Nu gan! Pasta sūtījums Latvijā jāpiegādā pat šādi

tautaruna.lv 23.feb 2019
 
facebook.com/ Latvijas pasts
"Latvijas pasta" pārstāvji sociālajā tīklā facebook publicējuši attēlu, kurā redzams, kā dažviet Latvijā nākas piegādāt pasta sūtījumus.
"Paskat, kādas darba prasmes nākas apgūt mūsu lieliskajiem pastniekiem! Ja citur Latvijā pavasaris jau klauvē pie loga, Ludzas pusē spītīgā ziema tik drīz negrasās atkāpties! Atgādinām, ka laikapstākļi un dabas radītie šķēršļi apgrūtina pastnieka darbu un sūtījumu piegādi," sociālajā tīklā facebook raksta pasta pārstāvji.

Viņu publicētajā attēlā patiešām redzams, ka ceļs, pa kuru jāpiegādā sūtījumi ir ledū klāts, tāpēc pastniecei jāvelk kājās slidas un sūtījums jāpiegādā šādi.

Tiesa, šī nav pirmā reize, kad nākas ziņot, ka laikapstākļu dēļ kāds no ceļu posmiem Latvijā klāts ledū. Piemēram, portāls "tautaruna.lv" vēstīja, ka kāda sieviete piktojusies par to, kāpēc jāmaksā ceļa nodoklis, ja visa braucamā daļa ir kā spogulis.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Ne tikai Latgalē, arī Vidzemē, Krimuldas pagastā, šādi ceļi ir ikdiena, pa kuru mistiskā veidā jānokļūst uz skolu/bērnudārzu/darbu. Otra galējība ir mālainu dubļu rises.

26.februāris 2019 Atbildēt

Mīļais Dievs! Apžēlojies par latviešu tautu.cik ,tā var ciest?

28.februāris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 11:56

Jaunākās diskusijas