Skat, ko pircējs nejauši atklājis lielveikala pašapkalpošanās kasē

tautaruna.lv 23.februāris 2019, 9:41
 
Ekrānšāviņš no twitter
Nu jau vairāk nekā gadu Latvijas lielākajos veikalos klientiem pieejamas arī pašapkalpošanās kases. Novietojot preci uz tajā esošajiem svariem, kāds klients piedzīvojis pamatīgu pārsteigumu.
Kā redzams mikroblogošanas vietnē twitter publicētajā attēlā, tad klients veikalā vēlējies iegādāties iepakojumu ar apelsīniem. Pie preces norādīts, ka maisiņš ar augļiem sver vienu kilogramu, taču liels bijis pārsteigums, kad noliekot to uz svariem pašapkalpošanās kasē augļu svars ir vien nedaudz pāri 900 gramiem. Jāpiemin, ka cena par konkrēto iepakojumu ar apelsīniem ir fiksēta un nav atkarīga no svara izmaiņām.

Konkrētais uzņēmums atvainojies par radušos situāciju, solot to risināt.

Pašlaik pašapkalpošanās sektori ir ieviesti vairāk nekā 50 konkrētā lielveikalu tīkla veikalos Rīgā un Pierīgā. Darbs pie pašapkalpošanās kasu sektoru izveides turpinās un plānots, ka ar šādām kasēm tiks aprīkoti vēl vairāki veikali, gan Rīgā, gan reģionos, turklāt - atsevišķos veikalos, kur kases jau ieviestas, pašapkalpošanās sektori tiks paplašināti.

Komentē 5

 
Anonīms
 

Iedomajieties cik miljoni ,Latvijas Tautai,nolaupīti par šiem gadiem no tādiem kā rimi,maksima u.tt,u.c.

23.februāris 2019, 13:13 Atbildēt

Tā nav vienīgā prece. Uz atlaidēm pirkām sieru Ermitage Brie, 29.10.2018., kur svaram jābūt 500g, bet nosverot mājās - 479g. Mēs nebūtu to ievērojuši, bet iepērkoties pašapkalpošanās kasēs, izleca paziņojums par kļūdu un pieaicinātā kontroliere kļūdu novērsa. Diezgan pamatīgs bija mūsu izbrīns, ka prece uz svariem neatbilst tam, kas norādīts uz iepakojuma.

23.februāris 2019, 16:30 Atbildēt

Un tā ir ikdiena!Ja labi iedziļinātos,tad domājams,ka algām lielajos markertos pietiek ar čakarēšanu,pārējais viss aizit peļņā!

23.februāris 2019, 20:32 Atbildēt

Diemžēl, varētu domāt, ka lieltirotaji it kā nākuši no padomijas, kad tirgotāji bija dzīves karaļi, dzivoja no šmaukšanās un zemletes tirdzniecības.

23.februāris 2019, 23:08 Atbildēt

Mjā... Kapotālisms ir meli un šmaukšana pēc definīcijas.

26.februāris 2019, 9:03 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 16:56

Jaunākās diskusijas