"Par ko mēs maksājam ceļu nodokļus?"; sieviete sūkstās par nekaisītiem ceļiem

tautaruna.lv 15.feb 2019
 
Facebook/ekrānšāviņš
Inga socialajā tīklā paudusi bažas par to, kur paliek samaksātais ceļu nodoklis, jo tur, kur viņai ik dienu nākas pārvietoties, ceļš ir noklāts ledū.
"Nekaisīti ledus ceļi! Par ko? Par ko mēs maksājam ceļa nodokļus? Ierosinu atcelt ceļu nodokļus līdz laikam, kad tiks sakārtoti ceļi!" raksta Inga.

Facebook/ekrānšāviņš

Savukārt kāds aculiecinieks nesen sociālajos tīklos dalījies ar fotogrāfijām, kuras ataino bēdīgo ceļa stāvoklī Bērzaunes ielā Rīgā. Ceļš ir klāts vienās bedrēs.

Taču janvāra vidū jaunieši tīksminājušies par ceļa posmu Laucienē, kurš visā garumā bija noklāts ar ledu, slidinājušies pa to. "ŠITĀ IR BOMBA, ceļa posms V1397 Laucienē!! Viss rullē!! Pa šo ceļu notiek arī skolēnu pārvadājumi uz skolu un atpakaļ!! Pārvietojas, protams, arī automašīnas. Naktī sola salu, bet nevienam nerūp autobraucēji laukos. Varbūt varam saziedot valsts autoceļiem finanses?" taujāja aculiecinieks.

Komentē 4

 
Anonīms
 

Pa reiz par ko mēs maksājam to ceļa nodokli, kad piezvanīju uz Balvu pilsētas ceļiniekiem - priekšnieks vai pārvaldnieks,kas viņš bija īsti pat nezinu ,jo viņš neuzskatīja par vajadzību nosaukt ne savu vārdu,uzvārdu ,ne ieņemamo amatu,tad viņa atbilde bija šāda: '' Ka zemes ceļi vai mazākas nozīmes ceļi netiek ziemas apstākļos uzturēti braukšanas kārtība'',kad pateicu,nu tad lai sitās nost auto vadītāji,skolēnu autobuss,satiksmes autobuss,kad uz ceļa viss vienā ledū.. ar ņirdzīgu runas izteiksmi tikai atbildēja,nu ja jau izbrauks mašīna ceļu kaisīt,tad tik līkumos ,pacēlumos un nobraukumos, bet arī tie paši pacēlumi un nobraukumi netika kaisīti... kur paliek nodokļu nauda, zagļu kabatās, tāpēc ir MILJONĀRU SARADIES KĀ SUNIM BLUSU KAŽOKĀ,pat labi koptam sunim blusas neatradīsi kažokā?????...

15.februāris 2019 Atbildēt

Acīm redzot tie, kam šie ceļi jāapsaimnieko, nebrauc pa šādiem ceļiem, lai nenosistos. Ja Jūs uzzināsiet, par ko un kam mēs maksajam - padodat ziņu. Mani arī tas interesē.

16.februāris 2019 Atbildēt

Mees jau sen nemaksaajam celju nodokli!!!!!!!-kur juus izrakat taadu!?

20.februāris 2019 Atbildēt

Mēs maksājam savādāk nosauktu nodokli, no kura būtu jāpārdala ceļu uzturēšanai.____

Laikam jau speciāli samurgots, lai nevar piekasīties, ka tiek maksāts ceļu nodoklis.

_____Es ciematā maksāju vēl individuāli par pašvaldības izīrētiem ceļiem veikliem darboņiem, kuri tēlo ceļu apsaimniekotājus. Esmu beztiesiska, kā valsts tā vietējā līmenī, arī ciemata ceļš slidotavas cienīgs, tikai par to biežāk jāpārvietojas kājām. Paziņa krita sasita plecu, otreiz galvu. Es centos pārvietoties ļoti lēnām (ceļu, kur parasti jāiet 5min. tipināju 17. min) un tik un tā kritu un sasitu elkoni. Faktiski visi valdošie labi iekārtojušies, iekasē naudas par neko darīšanu un visam uzspļauj, jo atbildības nekādas. Es neradīju šo situāciju, bet darba nespēja ārsta, zāļu izdevumi papildus piemaksa šiem jokainajiem par ceļa izmantošanu saistītiem pakalpojumiem.

Par vietējo ceļu nevaru nemaksāt, ja nē nevarēšu pa to pārvietoties, kā draud pašvaldība. Ja esmu samaksājusi, tad varu droši kaulus tur dauzīt.

____Valsts kur esi slikts ar to ka vispār te dzīvo...

21.februāris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 15:23

Jaunākās diskusijas