mācities, pilnigi neko , vienigais ka izmantot sievietes, vai ne tā? Kauns kivič kauns!!!!!!

23.februāris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:45

Jaunākās diskusijas